PDA

View Full Version : Оф, и аз нз кво искам



Гостче_f
11-21-2006, 10:21
Ами и аз да споделя.. значи до преди време имаше едно момче, симпатично такова от мойто даскало, което не веднъж ми казваше показваше, че ме харесва и че си пада по мен, обаче не му обръщах никакво внимание макар, че ме привличаше, и един ден, просто ей така от нищото ми хрумна , че щом момчето ме харесва нали да си пробвам късмета с него току виж се получи нещо хубаво между нас и го потърсих да излеземе на кафе да се поопознаеме малко, и в същия момент в който му предложих да излезем, той каза, че в момента си има приятелка и продължава да си ме харесва, обаче страшно много държал на нея и не искал да я зарязва и т.н., и в точно тоя момент ме обхфана една ярост, че съм пропуснала голяма вазможност с него и ми стана кофти такова, че късно се осузнах за него.. та мисълта ми е.. защо съм толкова глупава, защо не се престраших по-рано да го поканя да излеземе, защо почти винаги се получава така, че понякога бая късно се престрашава човек да направи нещо което е редно.. защоооооооо

sunny_girl16
11-21-2006, 10:49
Защото никога не можеш да си сигурен в чувствата си. И защото се страхуваш да не те наранят. Обаче има моменти, когато няма по- хубаво нещо от това да се впуснеш в нещо и да се отдадеш на желанието и да изживееш мига! Никога не е късно за любовта, просто трябва другия път да си по- смела и решителна.

koalka
11-21-2006, 10:54
Това момче според мен не е свестно при цялото ми уважение.Помисли...харесва те,но не иска да изостави приятелката си...и той май не е наясно с чувствата ти са,ама айде.Много държи на нея.Още малко ще каже,че я обича,ама харесва и теб.Отиди го разбери.

iiirish
11-21-2006, 11:55
допуснала си грешка, но от грешките човек може само да се учи! така че дори и да си изпуснала реално шанса си с него, това ще ти даде поука занапред и следващия път съм сигурна, че ще действаш на момента. късмет за в бъдеще ;)

LO6IQ
11-21-2006, 15:28
Анито.сл ... =D> .. аз лично тази грешка съм я правил и то няколко пъти :mrgreen:

FaHrEnHeit
11-21-2006, 15:46
Името на темата ти отговаря на въпроса ;)

LO6IQ
11-21-2006, 15:49
Името на темата ти отговаря на въпроса ;)
Така е 8-[