PDA

View Full Version : azzzz



rd
11-21-2006, 20:27
na4i namerih pozdravi za rd ama vse za priteli gadjeta ama pri men slu4aq e maika mi iskam ne6o qko da napisha ama ne vidqh ni6o podhodq6o pomognete plss

BLaCk_LaDY_
11-22-2006, 05:17
imashe edna pesen...na Mariq Neshkova mai beshe,kazva se "Chestit rojden den"

ELiTyYy
11-22-2006, 07:53
Iliqn - 4eStiT RojDen DeN.. ;] RyGa Da DaK DaK :P :smt016 :-$

azzzz
11-22-2006, 21:22
awe xaxaxa vie ste mnoo zle we ne iskam peen a spomen nqkyv

BLaCk_LaDY_
11-23-2006, 06:32
aide ti kato si tolkova dobre,potyrsi v google.

azzzz
11-23-2006, 15:27
offf ti typa li si we za kvo e napraven toq site togava deeba oligofrenkite mu bezmozy4ni

leko_otkachena
11-23-2006, 16:15
offf ti typa li si we za kvo e napraven toq site togava deeba oligofrenkite mu bezmozy4nishte si zamulcha

azzzzz
11-23-2006, 21:26
leko_otkachena xaxaxa nedei i kvo trqq napraq 4e si selqnka i si capnata v ustata 4e ne moga da se seta??? aii zatavrqi si capnatata usta kirliva da ne q zatvorq az qsnol li ti e!?!?!?!?!?

BLaCk_LaDY_
11-24-2006, 06:28
alooooooooo kvo si se razkreshtql na momicheto be oligofren takyv!!!Vij ti pyrvo kakvo i napisal.nauchi se da pishesh gramotno i da obqsnqvash dobre,moito momche.Nikoi ne ti e vinoven,che ti si izostanal s bylgarskiq i ne mojesh da vyrjesh edno izrechenie.Aide kato ti tolkova znae ustata vlez v nqkoi drug forum i tam pishi bezsmislenite si temi,qsno li e?Vlqzyl kato nqkakyv gost mi shte i narejda!!!!!Aman ot profesori i vseznaeshti!Are vyrvi bii edna chikiq za tvoe uspokoenie i izchezvai!Glupak :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

ludo_mace
11-24-2006, 12:04
Евала за чата, дето направихте =D> Та по темата... Искаш да пратиш SMS на майка ти за рождения ден, така ли да разбирам :-k Ако съм права- ти чуваш ли се бе #-o Я по-скоро й купи някакъв хубав подарък и й обърни супер много внимание във въпросния ден, вместо да й пишеш нещо, което дори не си измислил сам ::: Повярвай ми, дори да изкопаеш от някъде нещо сладко и остроумно, майка ти не е тийнейджърка (надявам се ::: ), че да се впечатли от нещо, което на всичкото отгоре е написано на латиница :smt017

azzzzzz
11-25-2006, 14:10
BLaCk_LaDY_ ama ovca typa az sym momiche ma ti ne mojesh li da 4etesh...mnoo si otvorena inache kato nqma kvo drugo da kritikuvash po4vash s pravopisa kakto vinagi typa si elementarna i iztyrkana tva qsno li ti e? + tva ne mislq 4e az sym vinovna 6oto az popitah vie po4nahte da se pravite na zabavni a ne da mi pomognete kato ne mojete pone si myl4ite ebasi.......ludo_mace est 4e nqma da i pra6am sms v karti4kata 6e i go pisha koito e pridrujen s podaryka i ne sym 4ak tolkova prosta ne 4e ne6o....! mersi se pak i ne mislq 4e ima kvo pove4e da komentirame tva e

OtherDimension
11-25-2006, 14:14
http://free.bol.bg/tonytv/music%20tonytv/Maia%20Neshkova%20-%204RD.mp3

rojdeniq den sigurno e minal de :) , no vse pak Maia Neshkova - Chestit Rojden Den .. hubava pesen za pozravi:)

leko_otkachena
11-25-2006, 14:40
leko_otkachena xaxaxa nedei i kvo trqq napraq 4e si selqnka i si capnata v ustata 4e ne moga da se seta??? aii zatavrqi si capnatata usta kirliva da ne q zatvorq az qsnol li ti e!?!?!?!?!?mlukvam shtoto nqmam namerenie da qm bann

CandyKiller
11-25-2006, 15:32
http://store2.data.bg/tediml/pictures/Happy.jpg


Не е песен ма рулира !!! :lol:

BLaCk_LaDY_
11-25-2006, 16:27
BLaCk_LaDY_ ama ovca typa az sym momiche ma ti ne mojesh li da 4etesh...mnoo si otvorena inache kato nqma kvo drugo da kritikuvash po4vash s pravopisa kakto vinagi typa si elementarna i iztyrkana tva qsno li ti e? + tva ne mislq 4e az sym vinovna 6oto az popitah vie po4nahte da se pravite na zabavni a ne da mi pomognete kato ne mojete pone si myl4ite ebasi.......ludo_mace est 4e nqma da i pra6am sms v karti4kata 6e i go pisha koito e pridrujen s podaryka i ne sym 4ak tolkova prosta ne 4e ne6o....! mersi se pak i ne mislq 4e ima kvo pove4e da komentirame tva e

:lol: :lol: :lol: Vij si zaglavieto na temata,bezmozychno syshtestvo takova :lol: :lol: azzzzzzz :smt005 az na Baba Vanga prilicham li ti,che da znam dali si momche,momiche ili hermafrodit :lol: i vse taq,che si momiche-ne ti lichi po nachina,po koito se izrazqvash.Oshte edno syzdanie,na koeto mu lipsvat pyrvite sedem...temata e prikliuchena

leko_otkachena
11-26-2006, 08:48
BLaCk_LaDY_ ama ovca typa az sym momiche ma ti ne mojesh li da 4etesh...mnoo si otvorena inache kato nqma kvo drugo da kritikuvash po4vash s pravopisa kakto vinagi typa si elementarna i iztyrkana tva qsno li ti e? + tva ne mislq 4e az sym vinovna 6oto az popitah vie po4nahte da se pravite na zabavni a ne da mi pomognete kato ne mojete pone si myl4ite ebasi.......ludo_mace est 4e nqma da i pra6am sms v karti4kata 6e i go pisha koito e pridrujen s podaryka i ne sym 4ak tolkova prosta ne 4e ne6o....! mersi se pak i ne mislq 4e ima kvo pove4e da komentirame tva e

:lol: :lol: :lol: Vij si zaglavieto na temata,bezmozychno syshtestvo takova :lol: :lol: azzzzzzz :smt005 az na Baba Vanga prilicham li ti,che da znam dali si momche,momiche ili hermafrodit :lol: i vse taq,che si momiche-ne ti lichi po nachina,po koito se izrazqvash.Oshte edno syzdanie,na koeto mu lipsvat pyrvite sedem...temata e prikliuchenazaebi ne se zanimavai az narochno smenih mneniqta shtoto nai mnogo da izqdeme bann!

BLaCk_LaDY_
11-26-2006, 13:45
BLaCk_LaDY_ ama ovca typa az sym momiche ma ti ne mojesh li da 4etesh...mnoo si otvorena inache kato nqma kvo drugo da kritikuvash po4vash s pravopisa kakto vinagi typa si elementarna i iztyrkana tva qsno li ti e? + tva ne mislq 4e az sym vinovna 6oto az popitah vie po4nahte da se pravite na zabavni a ne da mi pomognete kato ne mojete pone si myl4ite ebasi.......ludo_mace est 4e nqma da i pra6am sms v karti4kata 6e i go pisha koito e pridrujen s podaryka i ne sym 4ak tolkova prosta ne 4e ne6o....! mersi se pak i ne mislq 4e ima kvo pove4e da komentirame tva e

:lol: :lol: :lol: Vij si zaglavieto na temata,bezmozychno syshtestvo takova :lol: :lol: azzzzzzz :smt005 az na Baba Vanga prilicham li ti,che da znam dali si momche,momiche ili hermafrodit :lol: i vse taq,che si momiche-ne ti lichi po nachina,po koito se izrazqvash.Oshte edno syzdanie,na koeto mu lipsvat pyrvite sedem...temata e prikliuchenazaebi ne se zanimavai az narochno smenih mneniqta shtoto nai mnogo da izqdeme bann!

mdam mila,prava si. :lol: s typi syshtestva nqma da se zanimavame :lol:

leko_otkachena
11-26-2006, 14:50
BLaCk_LaDY_ ama ovca typa az sym momiche ma ti ne mojesh li da 4etesh...mnoo si otvorena inache kato nqma kvo drugo da kritikuvash po4vash s pravopisa kakto vinagi typa si elementarna i iztyrkana tva qsno li ti e? + tva ne mislq 4e az sym vinovna 6oto az popitah vie po4nahte da se pravite na zabavni a ne da mi pomognete kato ne mojete pone si myl4ite ebasi.......ludo_mace est 4e nqma da i pra6am sms v karti4kata 6e i go pisha koito e pridrujen s podaryka i ne sym 4ak tolkova prosta ne 4e ne6o....! mersi se pak i ne mislq 4e ima kvo pove4e da komentirame tva e

:lol: :lol: :lol: Vij si zaglavieto na temata,bezmozychno syshtestvo takova :lol: :lol: azzzzzzz :smt005 az na Baba Vanga prilicham li ti,che da znam dali si momche,momiche ili hermafrodit :lol: i vse taq,che si momiche-ne ti lichi po nachina,po koito se izrazqvash.Oshte edno syzdanie,na koeto mu lipsvat pyrvite sedem...temata e prikliuchenazaebi ne se zanimavai az narochno smenih mneniqta shtoto nai mnogo da izqdeme bann!

mdam mila,prava si. :lol: s typi syshtestva nqma da se zanimavame :lol:Spx gree te tq e selqnkata tuka ne az! :D