PDA

View Full Version : какво да направя..



bad_boy_
11-21-2006, 20:46
от доста време между мен и момиче от същото даскало има чувства...но преди време по стечение на обстоятелствата се скарахме за пълни глупости ](*,) ,след което тя тръгна с мой приятел за който твърдеше че не харесва и май така беше...само че мина време и те свамата свикнаха един с друг,междувременно, това момиче сякаш продължава да мисли за мен по същия начин както преди време...само че под условие "най-добър приятел" ама аз мисля че не е точно така. Въпроса е че ако предприема нещо има голяма вероятност тя да не отговори по начина по който ми се иска ...заради привързаността между нея и приятеля и:( а аз трудно прекарвам ден без да мисля за нея,като я видя и "всичко се оправя"... веднъж тя каза че трябвало да си останем приятели ама аз не мисля че беше искрена.
so&&y za romana :) ama naistina nz kakvo da pravq veche :( daite ideq pls :-k

11-21-2006, 21:36
Бий една злобарка и ще ти мине :roll:

IKisseDAGirL
11-22-2006, 07:21
а по-добре ли ще е да продължиш просто да си "мислиш" за нея и всичко винаги да свършва до там?.. и да си задаваш постоянно въпроси.. колкото по-бързо говориш с нея, толкова по-добре :) :wink: не отлагай, за да не се задълбочат нещата с приятеля й още повече :roll:

11-22-2006, 07:47
Най-добре кажи на нея всичко това , което написа тук...наистина трябва да поговорите и да се изясните.
Разкрий й чувствата си , а тя ако ги споделя ще сте заедно , ако ли не - нищо не губиш ;-) УСПЕХ !!!

pampers
11-22-2006, 10:57
рискувай пък каквото стане...ако не стане поне 6те знае6 4е си опитал а сега..само гадае6 дали 6ти отговори с тва с което ти иска6..разккрии си 4увствата мом4е... :-D

koteto_f
11-22-2006, 11:12
Моят съвет е да се опиташ да я забравиш ,защото дори и да се съберете нещата няма да са отново същите . Може би не ти е било писано да си с нея - но както се казва в една поговорка за всеки влак си има пътници . Пожелавам ти късмет и дано скоро да срещнеш истинската си любов и най-важното тя да бъде споделена

iiirish
11-22-2006, 12:07
забрави я. щом тя е решила, че иска да е с човек когото не обича - това си е нейн проблем и те не можеш да промениш това. но пък от друга страна не знаеш със сигурност какво става в сърцето й. може би тя не изпитва само привързаност и навик към приятеля си... понякога любовта идва с времето.
затова пак ще ти повторя: забрави я