PDA

View Full Version : въпросчета плс отговорете



11-21-2006, 20:41
абе преди мн време се натисках с приятелят ми. той не си бее сложил презерватив, и съвсем леко влезе в мен, при което аз му казах да спре и да си сложи. сложи си той презерватив, ама после не успя да влезне в мен. що така? от тогава не сме имали възможност да сме сами, пък и много рядко се виждаме. различни училища и т. н. няколко дни (2-3) по-късно ми дойде. Ама беше някфо странно, много малко продължи, но страшно обилно. следващият път като ми дойде ми закъсня с 2 седмици, а последният (третият) път продължи 15 дни и то пак адски обилно!! шо така? а напоследък нямам никакво желание за натискане или подобни неща. дори вече не си фантазирам, а бях бая надалеч стигнала с фантазийте. що така? и някфо е много странно. преди не спирах да мисля колко мн ми се прави секс, как ще възбудя приятелят ми, как искам да му доставя удоволствие, а ся тва дори не ми привлича вниманието. Ходим близо година, а от 3-4 месеца нямам желание да го погледна, като момче, с което имам възможност да правя секс. що така? знам, че не е защото не го харесвам, защото аз си го обичам страшно много. и изобщо не мога да помисля за друго момче. ако някой ми отговори на въпросите, макар и малко объркани и не на точното място, ще съм му много благодарна!!!

11-21-2006, 20:45
v na4alnite osini na menstrualniq cikyl e normalno toi da e neredoven,nos godinite 6te se normalizira spox

NaDuFcHe
11-21-2006, 20:48
Awe milichka za tova za cikula nai dobre otidi na genekolog..devstvena li si...???

11-21-2006, 20:54
Абе аз от години имам цикъл. то това ми е странното, че е така странен от както се натисках оня път с гаджето. А дали съм девствена. ми правила съм секс, но ципата ми не е скъсана :-k което не знам как става, но съм ходила на генеколог почти всеки път след като съм правила секс и тя все си е на едно и също място и ни най-малко разкъсана :shock:

tequila
11-21-2006, 21:11
Абе аз от години имам цикъл. то това ми е странното, че е така странен от както се натисках оня път с гаджето. А дали съм девствена. ми правила съм секс, но ципата ми не е скъсана :-k което не знам как става, но съм ходила на генеколог почти всеки път след като съм правила секс и тя все си е на едно и също място и ни най-малко разкъсана :shock:
хммм леле ами нз за проблема ти, но не си мисли , че си фригидна за да не земеш да станеш.тя една приятелка така ... абе тъпа работа... аааа тва за ципата е малко странно междудругото :-k :-s

11-21-2006, 21:15
не се мисля. нищо не мисля. дори на гинеколожката й е бая странно и се чуди кфо ми е. за тва питам ако някой знае нещо да ми каже.

Nen0RmalniK
11-24-2006, 20:43
Awe milichka za tova za cikula nai dobre otidi na genekolog..devstvena li si...??? i kak shte e devstvena kato sa i go vkarali ? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

panterata
11-24-2006, 20:58
просто си в лош период.. някой път човек му се отщява да се натиска с гаджето и т.н.. при полож че ходите една година може и да ти е писнал малко. не се виждайте мн често и ще видиш как ще искаш да го схрускаш като го видиш :) а пък дори и да не ти се занимава мн мн.. направи го и в процес на "натискането" ще си кажеш "пфуу как може да не съм искала аа мн яко.." :)