PDA

View Full Version : Slim_Shady



Скапан проблем
11-21-2006, 16:22
Здравейте! Искам да ви помоля за съвет. Та от две години харесвам едно момче. Преди беше в моето даскало, но след това се измести, и от тогава съм го виждала много рядко. Нарочно пропускам подробностите, защото те са твърде много, а и ще ви се сторят прекалено нереални. [-X Та това момче беше на екскурзията до една планина, беше на едно състезание в София (където истински се ужасих, че го видях, защото и двамата не сме от София), както и на едно състезание по География (тук излъгах по какво е състезанието де :mrgreen: ). Та за последен път го видях на първи ноември на манифестацията... Сестра му е в един клас с моята, а аз на моята не мога да й кажа, че го харесвам, защото не само ще го отнеса, но и тя ще се раздрънка и ще каже и на сестра му!!! Сериозно, незнам какво да правя, затова се обръщам към вас: как мога да се запозная с това момче, без да се налага да намесвам сестра си!!! Ааа темата е адски убита, и знам че просто повечето ще ми теглите майната, но ви моля за малко разбиране!

perky_girl
11-21-2006, 17:37
Еми логично е :arrow: следващия път като го видиш просто отиди при него и се запознай :smt019 Близко е до ума! :smt017

Angel_eyes
11-21-2006, 17:50
"Просто иди при него и се запознай"..Хич да не е отиваш и викаш "Мараба,приятно ми е" :shock: Дрън та пляс..Не е просто толкова колкото звучи..Пробвай с връзки,например помоли сестра ти да те запознае с неговата и от дума на дума ще се запознаеш и с него..пък може и директно при него да идеш..Вече си е тфое решение но не мисля,че твоето е проблем..По-скоро не си имала възможност да се запознаеш с него..Айде успех :wink:

koalka
11-21-2006, 17:54
Ами виж...освен,ако не го видиш без да намесваш сестрите ви просто няма как да стане.Трябва пак да го видиш или да кажеш на сестра ти да бъде по-дискретна.Е,все пак сестра ти е.Ако я помолиш.