PDA

View Full Version : Sunishtata



11-21-2006, 20:57
Niakoga sbudvalo li se e tova koeto ste sunuvali? Viarvate li v sunishtata si che moje da se sluchat? Imali li ste stranni sunishta i obrusthali li ste im vnimanie? Mislete li che sunishtata se "opitavat" da ni kajat neshto? Mislite li zad tiah ima smisul i opitvali li ste se da gi tulkuvate?

skate_warrior
11-21-2006, 21:08
емии... много често като съм в някаква ситуация и изведнъж ми се струва адски позната.. като че ли и преди е ставала.. това не знам сънувал ли съм го преди да се случи или не, но понякога направо се шашкам :shock:

brain_stew
11-21-2006, 21:14
емии... много често като съм в някаква ситуация и изведнъж ми се струва адски позната.. като че ли и преди е ставала.. това не знам сънувал ли съм го преди да се случи или не, но понякога направо се шашкам :shock:

Тва дежа-ву е ебаси гадното!Аз доста често имам дежа-ву и на мен ми се е случвало да се шашна яко!Имало е случаи, в които виждам напълно непознат човек, за пръв път се виждаме и запознаваме и изведнъж няква обстановката и нещата, които си казваме са ми супер позбати....сякаш съм го преживяла преди!Абе гадно си е!
Иначе не вярвам много в онези глупости 'ако сънуваш бяло е на лошо' и т.н.Макар че майка ми е много сериозна в тва отношение и винаги сика да й разказвам сънищата си!Баси перкото имам за майка! :shock:

BornFromPain
11-21-2006, 21:26
Сънищата са глупости.. Просто работи с които се занимава мозъка ти докато релаксира. Няма к'во да им тълкуваш - т'ва е за бабки на по 60 които няма к'во да правят :>
А дежа-ву-то е отвратително.. Да ти се преплете паметта с това което виждаш в момента.. Гаден бъг в мозъка. И в повечето случаи е следствие от много коз :> За т'ва се радвам че отдавна нямам такива работи :>

malone
11-22-2006, 10:18
Най -редовно ми се случват неща които съм сънувал. #-o Напоследък обаче не съм сънувал нищо. :roll:

RoyTheReaper
11-22-2006, 11:36
сънищата могат да се тълкуват по същия начин както можем да интерпретираме книга или филм: в тях се разказва някаква история, от нас се иска да си извадим поука. сънищата не показват какво ще стане, често ни показват какво би могло да стане. но съновници, суеверия - те са абсурдни.

maldini
11-22-2006, 11:41
Аз много рядко сънувам и то все някакви глупости,които даже сутрин като се събуждам не ги помня.Никога не ми се е случвало някакъв сън да се случи и в реалния живот,а и за мен това са абсолютни глупости.

pampers
11-22-2006, 12:09
дааа дори последният път сънивах 4е се карам с приятеля ми за некфи глупости...и на др ден то4но тва стана...напралл бях поразена.. :-k
а туй дежа - ву мн 4есто ми се слу4ва на мен... :|

OPEL
11-22-2006, 12:28
Наистина това е много гадно. Много пъти ми се е случвало така. Даже е имало случеи, когато виждам един човек, имам чувството че го познавам от много отдавна. Даже до такава степен, че дори и прякора ми е познат.
Lake_bodom- съгласен съм с теб. За мен те са повлияни от настроението ни, мечтите, надеждите и страховете. Съгласен съм че те са и един вид релакс на мозъка, защото много пъти ми се е случвало преди някакъв гаден ден, да сънувам нещо хубаво, но ми се е случвало и кошмар. Аз не вярвам в тях, в съновници и в всякакви такива глупости. Колко пъти съм сънувал неща, които според съновника е смърт на роднина, но е нямало нищо такова..... Абе истината е в life...

KiLLeR_InSTiNkT
11-22-2006, 12:32
Дежавю-то често ми се случва и някак не ми е особено приятно. А повечето сънища не ги помня, само една малка част, която ми е направила някакво силно впечатление. А пък дали са се сбъдвали сънищата ми - само 2 пъти доколкото си спомням. :-k

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-22-2006, 12:50
slu4va mi se .. predi dosta 4esto.. sega po4ti ne sunuvam :)

white_chik
11-22-2006, 19:34
Ами доста често сънувам-понякога супер реални неща,друг път некви фантасмагории,ама има случаи,в които сънищата ми са се изпълвали.Иначе много вярвам в тях,не знам какво точно,но все си мисля,че ни казват нещо по едни или друг начин,може би подсъзнателно ни показват някакави наши страхове или пък мечти,различно. :roll:

machoka
11-22-2006, 20:02
Една какa от сънищата ми се опитва всяка вечер да ми каже нещо.. ама не знам какво, издава някакви нечленоразделни звуци, чиято честота се увеличава правопропорционално с времето, подкрепена със странни гримаси на лицето. Единственото, което ми остава като спомен от тези сънища е нещо мокричко по завивките. Някой да има идея какво е?! :roll: :-k

S_T_E_V_E
12-12-2006, 20:58
Това е наистина странно чувство нещо като Дежа-ву :| :| :|

AliceSw
12-12-2006, 21:10
що да е гадно дежа-вуто беее, мн си е яко даже - говоря си с някой и изведнъж се сещам кво ще каже той :lol:
ина4е тва със сънищата са тъпни пълни, по принцип спя мн дълбоко и не помня кво съм сънувала, ама напоследък нещо кат не се наспивам и някви гадни кошмари сънувам, а дано не се сбъдват

bulgarche
12-12-2006, 21:22
По-скоро ги приемам на ебавка...има и 3-4 съня които ще помня докато съм жив. Единия помня че е от...детската градина...когато майка ме събуждаше мен и сестра ми да излизаме за градина...има и още един от тогава

teenkopele
12-13-2006, 06:53
Сънувам почти, да не кажа всяка, вечер :) . Често ми се случва да се събудя по време на някой готин сън...затварям очи и си продължава. Все едно гледам някой филм. Знам, че не е реално, ама му се кефя :mrgreen:.
Случва ми се да забравя какво съм сънувал и ме хваща яд.
2-3 вечери сънувам едно и също нещо, но по малко по-различни начини всеки път. Е, вчера това стана :shock: и като се сетих, за тези сънища...незнам, много странно се почувствах и се замислих доста :shock: :-k .
Абре тези сънища са голяма работа! :shock: :wink:

IlLuSi0nS`
12-13-2006, 17:51
аз пък все кошмари сънувам.. не ми се е случвало нещо което съм сънувала и по-добре..

feshankaa
12-13-2006, 19:28
АмИ Аз не Ги ВяРвАм ТеЯ...СлУчВаЛо Ми Се Е дА сЪНуВаМ нЕщО и След ВреМе чАсТи ОТ сТАРиЯ да Ги В НоВиЯ..ТаКА дА сЕ иЗраЗя.ОбАчЕ дА Ми Се СЛуЧи НеЩо КоЕтО сЪм СъНУвАЛа....НеМ :!:

strange__
12-13-2006, 21:14
Сънищата са плод на човешкото подсъзнание.Те са израз на най-съкровени мисли,желяния и трепети,но това,което сънуваш не е правилно да го възприемаш буквално...тълкуват се изключително сложно и психолозите записват всеки сън,който пациента им си спомня,в продължение на месеци,за да могат да направят някакво горе-долу правдоподобно тълкуване...Че се опитват да кажат нещо е вярно,много пъти отразяват истинската ни същност.Защо и да не се опитват да ни подскажат кое е правилното решение?! Но пак казвам-твърде сложна материя е това и дори психолозите не са дали единодушно мнение по този въпрос. :wink:

psycho_girl
12-14-2006, 16:27
ne pomnq kvo sunuvam, oba4e kogato mi se slu4va sunuvam vse nqkvi tupni, ne moga da se setq dali mi se e sbudval sun :smt017 sno6ti naprimer sunuuvah , 4e sum v stola v daskalo i si kupuvam nai-maznata banica na sveta :smt005 o6te ne mi se e sbudnalo :-D

BLaCk_LaDY_
12-15-2006, 12:34
zavisi ot koe daskalo si,shtoto v nqkoi pravqt naistina nai-maznite na sveta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mimka_sweet
12-15-2006, 22:08
Ами ъъъъъъъъъ да някой от сънищата ми са се сбъдвали ама малко.А това за тълкуването не е вярно защото примерно ако мн обичаш някой и го сънуваш тва ще е защото си мислиш много за него а не примерно че щом го сънуваш ще ти излезе пъпка на еди кое си след 2 месеца :smt005

SeXyTo_f
12-15-2006, 22:30
емии... много често като съм в някаква ситуация и изведнъж ми се струва адски позната.. като че ли и преди е ставала.. това не знам сънувал ли съм го преди да се случи или не, но понякога направо се шашкам :shock:
и при мен се получава така...и се стряскам за момент и не мога да кажа думичка :| казват,че нещо едната част на мозъка...нз си кво, забравих....... :lol: