PDA

View Full Version : Moderated: Теза за есе на тема: Страшният, но славен път на



feshanka
11-21-2006, 18:35
Ami az nqma da iskam cqlo ese,no ako mojete da mi pomognete sys teza na tema: "Stra6niqt,no slaven pyt na svobodata" A ako namerite ne6to po-taka mojete i nego da spodelite :)) Ami mersi predvaritelno
btw:Tyrsila sym v google ,no ni6to podhodq6to ne namiram.Zatova se obry6tam kym vas!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Kam4eto
11-22-2006, 10:41
Теза: Това е пътят, по който поема Ботвият революционер. Той е достойна личност с висок идеал, неприемаща робството, изпълнена с болка и омраза към поробителя. Ботевият революционер застава срещу реалностите в живота и непоколебимо воюва за тържеството на промяната, страдание на близки хора, неразбиране, гибел – това е цената за този, който избира страшния път на борбата. Бунтовникът напуска дом и близки, поробен народ, за да се завърне отново при тях с безсмъртния си подвиг като пример за поколенията. Славен е избраният от бунтовника път, тъй като чертае единствената възможност за тържеството на свободния живот, който дарява мечтаното щастие.

12-09-2006, 17:30
ami za sa4inenie rasujdenie na tazi tema mojete li da namerite ne6to?plssss [-o<

koalka
12-09-2006, 17:46
Виж в referati.com!