PDA

View Full Version : pomognete muni4ko



Burgazliqta
11-21-2006, 12:28
zna4i problema mi e sledniq . S edno momi4ence ot mn vreme sme mn blizki ... v smisal ne prosto kato fr :P po cql den sme zaedno i neprekysnato se gy6kame i cunkame bezobidno :) Tq zapo4na da mi pravi nameci ... zapo4na da me rupa po gu6ata,u6eto i t.n no az se 4udq kakvo da pravq :[ neznam kak da i priznaq 4e q haresvam i da i predloja ... daite nqkakvi predlojeniq pls ](*,) ](*,) ](*,) [-X

Reich_06
11-21-2006, 12:34
"да и предложа"...това според мен е за 4-5-ти клас!не и предлагай еми просто я целуни и и кажи че е страшно готина и я харесаваш!

Burgazliqta
11-21-2006, 13:22
emi tq ako se drupne, v smisal ne iska da me celune ? 6te se polu4i malko ne lovko :{ :-k

Nadelina
11-21-2006, 14:30
Spored men veche ste gadjeta...

Sarabi
11-21-2006, 14:31
Пич,целува те по врата,хапе ти ушите...не ми се вярва.
Действай,според мен и тя те харесва,но просто не смее да направи най-голямата крачка за този етап.Или просто го очаква от теб.Не може само тя да те сваля а ти да седиш като пън и да чакаш.Защото може да вземе да се откаже.

11-21-2006, 14:40
zna4i problema mi e sledniq . S edno momi4ence ot mn vreme sme mn blizki ... v smisal ne prosto kato fr Razz po cql den sme zaedno i neprekysnato se gy6kame i cunkame bezobidno Smile Tq zapo4na da mi pravi nameci ... zapo4na da me rupa po gu6ata,u6eto i t.n no az se 4udq kakvo da pravq :[ neznam kak da i priznaq 4e q haresvam i da i predloja ... daite nqkakvi predlojeniq pls Brick wall Brick wall Brick wall

tc tc tc ami tq spored men ve4e te haresva 4aka te samo teb da napravi6 re6ava6tata kra4ka. nie devoikite sme po namecite a vie momcite predlagate (he he he ostavqme mrusnata rabota na vas)

LO6IQ
11-21-2006, 15:11
zna4i problema mi e sledniq . S edno momi4ence ot mn vreme sme mn blizki ... v smisal ne prosto kato fr Razz po cql den sme zaedno i neprekysnato se gy6kame i cunkame bezobidno Smile Tq zapo4na da mi pravi nameci ... zapo4na da me rupa po gu6ata,u6eto i t.n no az se 4udq kakvo da pravq :[ neznam kak da i priznaq 4e q haresvam i da i predloja ... daite nqkakvi predlojeniq pls Brick wall Brick wall Brick wall

tc tc tc ami tq spored men ve4e te haresva 4aka te samo teb da napravi6 re6ava6tata kra4ka. nie devoikite sme po namecite a vie momcite predlagate (he he he ostavqme mrusnata rabota na vas)
:smt035 Ами както казаха горе , като земете да се зарибявате и се преърнете една целувка и и кажи че я харесваш - това е ..УБеден СЪм ,че няма да се дръпне .. на тебе как ти се вижда някое момиче да се държи така с мен... и като се опитам да я целуна да се дръпне :shock: :shock: :shock: :shock: Невъзможно :!: Действай ---> :smt008 <--- Успех :smt016 :mrgreen:

LO6IQ
11-21-2006, 15:15
Пич ... погледни тези мечета горе на Аватара ми и ги гледаи 1-2 мин да се надъхаш :mrgreen: