PDA

View Full Version : Obi4am te



Hypn0tiC
11-21-2006, 19:20
Bezsramno izkopirano otnqkude ama ne pomna otkude...nadqvam se vi haresa i molq bez komentari tva go ima6e neznam si kvo....

-Обичам те!Не го забравяй!Аз не съм за теб и искам ти да го осъзнаеш разбери ме,моля те!-Боби
-Но....мило и аз те обичам!Моля те не си отивай!-Петя
-Не мога!Аз искам ти да си щестлива,а между нас няма да се получи...Не питай защо!Само помни,че те обичам!-Боби
-Не е справедливо!Защо няма да се получи като се обичаме и двамата?Защо трябва да страдаме?-Петя
-Не питай!Сбогом...-Боби
-Не,не казвай сбогом!-Петя
-Трябва!-Каза Боби и изчезна-избяга.
Петя бе направо потресена от случилото се.Тя не знаеше защо Боби избяга,защо я заряза с толкова тежки думи...Тръгна си към вкъщи и чу много силен шум от главаната улуца,която бе на пет крачки от нея...Този шум бе от пистолет-това бе изтрел!Докато се осъзнаеше какво се случва вече бе изтичала на улицата и вцепенена от изненада и болка гледаше трупът....Трупа на....Боби.Бяха застреляли Боби...
Петя падна на колене и прегърна трупа.Колата от която бе застрелян Боби се върна назад и вътре всички бяха с маски...Бяха петима,едри с черни дрехи и черни чорапи на главите.Петя гледаше много изплашено и в същия момент плачеше със силен глас...Не издържаше на болката,която изпитваше...Тя виждаше пред очите си последните мигове с него,виждаше Боби и го чуваше....Когато се осъзна започна да крещи:
-Убийте ме!Подлеци!Защо той?Защо Боби?Защо ми отнехте това за,което живеех?ЗАЩО?
-Искаш да умреш ли?
-Да,виe глухи ли сте!Искам да ум...-Това бяха последните думи на Петя.
Тези хора бяха врагове на Боби.Имаха неразплатени сметки и те искаха да убият Боби и го направиха,но не очакваха да има свидетел,а още по-малко да е момичето,което го обича...Те застреляха и нея...
***

След три часа познатите и роднините на Петя и Боби бяха в моргата да разпознават телата...
Всички плачеха и се питаха какво се е случило,за да ги застрелят и двамата...
Родителите на Петя разбрали от приятелите на Боби и Петя,че те много се обичали и решили да бъдат един до друг в гробищата...

Боби сигорно знаеше,че скоро е щял да бъде мъртъв затова каза на Петя за пръв и последен път- единствено в този(последен)ден думите "обичам те"...Така поне Петя умря с мисълта,че на онзи свят ще е с човек,който тя обича и,който той я обича....

RudeBunny
11-21-2006, 19:25
:smt010 miloo super e :smt010

radito
11-21-2006, 19:32
lele tva be6e stra6no napravo! :cry: :smt010

miloto_girl_4e
11-21-2006, 19:53
Не беше лошо, но съм чела и по трогателни... :roll:

priti_kiti
11-22-2006, 16:51
Не беше лошо, но съм чела и по-трогателни... :roll:

koalka
11-23-2006, 14:58
Чела съм подобни,ама хич не е гот...

Jenninka
11-23-2006, 16:41
Чела съм подобни,ама хич не е гот...
ДА!За пореден път питам..ЗАЩО ПУСКАТЕ ТЕЗИ ИСТОРИИ?Знаете ли изобщо за психиката на един тийнеджър?Знаете ли това как влияе на някой по-спаби?Аре стига..Как може да сте такива мазохисти?Да искате сами да се натъжавате?Вярно е-ако не ми харесва няма да го чета.Така ще каже някой.Но понякога като почна да чета нещо такова просто стигам до края и се чудя защо го почнах..Не пускайте такива разказчета,защото на едно момиче току-що зарязано от "любимия",му трябва съвсем малко..Или най-малкото ще изпадне в по-голяма депресия.Надявам се някой да се е вслушал в съвета ми!

Hypn0tiC
11-27-2006, 19:12
Est momi4etata vinagi po4vate da dramatizirate :roll: