PDA

View Full Version : Смятате ли да използвате пълноценно възможностите на ЕС?



gotinam
11-21-2006, 13:14
Ще се възползвате ли, че ставаме пълноправни членове на ЕС само след 39 дни?
Да учите, да работите и живеете на територия извън България... а защо не и да си хванете европейско гадже?! ;)

Въобще, какво мислите по тези въпроси.?

Аз лично искам да продължа висше в Европа , а и да пробвам европейските мъже по-готини ли са от нашите. Някое италианче ми е на мерак :oops:

Давайте мнения и предложения по темичката ;)

LunaTriCk
11-21-2006, 14:44
а, аз като стана ГОЛЯМ колко неща съм замислил...ехеее...два живота няма да ми стигнат :mrgreen:

BornFromPain
11-21-2006, 17:27
ЕС съкс.. Не ща да имам нищо общо с тях, и най-вече да нямат нищо общо с мен.. Гадните им политически лайна да си ги наливат другаде и да използват някой друг.. Ама нали все пак всички българи сме овце.. Дай да се юрнеме.. И без т'ва само като сме под робство се оправяме.. Я турско, я руско, айде сега европейско..

akademika
11-21-2006, 19:43
Ще ни го наврат 8============================> ей толкова дълъг, обаче чак тогава ще го усети масовия тъпак, който който се натиска да го натиснат ....

S_T_E_V_E
12-12-2006, 21:01
Еми да му мислят тея които са по малки защото аз сега като стана на 18 и не ми пука ама на тея малките да видим как ще ходят на дискотеки като има проверки и изобщо яко стегнато хахах =; =; =;

bulgarche
12-12-2006, 21:24
Ти ако знаеш от колко неща няма да можем да се възползваме след като от ЕС ни осъдят...ще видиш съвсем скоро какви ограничения ще ни наложат и как ще им даваме ний паричките и ще спрат да ни дават, само защото не сме изрядни...ама айде като влезем пак ще говорим

Amayo
12-12-2006, 21:38
Да паднат митата на яките мъсъли па другите да се оправят. 8)

Ziezi
12-12-2006, 23:14
Ще се възползвате ли, че ставаме пълноправни членове на ЕС само след 39 дни?
Да учите, да работите и живеете на територия извън България... а защо не и да си хванете европейско гадже?! ;)

Въобще, какво мислите по тези въпроси.?

Аз лично искам да продължа висше в Европа , а и да пробвам европейските мъже по-готини ли са от нашите. Някое италианче ми е на мерак :oops:

Давайте мнения и предложения по темичката ;)
Бе я си опрай речника!БЪЛГАРИЯ Е В ЕВРОПА ОТ 1325 години!
Ходи пробвай у факултета,там италианчета колкото щеш!

Jamalska
12-13-2006, 10:02
Аз мислим да хванем стопа до вънка-то;) :lol: :lol: :lol:

black_boy
12-14-2006, 16:58
Golqmoto vyzpolzvane nai-mnogo da zategnat merkite.E vse pak 6te e nqkakyv vid promqna :-D