PDA

View Full Version : Vqrno li e 4e nemogat da imat deca?



Sisa__
11-21-2006, 20:37
Viarno li e 4e jenite koito ne mogat da se izprazvat ot sex nemogat da imat deca posle?Tova go 4yh ot edna priqtelka.Ne me mislete za tupa prosto pitam

11-21-2006, 20:47
Po princip nqma jena,koqto da ne moje da svur6va,prosto ima nepredrazpolojena jena,toest nedobre izebana ot partniora i!Taka 4e ne e vqrno!Ako muja ne moje da se izprazni e ve4e drug vypros-tova ozna4ava,4e e sterilen ili impotenten i ne moje da ima pokolenie!Tova,koeto kazvam e nau4nodokazano i go kazvam ot poziciqta si na zapoznat 4ovek,toest moje da go priemete za dostoverno bez ugovorki!BLAGODARQ!

quench
11-22-2006, 07:21
Да бе? Я пак кажи кога мъжът е стерилен - когато не може да свърши или когато сперматозоидите му са увредени в някаква степен? И кога е импотентен - когато не може да свърши или когато не може да прави секс поради психосоматична или биологична причина? Аз,като един тъп и незпознат българин желая да се образовам и те моля да потърсиш в медицинските книги какъв е отгороа на този въпрос.

А въпроса на гост-авторката е напълно изваден от контекста на периода отпреди Първата световна война. Има стотици източници на достоверна информация (да кажем не в интернет задължително,но в библиотеките ще можете да изровите нещо). Като хора,живеещи в 21 век сте длъжни да имате поне средна обща култура. Освен аком не искате да сте като американската кайма,излята по калъп,която се нарича "народ".

Alira
11-22-2006, 08:33
глупости , въобще не е вярно

11-22-2006, 08:48
Да бе? Я пак кажи кога мъжът е стерилен - когато не може да свърши или когато сперматозоидите му са увредени в някаква степен? И кога е импотентен - когато не може да свърши или когато не може да прави секс поради психосоматична или биологична причина? Аз,като един тъп и незпознат българин желая да се образовам и те моля да потърсиш в медицинските книги какъв е отгороа на този въпрос.

А въпроса на гост-авторката е напълно изваден от контекста на периода отпреди Първата световна война. Има стотици източници на достоверна информация (да кажем не в интернет задължително,но в библиотеките ще можете да изровите нещо). Като хора,живеещи в 21 век сте длъжни да имате поне средна обща култура. Освен аком не искате да сте като американската кайма,излята по калъп,която се нарича "народ".

Не четеш!Казах,че,когато мъжът е стерилен или импотентен не може да има деца без да съм пояснявал какво означава всяко едно от двете понятия!И ако обичаш не се прави на много умен!

krem4et0
11-24-2006, 07:59
50% от жените по света НИКОГА не са изпитвали оргазъм,но си имат деца.

IKisseDAGirL
11-24-2006, 09:26
50% от жените по света НИКОГА не са изпитвали оргазъм,но си имат деца.
така е :wink:

11-24-2006, 09:39
50% от жените по света НИКОГА не са изпитвали оргазъм,но си имат деца.

Това обаче се оказва мит малко,четеейки напоследък някои трудове!Процентът е значително по-малък и се отнася главно до крайно-неопитните вн леглото девойки!

panterata
11-24-2006, 09:41
по въпроса на авторката това че не е свършвала не означава че не може да има деца :)

krem4et0
11-24-2006, 16:19
50% от жените по света НИКОГА не са изпитвали оргазъм,но си имат деца.

Това обаче се оказва мит малко,четеейки напоследък някои трудове!Процентът е значително по-малък и се отнася главно до крайно-неопитните вн леглото девойки!
Говорим за световен мащаб. Знаеш ли,че при някои племена се реже клиторът,за да не изпитват удоволствие жените от сексът. А има и народи,в които жените са подтискани и по-скоро се ползват като средство за размножаване. Процентът може при европейките и американките да е по-малък,но как ли е сред останалите нации?