PDA

View Full Version : Ama mnogo sam revniva-kakvo da pravq?!?!



malkata_
11-20-2006, 20:57
S sega6niq si priqtel sam ot 10 meseca i polovina...vis4ko e kakto trqbva...varvi dobre...no ponqkoga kartinkata se zamaglqva...neizmennata mi revnost e problema!Neiskam da stava taka ama kakvo da pravq prekaleno mnogo go obi4am...ima edna negova biv6a mnogo me drazni vseki pyt kogato ni vidi zaedno go zqpa mnogo nastoqtelno ili pyk se draznq kogato vidim bratov4edkata na negov priqtel za6toto e spal s neq...toi mi kazva 4e nqma smisal ili pyk kogato priqtelq my kaje za nqkoq neveroqtna macka...znam 4e e taka i 4e me obi4a,no nemoga da se sdarjam..toi e neveroqten ,mnogo mil i grijoven..dava vsi4ko za men i izpalnqva i nai glypavata mi molba(za pryv pyt obi4am taka)No se 4ydq kak da preodoleq revnostta si pls dai te mi savet..iskam go ne za6toto na nego my pre4i a za6toto na men mi pisna ot taq sityaciq!!! :?

dream_dragon
11-21-2006, 06:30
Съвет? Айде сега, я първо ти си обмисли какво ти има и тогава се оправи. Не може точно за това да ти се помогне, та то ти идва отвътре, като вградено ти е. Ама може примерно да се сприятелиш с някоя от споменатите или пък да се опитваш да се усмихваш при мъсълта за тях. Замени ревноста с някакво по-такова чувство.

{Sweet_Dreams}
11-21-2006, 07:08
Съвет? Айде сега, я първо ти си обмисли какво ти има и тогава се оправи. Не може точно за това да ти се помогне, та то ти идва отвътре, като вградено ти е. Ама може примерно да се сприятелиш с някоя от споменатите или пък да се опитваш да се усмихваш при мъсълта за тях. Замени ревноста с някакво по-такова чувство.
Точно.Ако сама не си преодолееш тази ревност,няма кой друг да ти помогне.Сяма трябва да разбереш,че така го утекчаваш още повече.В смисъл и на него ще му писне в един момент и верно може да тръгне да ти изневери.

marche
11-21-2006, 07:31
лесно не можеш да спреш да си ревнива,според мен трябва да узнаеш колко много той те обича и не би те заминил с някоя друга

malkata_
11-21-2006, 07:42
Az znam 4e me obi4a...za6toto napravi mnogo ne6ta za men...no se podraznih ot tova 4e vaprosnata biv6a...oti6la pri nego..v apartamenta my i go popitala "taq deto si v momenta zaslyjava li si pove4e ot men"..i se opitala da go celyne...iskah prosto drygo mnenie za tova ne samo na priqtelkite mi...za6toto te mi kazvat "idi i q nabii taq pa4a"...

marche
11-21-2006, 07:56
Az znam 4e me obi4a...za6toto napravi mnogo ne6ta za men...no se podraznih ot tova 4e vaprosnata biv6a...oti6la pri nego..v apartamenta my i go popitala "taq deto si v momenta zaslyjava li si pove4e ot men"..i se opitala da go celyne...iskah prosto drygo mnenie za tova ne samo na priqtelkite mi...za6toto te mi kazvat "idi i q nabii taq pa4a"...
nqma da pomogne6 kato q nabie6,daje gadjeto ti moje da ti se rasyrdi,de da nam,bydi nad teq ne6ta,ne se pritesnqvai 6tom toi tolkova mn te obi4a

dream_dragon
11-21-2006, 08:17
Az znam 4e me obi4a...za6toto napravi mnogo ne6ta za men...no se podraznih ot tova 4e vaprosnata biv6a...oti6la pri nego..v apartamenta my i go popitala "taq deto si v momenta zaslyjava li si pove4e ot men"..i se opitala da go celyne...iskah prosto drygo mnenie za tova ne samo na priqtelkite mi...za6toto te mi kazvat "idi i q nabii taq pa4a"...

Добре и целуна ли го е?

malkata_
11-21-2006, 08:20
Emi toi mi kaza 4e ne e...4e q otblasnal...ama tq si pada golqma kyrva...ni6ty 4ydno da e yspqla pone da go celyne i toi ot strah da ne napravq nqkoq glypost ne mi e kazal!!!!!

{Sweety_f}
11-21-2006, 10:06
ами отитай се да спреш да го ревнуваш защото ина4е може да доведе до някой последици.....казвам ти го от ли4ен отит аз за това скъсах с приятеля ми.....:(

koalka
11-21-2006, 10:11
Ами и той не е прав сега да ти говори за невероятни мацки.Ако мисли така поне да не говори пред теб.Ами виж...просто няма смисъл.Ти още не си го осъзнала и мислиш,че има защо.Ами не,няма.Ако те обича няма да ти изневери спокойно.Или само аз така си мисля...

maldini
11-21-2006, 10:12
malkata

Колкото и да се опитваш да си над нещата и да не обръщаш внимание няма да успееш,защото явно обичаш младежа твърде силно.Лошото е,че си зависима от него.Все пак трябва да се изясните с приятеля си и той да разкара всички курвета,които са около него или с които е имал връзка.Трябва да ти обръща внимание само на теб,а не да се занимава с бивши гаджета.Това ми е мнението и се надявам да съм ти помогнал. :mrgreen:

iiirish
11-21-2006, 12:29
ревността не е лошо чувство или някакъв порок, но трябва да успееш по свой си начин да я увладееш максимално и поне да не я излагаш на показ. показвай я в определени граници, но гледай да не ги преминаваш!

LO6IQ
11-21-2006, 15:21
Съвет? Айде сега, я първо ти си обмисли какво ти има и тогава се оправи. Не може точно за това да ти се помогне, та то ти идва отвътре, като вградено ти е. Ама може примерно да се сприятелиш с някоя от споменатите или пък да се опитваш да се усмихваш при мъсълта за тях. Замени ревноста с някакво по-такова чувство.
Точно.Ако сама не си преодолееш тази ревност,няма кой друг да ти помогне.Сяма трябва да разбереш,че така го утекчаваш още повече.В смисъл и на него ще му писне в един момент и верно може да тръгне да ти изневери.
:mrgreen:

dream_dragon
11-21-2006, 16:48
Emi toi mi kaza 4e ne e...4e q otblasnal...ama tq si pada golqma kyrva...ni6ty 4ydno da e yspqla pone da go celyne i toi ot strah da ne napravq nqkoq glypost ne mi e kazal!!!!!

Добре бе, момиче, нали е с теб? Не смяташ ли, че ако не те харесваше вече щеше да си е отишъл? С теб е, според мен има чувства към теб, и щом поне не ти е казал, че го е цулунала, значи не иска да те изгуби заради тъпата ти ревност.

malkata_
11-21-2006, 18:44
Emi toi mi kaza 4e ne e...4e q otblasnal...ama tq si pada golqma kyrva...ni6ty 4ydno da e yspqla pone da go celyne i toi ot strah da ne napravq nqkoq glypost ne mi e kazal!!!!!

Добре бе, момиче, нали е с теб? Не смяташ ли, че ако не те харесваше вече щеше да си е отишъл? С теб е, според мен има чувства към теб, и щом поне не ти е казал, че го е цулунала, значи не иска да те изгуби заради тъпата ти ревност.

moje i da e tapa revnost ama i na tebe nqma da ti haresa ako nqkoi biv6 se ovarta okolo gajeto ti i i se natiska...kolkoto i da znae6 4e te obi4a i i vqrva6...vse 6te ima nqkakvo malky samnenie...i revnost

Barbi_bad
11-23-2006, 20:49
Kato pro4etoh tazi tema vse edno 4e eta za samata men i az sym taka mnogo revnuvah,no vse pak toi e zatvoril minalite stranici ot jivota si i ti si novata. :smt050 :smt051 :smt060 :smt049 a i toi ako e iskal za 10 meseca e mojel da ti izneveri no ne e nali taka eto tova ti dokazva 4e te obi4a :smt059 :smt008 Za tova spokoino :lol: az za tva ve4e se staraq da ne revnuvam vypreki 4e sy6to kato teb se draznq 4e go gledat i t.n. ama v kraina smetka toi e men ,za tova da ne ti puka mom4eto e pri teb ne pri druga kakyv po golqm znak 4e te obi4a :smt060 :smt057 :smt054 :smt050 :smt049 :smt023 :smt008