PDA

View Full Version : КАК да си поиска?



vvs_go
11-21-2006, 20:16
така на въпроса има ли недостижими момичета ми се отговори така : "Nedostijimi momicheta li? Ne... Prosto ima glupavi momcheta... Az sym na mnenie che koito znae kak da si poiska - poluchava.. Nabludavala sym mnogo hora... mnogo momicheta i momcheta... sashto taka gledam po sebe si.. i moite useshtaniq... Mislq che tq oshte ne znae kakvo e da obichash....
" дотук много добре ама въпроса е Как да си поиска едно момче? Какво да си поиска? Как да покаже че иска нещо повече от приятелство без да се унижи пред недостижимата? Как АМА БЕЗ ОТГОВОРИ ОТ ТИПА "С МЕРАК"

11-22-2006, 12:11
Да се "унижиш"? В любовта няма нито гордост, нито достойнство, нито принципи и тем подобни...Много момичета обичат да се правят на недостижими, както си се изразил, просто защото така са чували че се прави...Ако имаш чуства- отиваш и и казваш направо. Ако много ти се надува- накарай я да съжалява. Накарай я да види, че не е незаменима, излез с друга, ей така на кафе/но "недостижимата" да види това/, помоли някоя твоя приятелка да се направи, че уж те харесва, нещо такова. Двата неултрализиращи се номера, изтъркани до болка, как още се хващат хората незнам. Или сме "недостъпни"/ама искаме да му се хвърлим на врата/ или го караме да ревнува като се моткаме с няк'ви пичове "под наем" Абе ако много се дърпа значи е голяма надувка и няма смисъл да се занимаваш с нея. Хората с твърде високо самочуствие накрая си намират майстора, споко. Айде, успех, дано и тя те харесва и само се прави...Ако не- направи и гадно :twisted:

IKisseDAGirL
11-23-2006, 08:13
В любовта няма нито гордост, нито достойнство, нито принципи и тем подобни...
в любовта? тук май не става въпрос баш за любов.. той я познава от има-няма два дена (образно казано), нито са били заедно, нито нищо, не я знае какво представлява като човек, като характер, ама веднага почвате с изтърканите сълзливи историйки за Любовта :oops:.. пфф според мен тва понятие е много далечно за сега в тази ситуация.. той просто е видял някакво си там момиче, харесала му е, заинтригувала го е, но се оказва, че не може да се впише в критериите й :| та ква любов, кви пет лева, вие луди ли сте :lol:

що се отнася до самата тема, аз бях на мнение, че едно момиче щом си пада по по-улегналите момчета (да не кажа мъже), няма начин да я промениш - всеки си има вкус и тя като не харесва неориентираните тинейджърчета едва ли нещо може да се направи :? така че нямам какво да кажа друго по въпроса

11-23-2006, 08:31
има недостижими момичета, аз съм такава. Ти ако не си тва не значи че никоя не е !!!!

IKisseDAGirL
11-23-2006, 09:14
има недостижими момичета, аз съм такава. Ти ако не си тва не значи че никоя не е !!!!
:-s
тва на мен ли го каза? защото ако е така, май изобщо не си в час какво имах в предвид

11-23-2006, 09:42
има недостижими момичета, аз съм такава. Ти ако не си тва не значи че никоя не е !!!!

HAhahaha,togava dano devstvena si ostane6!Nedostijima bila!Hahahaha!

KUM4o
11-23-2006, 09:54
От една страна е добре да е леко недостижима ,за да те заинтригува да я опознаеш ,но не прекалено недостижима ,защото никое момче няма да я търпи повече от няколко дни и ще я махне образно казано

koalka
11-23-2006, 10:36
Ами според мен като говори открито с нея.Незнам.

bad_boy_
11-23-2006, 11:06
ами какво да ти кажа пич,освен -няма такова нещо като недостежимо момиче според мене-има момиче което се "изолира" ако мога така да се изразя от "опитите" на момчетата,поради ниско самочувствие или точно обратното-6ото лети из облаците.скъпите дрешки и пренебрежителния поглед-всичко е маскировка.а сеа по темата-ако момичето ти харесва ама спада към тая категория- опознай я !като разбереш някои неща за нея могат да се окажат "билета ти" колкото и смешно и банално да звучи-така е !

LO6IQ
11-23-2006, 11:15
има недостижими момичета, аз съм такава. Ти ако не си тва не значи че никоя не е !!!!

HAhahaha,togava dano devstvena si ostane6!Nedostijima bila!Hahahaha!
Такаааа Такааа..
По темата - Недостижими момичета няма :mrgreen:
Просто си говорете , опознайте се .

RUSNAKA
11-23-2006, 20:06
е как да си поиска мноо лесно ако е за иебане е лесно

завеждаш я у вас или тя във вас зимате си някяф филм
седате гледате го след 30мин -примерно-почваш да я целуваш да я галиш я по коремчето ала бала - тя трябва да се сети че ти се иска-
след това почваш леко да яи стискаш задника и така поне при мене става така :smt058

kkkkk
11-24-2006, 03:03
е как да си поиска мноо лесно ако е за иебане е лесно

завеждаш я у вас или тя във вас зимате си някяф филм
седате гледате го след 30мин -примерно-почваш да я целуваш да я галиш я по коремчето ала бала - тя трябва да се сети че ти се иска-
след това почваш леко да яи стискаш задника и така поне при мене става така :smt058

Е явно ти попадаш все на курвички дето бързо се вържат.
Въпросът е друг ако е от тея надутите момиченца тогава става по трудно и интересно там вече се вижда дали имаме опит или не :mrgreen: Щото като и кажеш айде у дома да гледаме филм тя 99% загрява че подсъзнателно и казваш айде у дома да правим секс :wink:
А целта е да ги излъжем по небрежно и по такъв начин че да не усети правата покана за секс а да си помисли нещо друго. Е това е майсторлъка :)

Айде ся всеки да почва да разработва стратегий и да сподели :smt004

by k-3 myrzi me da se logna :mrgreen:

dream_dragon
11-24-2006, 05:54
Може и да има, но ако те харесва едва ли е недостижимо.

RUSNAKA
11-24-2006, 13:08
е как да си поиска мноо лесно ако е за иебане е лесно

завеждаш я у вас или тя във вас зимате си някяф филм
седате гледате го след 30мин -примерно-почваш да я целуваш да я галиш я по коремчето ала бала - тя трябва да се сети че ти се иска-
след това почваш леко да яи стискаш задника и така поне при мене става така :smt058

Е явно ти попадаш все на курвички дето бързо се вържат.
Въпросът е друг ако е от тея надутите момиченца тогава става по трудно и интересно там вече се вижда дали имаме опит или не :mrgreen: Щото като и кажеш айде у дома да гледаме филм тя 99% загрява че подсъзнателно и казваш айде у дома да правим секс :wink:
А целта е да ги излъжем по небрежно и по такъв начин че да не усети правата покана за секс а да си помисли нещо друго. Е това е майсторлъка :)

Айде ся всеки да почва да разработва стратегий и да сподели :smt004

by k-3 myrzi me da se logna :mrgreen:еми и тия надутите женки има 2-3 път ега се некак я привлечеш в леглото

RoSsY88
11-24-2006, 13:16
:| аз пък нищо не разбрах от въпроса...

XXX_f
11-24-2006, 21:00
хвани някои приятел да ти покаже как се прави...то се показва а не казва има си жестове, погледи, закачки и т.н.

vvs_go
11-24-2006, 21:55
В любовта няма нито гордост, нито достойнство, нито принципи и тем подобни...
в любовта? тук май не става въпрос баш за любов.. той я познава от има-няма два дена (образно казано), нито са били заедно, нито нищо, не я знае какво представлява като човек, като характер, ама веднага почвате с изтърканите сълзливи историйки за Любовта :oops:.. пфф според мен тва понятие е много далечно за сега в тази ситуация.. той просто е видял някакво си там момиче, харесала му е, заинтригувала го е, но се оказва, че не може да се впише в критериите й :| та ква любов, кви пет лева, вие луди ли сте :lol:

що се отнася до самата тема, аз бях на мнение, че едно момиче щом си пада по по-улегналите момчета (да не кажа мъже), няма начин да я промениш - всеки си има вкус и тя като не харесва неориентираните тинейджърчета едва ли нещо може да се направи :? така че нямам какво да кажа друго по въпросаОБРАЗНО КАЗАНО Я ПОЗНАВАМ ОТ 2 ГОДИНИ!!!

vvs_go
11-24-2006, 22:05
има недостижими момичета, аз съм такава. Ти ако не си тва не значи че никоя не е !!!!к у р в а си яка к у р в а си