PDA

View Full Version : v imeto na ljubovta...



radito
11-20-2006, 20:26
bixte li se li6ili ot ne6to za 4oveka,s koito ste v momenta?i nqkoga izob6to li6avali li ste se ot ne6to za nqkoi? :smt007

malkata_
11-20-2006, 20:46
V interes na istinata nikoga ne sam se li6avala ot ni6ty zaradi nqkoe gajde...prosto za6toto ne sa si zaslyjavali..no sega kogato otkrih to4niq 4ovek bih se li6ila ot vsi4ko toi e da e dobre..za nego sam napravila ne6ta koito za dryg ne sam...awe vliubena sam do y6i :smt055

Barbie
11-20-2006, 21:03
Bih se li6ila...i bih napravila mnogo...vqrvam, 4e pravq mnogo i turpq mnogo, no v interes na istinata vsi4ko, koeto davam ot sebe si ostava nedooceneno... Jalko za hubavite mi i silni 4uvstva, i za podkrepata, i razbiraneto, i turpenieto, koeto sum proqvila... :(
4ovek trqbva da e gotov da dava i da se li6ava, kogato v otgovor 6te polu4i su6toto... i to na 4ovek, koito go zaslujava i ocenqva... :smt009 :smt086

{Sweet_Dreams}
11-21-2006, 07:19
Ами да ти кажа не си заслужава.Малко егоистично звучи,но е така!Е пак зависи и от какво точно лишение става дума

FaTaLn0t0_LaDy
11-21-2006, 07:44
Еми за този за когото си заслужава отговора ми е ДА бих...дори сега съм готова на всичко за любовта ми.. 8-[ ..за другите можи да е жалко или да няам смисъл но когато си влюбен си готов на всичко не е ли така..?..или просто някой от вас не са били толкова (истински) влюбени... :wink:

iskamTe_vednaga
11-21-2006, 08:06
da bih.ako obi4a6 nqkoi si gotov da pojertva6 vs za nego

malkata_
11-21-2006, 08:23
Еми за този за когото си заслужава отговора ми е ДА бих...дори сега съм готова на всичко за любовта ми.. 8-[ ..за другите можи да е жалко или да няам смисъл но когато си влюбен си готов на всичко не е ли така..?..или просто някой от вас не са били толкова (истински) влюбени... :wink:

syglasna sym s teb...nqma zna4enie kakvo 6te napravi6 6tom e za liubimiq 4ovek... :)

skate_warrior
11-21-2006, 08:29
бих се лишил от много неща...

{Sweety_f}
11-21-2006, 10:03
ами....аз да веднъж майка ми ми беше казала да се прибера в 7 и аз потвърдих,но с мом4ето което ходих бяхме пред блока ми и стояхме там и си говорехме,а междужременно не бях нау4ила и когато се прибрах ме наказаха да не излизам цяла седмица хаххьа :))

koalka
11-21-2006, 10:13
Ами бих жертвала всичко,както искате го разбирайте.Абсолютно...всич ко.Ами ми май досега не ми се е налагало да жертвам наистина нещо важно за мен,но дано и не се случи,защото той съзнателно никога няма да ме накара да избирам.Ако проблема е вътре в мен аз бих избрала приятеля ми.

HagpycaH
11-21-2006, 10:18
Лиших се от много неща заради едно момиче което обичам много но фчера се разделихме не ме обичала ;( ква е тая любов 11 месеца ходихме и изведнъж всичко свърши спрях да пуша трева спрях да взимам амфети спрях да зимам бонбони заради нея станах човек но незнам вече и аз какво да правя лишавал сам се и от други неща заради нея си изгубих всички приятели останаха ми 4-5 на една рака се броят заради любовта а каде е тя утиде си хората казват приятелките са ременни(гаджета) а приятелите остават за цял живот въпреки това ги оставих заради нея а накрая.А сега аз сам прецакан боли ме незнам какво да напрая да спре да ме боли сарцето и душата наркотици ли? не никви хапове никфи амфети само трева тя ще ме отарве а после си оставам чист ;(( някои да даде някав савет.

iiirish
11-21-2006, 12:16
мисля, че никой от форума не е имал достатъно опит или достигнати години, че да каже "аз жертвах за него това и това..."
отстъпки прави всеки, но "жертви" е крайно неподходяща дума за случея

sunny_girl16
11-21-2006, 12:29
Ами бих жертвала всичко,както искате го разбирайте.Абсолютно...всич ко.Ами ми май досега не ми се е налагало да жертвам наистина нещо важно за мен,но дано и не се случи,защото той съзнателно никога няма да ме накара да избирам.Ако проблема е вътре в мен аз бих избрала приятеля ми.
Напълно съм съгласна. И аз мисля така, но едва ли ще се наложи да правя чак толкова големи жертви. Но бих.

HopeLesss
11-21-2006, 17:35
Жертви - не мисля. Правила съм много компромиси със себе си и с принципите си. Дали си е струвало - и да, и не! Когато човек обича, той не се замисля дали трябва да прави жертви или не. Но когато след време се върне назад и се замисли за всяко едно действие, тогава си дава сметка, че "жертвите" са били прекалено големи...