PDA

View Full Version : TEMATA NE E EBAVKA!!!!!pls pi6ete po temata!DaITE MI SAVET!



sulzata
11-20-2006, 21:35
Zdraveite skupi teen4eta.Az sum na 15 godini i imam nujda ot savet.Zna4i az sum s priqtelq si ot 2 godini.Stra6no mnogo go obi4am i toi men su6to.Mnogo kratnno mi go e dokazval.Do sega ne sme si izneverqvali i do sega vsi4ko sme si kazvali.No dnes stana ne6to ,koeto me nakara da se zamislq za mnogo ne6ta.Toi ima brat v edin grad blizo do Silistra.I toi mi be6e obe6tal 4e nqma da hodi tam daje mi se be6e zaklel.No dnes mi saob6ti 4e e v tozi grad.Togava az mu se razkre6tqh.Neznam dali bqh prava!Prosto se po4yvstvah predadena.Za6to sled kato me obi4a tolkova mnogo ,za6to e naru6il dymata si?Toi mi obqsni 4e naistina mnogo sajelqva i 4e mnogo me obi4a.Prosto edin negov fr na kogato mnogo darji go pomolil da otidat v tozi grad.
To4no predi 4 dni toi mi be6e kazal 4e nqma nujda ot nikoi osven ot men.Za6to sega e oti6al :smt010 Spored men nqma6e da ogajda na priqtelq si i ako az bqh vsi4ko za nego (kakto toi tvarde6e)6te6e da si odarji na dymata.NEznam dali me obi4a o6te :smt010
Pls daite mi savet.Kakvo da napravq?I kakvo mislite za tova koeto Vi napisah?Su6to taka pravilno li sam postupila? :smt010

NaDuFcHe
11-20-2006, 21:41
Milichka toi te obicha shtom ti se e izvinil i tn...Prosto kolkoto i da durji na teb nemoje da ostane bez priqteli vseki ima nujda da spodelq s priqteli a ne s gadjeto si...Spokoino nihto ne pravi..prosto mu dai malko poveche svoboda

dream_dragon
11-21-2006, 06:17
To4no predi 4 dni toi mi be6e kazal 4e nqma nujda ot nikoi osven ot men.Za6to sega e oti6al :smt010 Spored men nqma6e da ogajda na priqtelq si i ako az bqh vsi4ko za nego (kakto toi tvarde6e)6te6e da si odarji na dymata.NEznam dali me obi4a o6te :smt010
Pls daite mi savet.Kakvo da napravq?I kakvo mislite za tova koeto Vi napisah?Su6to taka pravilno li sam postupila? :smt010[/quote]

Ти не си наред. Първо не разбирам защо да не ходи в града на приятеля си, това е глупаво обещание, но ако е на твойте години може да разбера защо го е дал. Струва ми се и глупаво да се ядосваш за това, че е отишъл да види свой приятел. Ти не си единствения човек вживотта му има и други. Това е само глупаво обещание дадено от безумна любов, прекалено обещание. Но споко, сигурен съм, че и той като тебе не е дорасъл да мисли трезво.

{Sweet_Dreams}
11-21-2006, 07:14
И аз не разбрах точно от какво се притесняваш? :-k Той е отишъл там да види приятел или да живее там ли?

malkata_
11-21-2006, 07:35
"To4no predi 4 dni toi mi be6e kazal 4e nqma nujda ot nikoi osven ot men.Za6to sega e oti6al Spored men nqma6e da ogajda na priqtelq si i ako az bqh vsi4ko za nego (kakto toi tvarde6e)6te6e da si odarji na dymata.NEznam dali me obi4a o6te
Pls daite mi savet.Kakvo da napravq?I kakvo mislite za tova koeto Vi napisah?Su6to taka pravilno li sam postupila?"

Egati nerazbiram ot kakvo se pritesnqva6?!Kazal e 4e te obi4a..izvinil se e..kakvo pove4e iska6...pyk i nerazbiram za6to e obe6tal takova ne6ty?!Dokolkoto pro4etoh ste ot 2 god. zaedno...miii razberi 4e i toi trqbva da ima priqteli...da ima li4en jivot...dai go po krotko...imate mnogo vreme..pred sebe si!!!

FaHrEnHeit
11-21-2006, 08:16
Добре че всички момичета не са като тебе ;) ебати момчето в кафез няам думи :mrgreen:

pinK_Baby
11-21-2006, 09:35
Според мен прекалено много си го обсебила...И аз в доброто старо време когато имах що годе сериозен приятел :lol: не обичах да ходи в един съседен до нашия град, ама никога не съм му забранила , въпреки че е имало реална опасност да ми изневери (може и дори да го е направил :lol: )....Просто смятам , че трябва да му дадеш малко повече свобода...От 2 години сте заедно , значи си имате достатъчно доверие , за да не му поставяш такива абстурдни (поне за мен ) забрани...Не знам помисли си дали не го задушаваш прекалено....Още повече , че той ти се е извинил...

maldini
11-21-2006, 09:44
sulzata

Не можеш да контролираш никой на този свят.Всеки човек има право и на свой личен живот и не може това момче постоянно да е с теб,а да не се види с близките си само заради твоите прищевки.Нима ще умреш,че няма да го има няколко дни? Ами ,ако на брат му се е случило нещо?Нямаш право да задалжаваш никого.И все пак момчето,което харесваш,е доста разбрано,че чак и ти се извинява,аз не мога да разбера защо?Това,че ти е обещал да не ходи там,но пък може да се е случило нещо извънредно и ти трябва да го разбираш,а не до пискаш кат некво пишлеме.

{Sweety_f}
11-21-2006, 09:57
spored men toi te obi4a mnogo...i tova 4e edin negov fr go e pomolil da otidat ne dokazva 4e ne te obi4a...taka 4e spored men nqma za kakvo da se symnqvash...:)

koalka
11-21-2006, 10:17
Честно да ти кажа си втълпяваш някакви глупости.И за две години все пак трябва да си го опознала,все пак,нали?Просто е отишъл там,при което после ти се извинил и ти е казал,че те обича.Не можеш ли да забравиш,за Бога!?А и замисляла ли си се,ако той те попита,след като ме обичаш защо не можеш да забравиш и да му простиш?Тогава какво ще отговориш?Не е хубаво да се съмняват в чувствата ти,а и след като не си му казала от какво се опасяваш е малко гадно да пускаш тема без негово знание.Защо първо не говориш с него и чак тогава да пускаш тема?

Sarabi
11-21-2006, 10:37
Оф,прекалено много се вживяваш :roll: Това,че те обича не значи,че трябва да зареже приятелите си и да бъде само и единствено с теб!Това няма да е особено пълноценен живот...не можеш да го ограничаваш така.Сигурно си имаш някакеи причини,ама...какво толкова като са отишли до тоя град?Може би приятеля му е имал някаква нужда-все пак приятел в нужда се познава.
Мисля,че не трябва да го приемаш толкова навътре-все пак ти е казал,извинил ти се е,казал е,че те обича...какво повече искаш?То твоето желание за доверие ми изглежда задушаваща.А и не можеш само заради едно такова нещо да прекъснеш две годишна връзка без никакви други причини.
Айде извини му се и ти сега за това,че си се разкрещяла,кажи му каквото искаш да му кажеш и което ти е на сърцето,за да не ти тежи тази случка и си живейте щастливо.

kobrichka
11-21-2006, 11:25
И аз не разбрах точно от какво се притесняваш? :-k Той е отишъл там да види приятел или да живее там ли?

и аз нещо не чатнах,защо да не ходи в този град?и защо мислиш че той те е предал?мила даи молко свобода на тоя човек ти направо си го обсебила.

iiirish
11-21-2006, 11:39
в крайна сметка колкото и да обичаш един човек ти не можеш да му отнемеш въздуха! а според мен се опитваш да направиш точно това! вярно, че той ти е обещал да не ходи, но щом го е направил значи за него причината е основателна и ти не е трябвало да му правиш сцени, които само биха го разстроили заради постъпката му. постъпила си прекалено емоционално и без да обмислиш нещата в първия момент. моя съвет е да му дадеш малко свобода и да не действаш толкова импулсивно, защото с тази твои реакции само можете да се скарате

Reich_06
11-21-2006, 12:31
не мога да разбера защо си го направила на такъв проблем и защо си искала той да не отиде с приятеля си?жъобще не знам как сте издържали толкова време при положение че му правиш такуж проблем за толкова малко нещо!а относно въпроса ти-обича те все още...постарай се да бъдеш по-отстъпчива за да не го загубуш!

sunny_girl16
11-21-2006, 12:41
Това ми звучи като детинска история. глупаво е да поставяш каквито и да е ограничения на някого, дори и на човека,който обичаш. Не се прави така. Ако той наистина те обича, значи ще е достатъчно решен да не те наранява. Това, че е отишал в някакъв град какво лошо има? А ти защо си му се разкрещяла- заради някакво обещание, което не е изпълнил и което отново звъчи много детинско. Такаче, помисли малко, осъзнай се и се извини.

11-21-2006, 12:58
Zdraveite skupi teen4eta.Az sum na 15 godini i imam nujda ot savet.Zna4i az sum s priqtelq si ot 2 godini.Stra6no mnogo go obi4am i toi men su6to.Mnogo kratnno mi go e dokazval.Do sega ne sme si izneverqvali i do sega vsi4ko sme si kazvali.No dnes stana ne6to ,koeto me nakara da se zamislq za mnogo ne6ta.Toi ima brat v edin grad blizo do Silistra.I toi mi be6e obe6tal 4e nqma da hodi tam daje mi se be6e zaklel.No dnes mi saob6ti 4e e v tozi grad.Togava az mu se razkre6tqh.Neznam dali bqh prava!Prosto se po4yvstvah predadena.Za6to sled kato me obi4a tolkova mnogo ,za6to e naru6il dymata si?Toi mi obqsni 4e naistina mnogo sajelqva i 4e mnogo me obi4a.Prosto edin negov fr na kogato mnogo darji go pomolil da otidat v tozi grad.
To4no predi 4 dni toi mi be6e kazal 4e nqma nujda ot nikoi osven ot men.Za6to sega e oti6al :smt010 Spored men nqma6e da ogajda na priqtelq si i ako az bqh vsi4ko za nego (kakto toi tvarde6e)6te6e da si odarji na dymata.NEznam dali me obi4a o6te :smt010
Pls daite mi savet.Kakvo da napravq?I kakvo mislite za tova koeto Vi napisah?Su6to taka pravilno li sam postupila? :smt010

Той те е обсебил бе момиче,дай му малко свобода ако си мислиш че живота е само любов и време с гаджето много грешиш...
Нали си е с тебе и ще се върне при теб?
За колко време е заминал в Силистра?

marjesa
11-21-2006, 13:08
Извинявай за израза но това са вече ''лигави неща ''

LO6IQ
11-21-2006, 16:11
Според мен прекалено много си го обсебила...И аз в доброто старо време когато имах що годе сериозен приятел :lol: не обичах да ходи в един съседен до нашия град, ама никога не съм му забранила , въпреки че е имало реална опасност да ми изневери (може и дори да го е направил :lol: )....Просто смятам , че трябва да му дадеш малко повече свобода...От 2 години сте заедно , значи си имате достатъчно доверие , за да не му поставяш такива абстурдни (поне за мен ) забрани...Не знам помисли си дали не го задушаваш прекалено....Още повече , че той ти се е извинил...
=D>

kiroo
11-21-2006, 17:17
ти си голяма овца бе :smt068
остави го да прави онова което го прави щастлив, ква си ти че да му казвашщ къде да ходи и какво да прави..не си единствена на света колкото и да те обича.не можеш да го отделиш от всички др хора и да отделя внимание само на теб.Не му завиждам макар и той явно да е путьо!!!!Ще ти се извинява и обяснява се едно е напраил нещо грешно
идиоти :evil:

Angel_eyes
11-21-2006, 17:54
Мила пък ти ся няа да го пускаш никъде ли?Това,че ходите не значи,че е под каторга и неможе да ходи никъде..Вярно,че ти е обещал,но той има и приятели а не си само ти..Дай му малко свобода и ще видиш,че всичко е по-леко..Не се впрягай толкова..явно си те Обича щом ти се е извинил.. :wink:

TheFreakBoy92
11-21-2006, 19:20
абе ти тая която е пуснала темата....ти фред ли си ?!?!кво като 1 път е отишъл?!?! квто щи стане ако малко сама постоиш?!?!? разбирам да имаш съмнания да ти изневерява но не си споменала ?!?! просто е решил да отдели време и на негов фр.кво толкова....

black_dimond
11-21-2006, 19:32
az ne vijdam prodlem prosto nqkukuv fr go e pomolil i e oti6al do toq prosluvut grad i kakvo ot tova tva ne zna4i 4e ne te obi4a

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 23:13
Добре че всички момичета не са като тебе ;) ебати момчето в кафез няам думи :mrgreen:
АХхаХА ....
някфа глупава история ... момчето ти се кълне! Обича те! 2 години е с теб!!! кфо се притесняваш!!! мнооогооо ама МНОГО се дразня ... толкова ли не можеш да разбереш че през тези 2 години за пръв път може би се случва да не удържи на думата си ! Голям прас! Се пак тои те е обичал и ше те обича ! няма за какфо да се притесняваш :wink:

teen™girl™
11-26-2006, 14:13
Emm poneje ne se se6tam kfo dr da kaja.........omg ti ne si vred, gorkoto mom4e :|

gery_to
11-26-2006, 17:01
Това че е сбъркал веднъж незначи че не те обича и че не държи на теб.сама казваш че го е доказвал многократно!Просто всеки има нужда от личен живот,нищо че е с теб той има нужда да излезе и с приятлите си,неможе заради тебе да ги зареже!

Mauc7opa
11-27-2006, 11:01
Abe ti ne6to. . . . Mn kvo da ti stoi samo pod polata li . . . neka otide neka vidi. . . osven ako ne e obyrnal rezbata i ne6to s priqtelq si ne prai koeto e sme6no ;) obi4a te di6ai prejivei go 6te se varne ... i tfa e

Mike-Jones
11-27-2006, 15:30
в крайна сметка колкото и да обичаш един човек ти не можеш да му отнемеш въздуха! а според мен се опитваш да направиш точно това! вярно, че той ти е обещал да не ходи, но щом го е направил значи за него причината е основателна и ти не е трябвало да му правиш сцени, които само биха го разстроили заради постъпката му. постъпила си прекалено емоционално и без да обмислиш нещата в първия момент. моя съвет е да му дадеш малко свобода и да не действаш толкова импулсивно, защото с тази твои реакции само можете да се скарате :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ne dumaii

Ivchet0
12-02-2006, 07:50
мила оставиго малко де не го притискаи тои те обича щом ти се е извинил няма за какво да се притесняваш :)

vlubenkata
12-02-2006, 09:21
ama ne te razbiram i az ot kvo se pritesnqva6 ne moje6 da mu zabrani6 da ima priateli.ne go obsebvai tolkova,kazvam ti go ot li4en opit tova ne otiva na hubavo.davai mu da di6a pove4e....ina4e...neznam.kolkoto pove4e obsebva6 edin 4ovek,tolkova po barzo mu omrazva6.ne pravi tazi gre6ka mila. :smt117 ne go draj tolkova izkaso.

{Sweety_f}
12-02-2006, 09:25
понмя 4е имаше една такава тема ... и пак ще го кажа няма смисъл да му се сърдиш ... според мен той те оби4а и ти го е доказвал многократно за това няма за какво да се замисляш

pampers
12-02-2006, 09:44
пфф..моми4е ако не те оби4а6е 6те6е ли да си прай труда да ти се извинява 4е е оти6ъл? ми разбере го..постави се на негово място...явно е имал нужда от това и го е направил..трябва ли за вси4ко да се кунсултира с теб... :shock: голяма работа станало...той ако не те оби4а6е...оле майко ко 6те6е да е до ся.. :mrgreen:

ruff_rider_lady
12-02-2006, 21:52
Въпреки , че те обича много силно , не може да сте заедно нон стоп . Всеки си има приятели , на които също държи . И ако наистина много го обичаш ще го разбереш. Пък и щом си е направил труда да ти се извинява какво повече искаш ?!

12-03-2006, 02:25
Trqbva da te vklu4at v nqkoi epizod na nqkoq teen komediq...