PDA

View Full Version : Веселите пейки или Задимените кафета?



TheFreakBoy92
11-21-2006, 20:37
та кое предпочитате? ;) аз съм за веселите пейки



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

HopeLesss
11-21-2006, 20:40
В тоя студ определено не ми се кисне по пейките :shock:

alice```
11-21-2006, 20:44
Пейки! Пейки! Пейкииии! И само пейки :-D Кафета задимени... мн мн мн рядко :wink:

iiirish
11-21-2006, 20:55
за мен лично пейките не са място са срещи или неща подобно. това е нещо, което можеш да правиш от време на време и то когато е топло. а в тая зима навънка хиляди пъти предпочитам да си пия топлото кафенце и да съм си на сухо и приятно място ;)

TheFreakBoy92
11-21-2006, 20:59
за мен лично пейките не са място са срещи или неща подобно. това е нещо, което можеш да правиш от време на време и то когато е топло. а в тая зима навънка хиляди пъти предпочитам да си пия топлото кафенце и да съм си на сухо и приятно място ;)

аз не съм казал че пейките са място за срещи :roll: имах предвид като място където да стоиш с фр. пък и зимата не е вечна :)

Krem4eto
11-21-2006, 20:59
Повече ми допадат кафенетата и примерно след това може да се отиде на някоя пейчица,но цялата среща да е главно на някоя пейка,тая идея не ми допада!!!

iiirish
11-21-2006, 21:01
за мен лично пейките не са място са срещи или неща подобно. това е нещо, което можеш да правиш от време на време и то когато е топло. а в тая зима навънка хиляди пъти предпочитам да си пия топлото кафенце и да съм си на сухо и приятно място ;)

аз не съм казал че пейките са място за срещи :roll: имах предвид като място където да стоиш с фр. пък и зимата не е вечна :)

нали това казвам и аз :-s като излизаш с приятели да не би да не си уговаряш среща с тях?!

AliceSw
11-21-2006, 21:02
Предпочитам някоя пейка, отколкото некво лъскаво кафенце... е сега нищо не може да замени кварталната метъл кръчма. :D

+1
метълските кръ4ми ми станаха любими на последък, нищо не може да се сравни с 4увството да стойш на място, където покривката не е сменяна от 3 години и да пиеш вино, което наподобява оцет, а до тебе на насата да стоят някви познати, които като види6 на светло на другата сутрин не можеш да познаеш :lol:

TheFreakBoy92
11-21-2006, 21:12
за мен лично пейките не са място са срещи или неща подобно. това е нещо, което можеш да правиш от време на време и то когато е топло. а в тая зима навънка хиляди пъти предпочитам да си пия топлото кафенце и да съм си на сухо и приятно място ;)

аз не съм казал че пейките са място за срещи :roll: имах предвид като място където да стоиш с фр. пък и зимата не е вечна :)

нали това казвам и аз :-s като излизаш с приятели да не би да не си уговаряш среща с тях?!

оф на 1 и също мнение сме май но не се разбрахме

miloto_girl_4e
11-21-2006, 21:12
ПЕЙКИ :!: :!: ПЕЙКИ :!: :!: ПЕЙКИ :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:
Макарче другите са прави, че зимата в зверският студ е малко ... студено навън по пейките :mrgreen: Но то студа е 1-2 месеца, през останалото време съм по пейки и градинки :mrgreen:
В кафене - рядко, ако е наложително(среща на форума и всички искат в кафене, хората с които съм излезнала са фенове на кафенетата и т.н)

Eleonora
11-21-2006, 21:18
ПЕЙКИ!!!Ако ще и да е кучешкии студ, пак пейки.ЗА кво са гаджетата те ще ме топлят :lol:
Мразя да хода по кафета, само в едно си хода [-(

brain_stew
11-21-2006, 21:22
Пейки рулз!Вися си по пейките, не ми пука за студа...ако найда и някое хубаво кръчме в близост до пейката (пък може и не толкова близко) е супир!Абе важна е компанията, а не мястото!Има си хора, с които да си киснеш по пейките независимо от температурата, има си и хора, с които си киснеш по 'кафетата'!Но въпреки всичко предпочитам пейките! :lol:

KiLLeR_InSTiNkT
11-21-2006, 21:24
Принципно съм за пейките, но когато стане кански студ по-добре си е някъде на топличко...

kudravoto
11-21-2006, 21:25
Peikiteeeee!!!

Amayo
11-21-2006, 22:37
Само разни пропадняци дето нямат 2 лева за кафенце висят по пейките а някой от тях даже си спят там.

Amayo
11-21-2006, 23:05
Само разни пропадняци дето нямат 2 лева за кафенце висят по пейките а някой от тях даже си спят там.

епааааа...
не е толкова лошо.. виж и интернет си прокарах под мойта...
Дае ама е по яко да си дупе с Беемвее и сервитьорките да пърхат с мигли при вида на тлъстия бакшиш. 8)

Amayo
11-21-2006, 23:11
:roll: Е поне в бирата няма ли косъм?

Amayo
11-21-2006, 23:15
Аз па ся тряя купя червен пипер да сипя в радиатора на беееееееееемвето

BornFromPain
11-21-2006, 23:16
Хаха друга е далаверата с цигарите.. Срещаш някой дето си е взел коз, взимаш малко от него и после можеш да имаш цигари когато поискаш.. Една нощ(не по-късно от 1 часа) като пихме бири до блока с един, и привършихме и пари и всичко тоя се сети, че има малко коз.. И само се оглеждаш коя начадилка живее най-близо, звъниш му и викаш, че имаш коз - да носи цигари.. Действа безотказно :>
А бирата деба нема оправия... само с пари :/

pampers
11-22-2006, 12:06
ся в тоя студ съм за кафетата ама..ина4е твърдо съм за пейките..те просто за незаменими.. :-D :-D

Smiley_Girl
11-22-2006, 12:42
пейки форевар :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-22-2006, 12:46
peiikii .. ama lqtoto de :) :smt016 :smt016 :smt016

11-22-2006, 14:39
az sam za peikite na peikite e po qko :) pak i e mn po dobre primerno ako si s gadjeto :)
pak i peikata si the best :)

Mimka_sweet
11-22-2006, 14:52
Принципно съм за пейките, но когато стане кански студ по-добре си е някъде на топличко...
i az tei vikam

Jamalska
11-22-2006, 15:23
Пейки и хоум мейд парте :lol: ...хъм може и някой забутан клуб със прилична музика9по моите си разбирания)

teen^baby
11-22-2006, 15:25
peikite.... mnoy po -veselo e ... moje6 da vika6 navolq... pyk vuv bar4eto pak moje ama trq da se syobazqva6 s drygite hora... ako e mnogo stydeno togava sym na kafence ;-)

Шишарка
11-22-2006, 15:34
Пейки!Но като е мн студено или се събираме у някой или сме в близката кръчма...ъм сладкарница

In4iTu_
11-22-2006, 16:34
за зимата предпочитам кафетата. Когато почне да се стопля...минавам на "Веселите пейки" :P

techCandy
11-22-2006, 17:02
Ами аз май предпочитам кафенетата. По- комфортно се чувствам там, но то
е по- важно с кого си, а не къде си, така че и по пейки мога да си виса, не е проблем. Все пак ако имам право на избор, кафето.

magesnik
11-22-2006, 17:06
зиме,лете стига да има желание и пиене пейката е за предпочитане. :-)

Crazy_teen4e`f
11-22-2006, 18:03
От много отдавна си вися по пейките,яко си е,затва гласувам за пейките,на кафе ходя от време на време.

psycho_girl
11-22-2006, 18:32
peiki , ama sq prez zimata mai 6e za4estim po kvartalnite kru4mi :mrgreen:

lunnoto_momi4e
11-22-2006, 18:35
Само кафета,ако не ми се ходи до кафето съм на пейка,иначе само в кафене!

machoka
11-22-2006, 18:44
Начина на пиене на вино те прави пръв пияница или културен човек... като се замислиш..
едно е да изпиеш бутилка вино на пейка, друго е да си в клуб ,в подходящата обстановка, да ти свири някоя джаз формация на сцената до теб, осветлението да е приглушено и да можеш да се насладиш на някой блус с приятелката в тази разтапяща обстановка..

.. а не просто да седиш и да се наливаш на някоя пейка -> е, не че е лошо НЯКОЙ път да се случи - но превърне ли се в навик, човек трябва да се замисли според мен.

Boot
11-22-2006, 19:01
Ааа, мачок, както има разни изсикани джаз клубчета и гнусни кафета, така има и полянки по парковете и ... почти изискани пейки. Например вместо да си отвориш бирата в някое ръбче, си вадиш елегантно отварачката от раницата. И да си довлечеш още една пейка, на която да си сложиш крачоците за по-голямо разтапяне.

Аз... пейки. Не ми пречи да ми е задимено, но просто да ме пече слънчице си е по весело. Освен това не обичам сервитьорки. И обичам зеленко и тревички. И да мога да мърдам.

machoka
11-22-2006, 19:04
Буут, искам да пия бира с вас с пор на 'почти изискана пейка' :lol: :wink:

Boot
11-22-2006, 19:09
Мм, вярно, че щяхме да пием.
Ми ще пием бе, питай пора :wink: :lol: :P

white_chik
11-22-2006, 19:32
Когато е лято,гласувам с две ръце за пейките,но вече започна да застудява и предпочитам кафетата.Верно е,че са бая задимени,ама в залите за непушачи се живее :wink:

niGGa
11-22-2006, 19:45
Начина на пиене на вино те прави пръв пияница или културен човек... като се замислиш..
едно е да изпиеш бутилка вино на пейка, друго е да си в клуб ,в подходящата обстановка, да ти свири някоя джаз формация на сцената до теб, осветлението да е приглушено и да можеш да се насладиш на някой блус с приятелката в тази разтапяща обстановка..

.. а не просто да седиш и да се наливаш на някоя пейка -> е, не че е лошо НЯКОЙ път да се случи - но превърне ли се в навик, човек трябва да се замисли според мен.
За пръв път да съм съгласен с теб. И то напълно.

Briseis
11-22-2006, 20:07
Хм...кафе.По-меко ми е и по-удобно.Особено като е студено и се вмъкна в моето любимо кафе и то вътре както е топличко...ммм...размечтах се.Като е топло пак ходя на кафе, но задължително вътре, че няма хора.Зимата е малко задимено, но на мен хич не ми пречи...И по пейки ходя, но по рядко...Все пак около тях няма готини бармани :mrgreen:

leko_otkachena
11-22-2006, 20:40
emii da i az sum za peikite obache na toq stud nqmam namerenie da sedq po peikite za tova po kafenca

KUM4o
11-22-2006, 21:04
Абе къв студ бре ора :-D ако си с яки хора нит студ нит пек забелязваш
Инак аз съм заклет пръвърженик на пейките \:D/

dream_dragon
11-22-2006, 21:06
Много по-яко е веселата компания да си седнета на пейка или на паментника на съветската армия и лако да си лафите. В кафенето се съобразяваш с другите хора.

DetE-Idi0t
11-22-2006, 22:31
Кой кроманьонец измисли глупавото прилагателно "Весели"?
Какво може да и е веселото на една пейка? :shock: :roll:
Два бетонни тупуза и няколко дървени талпи. :lol:
Зиме лете се си е същото... пейка, под пейка... Не ме интересува особено студ или горещина.
Разните лъскави кафета натъпкани с кифли си плачат да ги тресне бомбичка. :D
Как съжалявам, че до нас няма долнопробно алкохолиганско кръчмееее... :smt089

teenkopele
11-22-2006, 22:35
Да кажем, че комбинация рулз.
Понякога ми се ходи на кафе, а понякога ми се кисне на пейка.
Пейка повече, като цяло. :wink:

LunaTriCk
11-22-2006, 22:49
бар или клуб най-добре. на тез пейки с шише/бутилка бира/алкохол се чувствам като изпаднал бездомник. друго си е канапето, музиката, хората, атмосферата \:D/

brain_stew
11-23-2006, 07:23
Начина на пиене на вино те прави пръв пияница или културен човек... като се замислиш..
едно е да изпиеш бутилка вино на пейка, друго е да си в клуб ,в подходящата обстановка, да ти свири някоя джаз формация на сцената до теб, осветлението да е приглушено и да можеш да се насладиш на някой блус с приятелката в тази разтапяща обстановка..

.. а не просто да седиш и да се наливаш на някоя пейка -> е, не че е лошо НЯКОЙ път да се случи - но превърне ли се в навик, човек трябва да се замисли според мен.

Хм...за виното ок!Наистина вино изискано се пие по ресторанти и по-лъскави заведенийца (като джаз клуб).Обаче я се замисли...кой нормален човек като седне на пейката, ще изкара бутилка вино и ще почне да се налива?Мисля, че всички са наясно, че виното е...хм...изискано питие и не можеш да си го пиеш на пейките (макар че там всичко е възможно!), и да ти яко и т.н.Виното не еза всеки случай.Докато една биричка в ръката, разчекваш се максимално на пейката и почваш да се кефиш на хората около теб!

Както казаха по-горе в кафенетата и заведенията трябва да се съобразяваш с тези около теб (непознатите), докато на пейките....на никой не му пука, че се държиш като пълен идиот!

Но в Търново например, ако отидеш в някое лъскаво ресторантче (не мога да дам пример, че ся много ми се въртят в главата) и си поръчаш вино ще те помислят за изискан човек!Но ако се метнеш в метъл кръчма и си поръчаш вино, ще те сритат отзад! :lol: (което май и е до една степен съвет)Всичко опира до заведението, обстановката, компанията,...дори и музиката, която се слуша в даден момент!Щото в джаз клуба е логично да пиеш нещо по-изискано, но на пейката с импровизирана музика (най-често само гласове) или да ти свирят другарите, ти да пееш и се наливаш с бира...е тва е живота!И независимо от студа си висиш на пейките.

Но и другото яко на пейките е, че можеш да пиеш с компанията по всяко време на деня!Я се изтърси в някое заведение например по обед и почни да се наливаш!Няма ли да те помислят за пияница, вместо за културен човек?

brain_stew
11-23-2006, 07:56
в Търново баш съм влизал в някаква рапърска кръчма, а бях с кубинки и всичкооо... и нямаше пиене почти... едвам успях да си изкрънкам два големи савой-а с газирана вода.. :-&


хех...четох историйката! :wink: А в коя рапърска кръчма точно си бил?
Аз говоря за яката кръчма малко по-нагоре от татъра, само че от другата страна на улицата!Има си една много яка тераска, от кяото се вижда паметника с конниците и галерията! :lol: Баси как обичам тая кръчма!

machoka
11-23-2006, 08:31
Начина на пиене на вино те прави пръв пияница или културен човек... като се замислиш..
едно е да изпиеш бутилка вино на пейка, друго е да си в клуб ,в подходящата обстановка, да ти свири някоя джаз формация на сцената до теб, осветлението да е приглушено и да можеш да се насладиш на някой блус с приятелката в тази разтапяща обстановка..

.. а не просто да седиш и да се наливаш на някоя пейка -> е, не че е лошо НЯКОЙ път да се случи - но превърне ли се в навик, човек трябва да се замисли според мен.

ехххх деееееба значи...

и какво стана сега???

я да го дам другия вариант отиваш някъде, сядаш идва сервитьора и ти си поръчваш една бира, а льохмана се обръща с култовата реплика: "А, путито ко ши иска??"

а я си представи сега една пейка, събрали са се много яки хора, лафа е на 6, бирата се лее, всеки се кефи... и някакво задимено кафе, всички са се сгъчкали на някаква тясна маса, наизвадили си телефоните и се гледат тъпо...

Пейки рулз, а това, че някои са прекалено префурцунени и говорят за джаз клубчета... :lol:
айде да е по-скоро чалга... ;) да не се правим сега на интересни, на мен ми мина мерака да ходя по джаз клубчета преди доста време и беше за кратко, защото там се събираха всички "арт" педали, които са няма такива бездделници и отрепки и цял ден могат да говорят тъпотии и накрая си даваш сметка, че не искаш да станеш артпутка, която само да вади големите претенции и да говори за.. джаз кафенета и не знам си каква атмосфера...

И с'я к'во стана.. излезе, че на студа, накачулен с якета и шалове за да не измръзнеш - по-добре е да пиеш на пейка, от колкото да влезеш в заведение :roll: Трябва да ти кажа, че не всички са артпутки, макар и да се намират от време на време и такива.
П.с. има и заведения и зали за непушачи - сам знаеш - саона на втория етаж на О'Шипка, да не би да беше зле :) /само дето МТВ пускаха, ама се преживява някак/..

Amayo
11-23-2006, 08:34
За мизерника е радост да мизарства. 8) Ама като влезем в евросъюза ще почнат да зимат такса за посещение на парка и ше ги видя тогава къде ще се свират секви скейтъри наркомани расти и скинари. :lol:

Amayo
11-23-2006, 08:36
И падането на акциза и ДДСто за колите над 300 коня фабрично \:D/ .

Boot
11-23-2006, 08:40
Аз не мога да разбера кфо ги изтъквате тея салони за непушачи, като например, аз не пуша, обаче супер много хора около мен пушат и е абсурд да ги накараш да влязат някъде за непушачи. Следователно и мен ме набутват в задимените си отделения. Друго е на вън трябва само да се мръднеш две крачки, за да не ти влиза дима в очите и той си отлита...
Супер рядко може да се събере компания САМО от непушачи, за да има смисъл да се споменават отделенията за непушачи.

Amayo
11-23-2006, 08:46
и ремонта на булевардите и скорошните чисто нови дупки...
Едно е бюджета на столична борисова община, друго е европейски вече присъединителен фонд. 8)

Iliqn4eto
11-23-2006, 09:02
О и аз предпочитам пейКите .. но да иначе сте прави-зимата определено не съм потях,а в някое кафе (макар че гледам да не е много задимено ) или се събираме вкъщи с приятелите :)

maldini
11-23-2006, 09:10
Нито едно от двете.

rosskata
11-23-2006, 10:14
:D Най обичам тези кафета, където никой не те гледа странно, не са прекалено претенциозни... НАпример кафето до бившето ми даскало- в колкото и часа да почнеш да пиеш, никога не те гледат странно, защото там ходят все такива леко изпаднали бегъци от училище като теб...
Но иначе, ако трябва да избирам между задимено кафе и пейка, предпочитам първото... Предполагам както свикнеш, така...
Иначе за бирата и пейката..На плажа е най- яко да се пие вечер...Ама то не се брои за пейка... :mrgreen:

11-23-2006, 10:20
бе домашно е най-весело :mrgreen: саберете се компанииика пускате си музичка и т.н ;)

koalka
11-23-2006, 12:15
Определено лятото предпочитам пейките,а не кафетата.Но и те не са за изхвърляне...Но зимата,както повечето казаха,а и също на мен не ми е приятно на студа.Абе айде,колкото и да предпочитате пейките...100% сте стояли на -20 градуса...тая седмица,миналата година,ако си я спомняте!Не ми се вярва.

brain_stew
11-23-2006, 13:00
а ако е мн студено преди се навирахме в някой подлез... :roll:

хахахаха!Подлезите рулират! :lol:

evil_lady_in_black
11-23-2006, 13:01
Лятото само по пейките в парка заимов , зимата по кафета и игрални зали

brain_stew
11-23-2006, 13:05
Лятото само по пейките в парка заимов , зимата по кафета и игрални зали

Абе в парка Заимов не съм висяла много, ама Борисовата е за предпочитане.Поне няма много хора в определени чсове на деня, не е някво пренаселено!И можеш да се уединиш и да гониш катерици без да те гледат странно! :lol: :::

Плюс тва в заимовия парк има твърде много дечурлига-неудобно ми е да пия пред децата! 8-[

scissorhand
11-23-2006, 13:10
а ако е мн студено преди се навирахме в някой подлез... :roll:

хахахаха!Подлезите рулират! :lol:
...и баничките :lol:

Иначе аз само в някво много рядко странно настроение мога да реша, че ми се виси в кафе. Всъшност предпочитам да се мотая и да обикалям...

evil_lady_in_black
11-23-2006, 13:22
Лятото само по пейките в парка заимов , зимата по кафета и игрални зали

Абе в парка Заимов не съм висяла много, ама Борисовата е за предпочитане.Поне няма много хора в определени чсове на деня, не е някво пренаселено!И можеш да се уединиш и да гониш катерици без да те гледат странно! :lol: :::

Плюс тва в заимовия парк има твърде много дечурлига-неудобно ми е да пия пред децата! 8-[
Ами аз и моя приятел ходим там често и се натискаме на пейките и се радваме на дечицата

Amayo
11-23-2006, 13:24
В борисовата е мноо яко http://users.telenet.be/eforum/emoticons4u/love/new/love-smiley-076.gif

die_die_my_darling
11-23-2006, 14:06
peiki razbira se

quench
11-23-2006, 14:14
Аз съм "за" мрачните барове. Чистия въздух ме убива.

brain_stew
11-23-2006, 14:28
Аз съм "за" мрачните барове. Чистия въздух ме убива.

Което ме подсеща, че щеше да ме черпиш шоколад.... ::: ...и бира щяхме да пием..... :::

Rock'N'Roll
11-23-2006, 14:30
пейки :-D кафета ме депресират :shock:

4o4ko_president
11-23-2006, 14:57
естестфено ,че кафетата тряя си ноо прост да седиш на некфа пейка :lol:
сички метълчета са гласували за туй,нормално :lol: :lol:

SlaVen4eEto`
11-23-2006, 15:15
и аз съм за пеиките!
много по забавно и весело е...
е ако е много студено...може да се заврем в някое кафененце... :roll:

forrzi
11-23-2006, 15:33
пейки
пейки
пейки
пейки
винаги съм мразела кафенетата,освен апартамента

4o4ko_president
11-23-2006, 15:38
пейки
пейки
пейки
пейки
винаги съм мразела кафенетата,освен апартамента
защо ли не се очудвам? :lol:

Amayo
11-23-2006, 15:39
пейки
пейки
пейки
пейки
винаги съм мразела кафенетата,освен апартамента
Само там те пускат нали?

forrzi
11-23-2006, 15:41
пейки
пейки
пейки
пейки
винаги съм мразела кафенетата,освен апартамента
Само там те пускат нали?
аха...

Amayo
11-23-2006, 15:45
пейки
пейки
пейки
пейки
винаги съм мразела кафенетата,освен апартамента
Само там те пускат нали?
аха...
В кое село се намира, щот едни приятелчета метали си търсят некъде да ги пускат без да питат (в чака-рака не искат повече)

forrzi
11-23-2006, 18:36
в нашето село

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-23-2006, 21:12
емиии точно през зимата си седя се по кафетата...не че имам нещо против пейките де...и все пак обичам да съм на топличко :wink:

Kate
11-23-2006, 23:56
Lqtoto - peiki i kafeta na otkrito,a zimata - zatvoreni kafeta na topli4ko :wink:

tequila
11-24-2006, 00:01
ахахахаха ама при пейките няма кой да те обслужи /сервитьор/ка/ :smt005 :smt005 :smt005

х
11-24-2006, 08:20
...vk16ti s kompaniq, tru6iq i rakiq... :mrgreen:

DetE-Idi0t
11-24-2006, 09:03
На плажа е най- яко да се пие вечер...Ама то не се брои за пейка... :mrgreen:
Така е! Плажа си е култово място за къркане и веселба.
Да, но... Повечето си нямат плаж :lol: :smt016 8)

AliceSw
11-24-2006, 11:52
^така си е не вси4ки си имаме плаж, а аз толкова мн искам :smt010 :smt010 :smt010

по темата, пейки оби4ам, паметници също, но все пак и по кафета кисна, ама такива пълни с познати, дет мога да се държа все едно съм на пейка и на никой да не му пре4и (сервитьори, други клиенти) :mrgreen:

priti_kiti
11-24-2006, 12:54
На плажа е най- яко да се пие вечер...Ама то не се брои за пейка... :mrgreen:
Така е! Плажа си е култово място за къркане и веселба.
мдаааа..

RoyTheReaper
11-24-2006, 13:00
сега ще направя кратък разбор на заведенията и местата за пиене:

пейки :arrow: няма нищо по хубаво от пиене на бира от ПВЦ на пейка, както в доброто старо време :-D (напоследък рядко го правя)
обикновени кафета :arrow: стават
дискотеки, чалготеки, барове, клубове :arrow: не ги харесвам.
рок клубове :arrow: да пиеш от литровата халба и да ти пускат рок хитове - блаженство O:)
кръчми :arrow: по принцип не харесвам чалгата, но в тези заведения тя придава една особена задушевна атмосфера. по принцип кръчмите навсякъде са местата където се забавляват плебеите, следователно там звучи просташка музика. стават.
метъл кръчми :arrow: управляват Галактиката и за разлика от предния вид, обстановката е доста по-софистицирана заради музиката \:D/
купони в апартаменти, квартири, общежития :arrow: едно от любимите ми забавления 8)

WwanAdoO
11-24-2006, 20:16
На пейка с бира и джонка :-D Иначе сега като е хладно и по някви кафенца ходя, ама някви като Кафето, Апартамента...