PDA

View Full Version : побърквам се :( а не е приятно



asperji
11-21-2006, 18:44
Здравейте на всички :D с моята приятелка съм година и няколко месеца вече и последно време не сме правили никакав секс не се разбираме караме се .. Дразним се един от друг превръщаме от мухата слон .. мани мани ахха дайте идея какво да правя защото това ми е парвата дълга връзка и нз какво да правя разчитам на вас :-D искам ако може компетентни мнения .. защото празни приказки чувам от всякакви хора дето споделям това което ми тежи .. има и още нещо любовта която я имаше м/у нас се изнизва много бързо неискам да я загубя хелппп :(

steltnuke
11-21-2006, 18:48
Spored men trqbwa da se uweri6 4e naistina q obi4a6 kakto predi i ako e taka da si ostanete gadjeta no ako we4e lubowta q nqma qwno trqbwa da tyrsi6 drugade. Wyprosyt e ne tolkowa do seksa kolkoto do otno6eniqta.

koalka
11-21-2006, 18:51
Ами говори с нея и се опитайте да ограничити това до минимум,защото иначе не е добре...

SeXyTo_f
11-21-2006, 18:56
може просто да не може да се доразпали любовта...вярно че секса сближава още повече, но в тоя случай, в който няма подщи никакви чувства....секса е безмислен....

Shadow_Walker
11-21-2006, 19:11
Поговори с нея за това, какво тя очаква от теб, от връзката и се оправете...но все пак помни-всяка връзка на тийн възрастта има своя край...

asperji
11-21-2006, 19:15
..а ми работата е следната тя ме обича .. доказвала ми го е и аз нея нз защо нещата не са като преди трябва разнообразние .. идей ?

iiirish
11-22-2006, 14:19
щом веднъж вече усетиш, че любовта се изплъзва от ръцете ти, че отношенията не вървят каквото и да правиш... значи просто е въпрос на време тази връзка да приключи. може и да не го искаш, но то ще стане от самосебе си.

Jenninka
11-22-2006, 14:29
щом веднъж вече усетиш, че любовта се изплъзва от ръцете ти, че отношенията не вървят каквото и да правиш... значи просто е въпрос на време тази връзка да приключи. може и да не го искаш, но то ще стане от самосебе си.

Не съм съгласна.С моя приятел даже бяхме провели разговор на тая тема-връзката ни приключва и тем подобни.И едва ли не изхода беше да се разделим.Но и на 2мата не ни се искаше-страх ни беше да не сме заедно.И решихме да разнообразяваме,да се държим по-добре един с друг,да не се дразним от най-малкото нещо..И се получи:)След този разговор сме заедно вече почти година:)
Поговорете си с твойто момиче,кажете на кой какво не му харесва,опитайте се в името на това,което ви събира да се справите!Успех!

iiirish
11-22-2006, 14:58
Jenninka това не при всички се получава. повярвай ми - знам защо го казвам!

asperji
11-24-2006, 10:19
jeninka shte napravq kakvoto moga :-D

haily
12-03-2006, 18:01
emi vij sa.tva moje bi e samo etapno i sled vreme ne6tata 6te se opravqt.ama nai dobre govori s neq,kaji i kvo misli6.za6toto e vuzmojno neinite 4uvstva da se iz4erpvat,a tvoite ne.nm govorete.tva e nai-dobre spored men.USPEH \:D/

alkobalko
12-03-2006, 18:18
Поговорете, опитайте да разберете къде е причината за това положение. Опитайте се да бъдете по-мили един към друг. Ако наистина се обичате не се отказвайте толкова лесно, за да не съжалявате после.

gerinceto
12-04-2006, 13:13
razbiram te kak se 4uvstva6 poneje naskoro i az se 4uvstvah taka.az sa6to imam seriozna vrazka s mom4e,koeto mn obi4am,no s nego se karahme mn 4esto i ni6ty ne be6e kakto v na4aloto.misleh si 4e toi ve4e ne me obi4a,no v sa6toto vreme ne iskah da go zagubq.i vmesto da go karam da mi ti4a sled gaza,prosto premal4avah za nqkoi ne6ta za da ne se karame.i taka toi razbra 4e az naistina ne iskam da se karame i 4e iskam da sme zaedno i zapo4na da se darji po milo i da mi obra6ta pove4e vnimanie.zapo4nahme da si spodelqme vse pove4e i pove4e ne6ta i vsi4ko se opravi.pak sme zaedno i se karame mn rqdko.taka 4e spored men i ti trqbva da napravi6 taka.opitai se da razgovarqte za sebe si i za problemite si.i nai ve4e ne vdigai skandali za nai malkite drebolii,a prosto ponqkoga triqbva da si premal4i6