PDA

View Full Version : проблем в даскало



бонд
11-20-2006, 21:06
Здрасти на всички.Досега не съм писал в този форум,но от скоро го посещавам и ми харесва и има доста неща които да се научат от темите тука.Та значи аз съм на 15 ( 9 клас ) и имам един проблем който го имат сигурно доста хора в даскало...
Та проблема е че има няколко души от моя клас и от съседния имат огромното желание да тормозят хората по слаби от тях.Та аз съм една от черните овци.Не ме разбирайте погрешно,не съм здухан та да не искам да им отвръщам просто проблема е че познавам тея хора от страшно много време и са известни като интригантите на даскалото и правят ужасни неща.Удрят с карабинери и с всичко което им попадне.С целия си клас се разбирам перфектно,държа се отворено както подобава за един нормален 9-окласник само когато тези хора са там ми става гадно и не мога да кажа нищо без да изръсят някоя псувня по мой адрес.В един момент се държат добре в следващия започват да псуват и да удрят.Когато тея хора са наблизо ми е супер сдухано и не знам какво да правя.Лошото е че това е само в даскалото,в квартала съм си общителен и ако стане нещо подобно веднага ще отвърна,просто в даскалото не знам какво ми става.Как да им кажа да престана да ме тормозят?

Моля отнесете се сериозно към темата...

bibkaaaaa
11-20-2006, 21:45
of vinagi ima edni takiva "gyzeta" koito si mislqt 4e celiq svqt e tehen i mogat da unijavat po slabite ot tqh kakto e v slu4aq pri teb prosto trqbva da se nameri nqkoi koito da gi postavi na mqsotot im i da razberat 4e vsi4ki ste ravni...moq syvet e vyob6e da ne se vprqgash na glupostite na teq selqn4eta ako imash malko pove4e smelost zapo4ni da se otnasqsh po sy6iq na4in obijdai kakto te teb i tnt ako ne prosto ne im obry6ai vnimanie ne im govori i tva e nali znaesh "ubii glupaka s myl4anie" aide sladur4e ne se pritesnqvai prosto ne gi priemai tolkova navytre :))))))

niGGa
11-20-2006, 21:51
Спечели си уважение..Докажи че говорят само празни приказки..

бонд
11-20-2006, 21:57
Пробвам се да ги избягвам,но това действа само за тези от моя клас.Тея от другия просто идват в стаята и почват да се ебават аз им отвръщам на ебавките и като виждат че почвам да ги затапвам почват да удрят шамари и викат " На остроумен ли се правиш ".Карат ме да казвам разни неща,аз отказвам винаги ма си изяждам шамара,а и не искам да отвръщам с удари щото ги провокирам и не само тва.
Искал съм много пъти да викам хора но тези познават много повече хора от мене и не искам да забърквам мене и приятелите ми в тфа.Да не мога да се прибера спокойно вкъщи...

11-20-2006, 22:07
Спечели си уважение..Докажи че говорят само празни приказки..Сори за двойния пост но исках да ти отговоря.
Аз уважението си го имам.С доста хора се познавам и всичките имат добро мнение за мене.С един от хората дет ме тормозят бяхме от 1 клас миналата година.Разбирахме се доста добре.Проблема е че е супер комплексиран,лесно се поддава на провокации и при най малкото нещо и става супер агресивен и почва да си избива агресията към по слабите.
Не си мислете че съм някъв хърбав сдуханяк ако беше човек който не го познавам да съм го ударил веднага ако ме тормози просто се притеснявам от реакцията на тези хора щото съм виждал кво правят на хора дето са им отвръщали.Мислех си че 2-3 седмици на тормоз и ще им мине ама те не престават...

InitialD
11-22-2006, 16:05
Бате и аз в 9 клас имах тоя проблем с идиотите от другия клас..и най-накрая като ми дойде до гуша...буф шамарите на единия другия със стол...и готово да видиш как се мазнеха после..ма аз се правя че не виждам направо ше се изядат! :twisted:
Просто им покажи че не ставаш за мезе!

_DaRk_RaIn_
11-23-2006, 07:01
Нз... мене не ме закача никой, но това е сигурно заради голямата ми уста и заради това, че не се давам на никой. Може и да си изям боя, но след 2-я, 3-я път или те приемат или не ти обръщат внимание повече. В старото даскало бях аутсайдера, заради музиката която слушам и много хора искаха да ме бият и го правеха, но един ден неиздържах и отвърнах със същото. След 3то ми збиване ме оставиха намира и някой от тях даже ми с танаха приятели (до колкото могат да се нарекат такива де).
Разбрах едно... не се оставай на когото и да било, независимо от обстоятелствата. :smt062

deem
11-23-2006, 12:04
bond,


Искам да ти задам един малко нестандартен въпрос- можеш ли да им погледнеш тиловете и да видиш дали имат червен белег там.Предполагам,че са с къси коси и ще можеш да видиш.

А иначе относно проблема ти- аз като бях ученик беше същата работа( сега съм студент). Имаше една група ,която се мотаеше наляво и надясно и търсеше с кого да се заяжда. Тази група нямаше да я има ако не беше техния 'лидер'-един абсолютен боклук,който,противно на стереотипа да се прави на мъжкар пред момичетата,нападаше и тях. Най-странното беше,че тежеше около 45-50 килограма,но по някакъв начин успяваше да привлече момчетата от съседните класове и да ги ИЗПОЛЗВА-каквото им кажеше,това правеха. Тогава той беше май 9-ти клас а аз 11-ти. Имахме си спречквания и когато това ставаше веднага викаше тези около него да му помагат-някаква жалка картинка. В крайна сметка не се стигна до нещо сериозно между мен и него, а пък и го изключиха, защото беше напръскал със спрей някакво момиче от неговия клас(май ) в очите.
Това е единия от случаите- другият е с един дебел, пак беше по-малък от мен(мисля,че с една година). Пак искаше да се прави на Биг Бос и поради физическата си сила и мазното си нагло излъчване дори момчетата от моя клас се съобразяваха с него.Говореше се,че баща му е някакъв борец или нещо такова и затова има IMMUNITY . Та той е от тоя тип- седи си,говори нещо и в един момент тръгва да се прави на голяма работа,извива ръце,дърпа уши,удря те ей така,без причина.
Един път изсипа няколко кофи с вода на пода в една от стаите ,защото гонеше едно момче от моя клас.Аз решавам да постъпя дипломатично- отивам при заместник-директорката и и казвам за това. Тя след малко се качва,вижда какво е станало. Отива някъде( сигурно е говорила с него) и като се връща казва: ' Ама вижте сега,той взима някакви хапчета' или нещо такова. ' Добре'- казвам си аз на ум-'аз ако взимам хапчета значи ли това,че мога да правя каквото си искам и никой да не ми държи сметка'. А между другото преди това с кофите аз се сбих с него,може би две седмици по-рано беше. Седя си аз в коридора и целия ми клас е там,чакаме да излезе класа пред нас от стаята. Та той идва и започва да ми върти ушите.Викам му да престанеама той не и не.Тогава му забих един в носа и още един. Стана много бързо. Той седи някакъв изненадан и ме гледа странно. Аз му казвам: 'Може и да ме пребиеш сега обаче ми омръзна това".Казвам го защото аз бях около 50 кг ,а той си беше свиня около 80-85 кг. Странното беше,че от всичките ми съученици никой не видя това, освен Филип,който беше точно до мен.Явно и той не може да повярва:' Валка ,какво става?'ме пита. Аз,между другото не съм се бил никога в училище,сериозно имам предвид и съм считан за възпитан и примерен отличен ученик.
Та Свинята ме удари веднъж и ми казва,че после ще се разправя с мене. Аз потънах в земята от страх,честно казано. И така след този час ме изчака пред стола-там има малко помещение между коридора и самия стол и ме нападна. Беше нещо като борба и накрая аз бях с леко одраскан врат ана него незнам какво му имаше,защото и аз го ударих няколко пъти. Накрая ми казва: 'Ако искаш кажи на баща ти ,на който искаш кажи.Извинявай ама това е .'
Аз в крайна сметка казах на директорката и нещо го викаха в кабинета и го 'мъмриха'там май, не съм сигурен.След това не ме е закачал и всъщност от следващата година се премести в друго училище,защото му бяха писали по няколко предмета двойки.
Между другото тогава бях на 16 години, сега съм на 21.

Не знам точно какво да те посъветвам, но ще е добре да вземеш някакви мерки-дали ще са административни или ще решиш сам да се изправиш срещу тях ти реши.
Както и да е пожелавам ти успех. А , и наистина ако можеш ми кажи дали 'лошите' имат червени белези(петна) на тиловете.

11-23-2006, 12:33
deem, абе тоя Димитър Захариев колко ти плаща???

бонд
11-23-2006, 12:39
Този човек дет ме тормози няма белег на врата.
Около 70 килограма е и тренира борба.Ако кажа на директорката той 100% ше разбере кой го е направил и после ше си имам големи проблеми с него.Той мн лесно се поддава на провокации и една дума накриво мое да го накара да убие човек...Нз как да постъпя...

11-23-2006, 13:19
Докато оставяш да те мачкат винаги ще е така!
Дори да се лигавят отиваш и ги казваш на класния
Тъпотия нали ? Ама работи 100% може да си мислят че си каква ли не ама ще ги е страх от теб (до колкото може да ги е страх .. )

deem
11-23-2006, 13:45
бонд,
Първо се обръщам към теб за едно малко уточнение. Като казвам белег ,нямам предвид физически белег( рана),а червеникаво петно на кожата. Донякъде бих казал,че прилича на обрив,но е локализирано точно на тила. Може да бъде и като напръскано с червено мастило.
Не че те карам да му се вглеждаш във врата, но ако имаш възможност просто да огледаш докато е с гръб към тебе ще е добре.
Ако си ме разбрал правилно още първия път ,съжалявам.

Сега да не пропуснем АНОНИМНИЯ гост,който явно по всякакъв начин следи за Егологията и Димитър Захариев из нета и му/и се изправя косата като види положителни мнения за тази нова наука.
Гостенино,
казвал съм го и преди и ще го повтарям докато не го запомниш добре:
Не получавам никакви пари от Димитър Захариев,нито от екипа му,нито от роднините му,нито от някое трето лице. Явно ти е трудно да го разбереш,защото май на теб ти плащат добре и се чудиш да не си се минал. От Димитър Захариев аз не получавам пари,а шанс за нов живот без Заразата ,наречена СЕС. Това ми е напълно достатъчно за да пиша доколкото мога и до когато мога.
Благодарности и здраве за Димитър Захариев. Егологията ще я има.

die_die_my_darling
11-23-2006, 14:16
ti pak tolkova li si tap be bate???
otstoqva6 si na svoeto i nqma da pozvolqva6 da se gavrqt s tebe...
tai kakto govori6 mi izglejda6 ot oniq de4ica det samo gi tormozat
i v moq klas ima takiva det gi tormozat ima i gazarai :D
sma4kai gi ot boi(ako ti stiska de...)
az taka napraih s 1 p*tka i sq nikoi ne smei me zaka4i

IlLuSi0nS`
11-23-2006, 18:30
как запазваш самоуважението си като позволяваш на някой да се държи по този начин с теб??
не ми се е случвало подобно нещо, но като ти говорят така не се ли нервиш, не лудваш ли, не изпитваш ли гняв.. не мисли за последствията ами следващия който ти каже нещо намери лудостта в себе си и до пребий с цялата злоба която си събрал в себе си..
и никога не оставяй някой да потъпква достоинството ти, защото ще загубиш самоуважението си..

tequila
11-23-2006, 20:49
ох ами сигурно малко тъпо ще прозвучи това , което ще кажа, ама ако си готин , ако има готини момичета около теб хвани си някоя и я разкарай из училището . то принципно момчетата като видят друго с някоя "яка мацка" се респектират. ама го има и този момент , че може и да те пребият за тва , че си с хубаво момиче ... абе нз ... "карай да върви , пък каквото ще да става..."

Fencer
11-25-2006, 18:33
Имах подобен проблем в осми клас (сега съм 11ти). Едно момче от нашия клас ни тормозеше няколко човека - правеше си ебавки с нас, удряше ни когато нещо му е криво и най-унизителното - пращаше ни да му правим покупки все едно сме някакви слуги. Не можеш нищо да му кажеш - пред теб стои грамада 190см, 90кг , посмей да говориш и ще те разкърти. Един ден ми писна и му обясних съвсем спокойно, че няма да направя нищо, което поиска от мен и няма никакво право да се отнася към мен така... Изядох няколко шамара, някой друг юмрук, нещата не се промениха... В последствие се събрахме всички, които ни тормози и му заявихме в лицето, че няма да търпим такова отношение, уведомихме и класния ръководител. И тогава момчето, като разбра, че ако не се държи прилично ще напуска даскалото, се укроти.

Съветът ми към теб е да се обединиш с твоите съученици (тези, които смяташ, че ти съчувстват и искат да ти помогнат) и да им заявите директно, че няма да търпите повече. Хич да не ви е страх! И аз в 8ми клас си мислех, че ОНЯ ще ме убие, ама не се поколебах да защитя достойнството си. Действай и успех :).

ПП. А знаеш ли този къде тренира борба? (имам няколко приятели, които тренират борба...)