PDA

View Full Version : Въпрос само за момичетата (МОМ4ЕТАТА ДА НЕ ПИШАТ) ??



11-21-2006, 21:58
Момичета бихте ли си купили (Дилдо колан със пенис) да го направите със ваша приятелка ?
Първо вие да е боцкате а посля тя вас ?

Бихте ли го направили :)

Роси
11-21-2006, 22:12
Да разбира се защо не .Обичам да ме боцкат а и яз самата да се боцкам с приятелки много е вьзбуждащо .Апьк някой чикибоец като теб да ни гледа и да си льска бастуна защото друго неможите да правите освен да си биете чекий ...

11-21-2006, 22:16
Да разбира се защо не .Обичам да ме боцкат а и яз самата да се боцкам с приятелки много е вьзбуждащо .Апьк някой чикибоец като теб да ни гледа и да си льска бастуна защото друго неможите да правите освен да си биете чекий ...

Aз не е пуснах темата заради тази цел.А да чуя ващо мнение (момичета).
Ясно ??? Тъпачка :evil:

TikiraYang
11-21-2006, 22:31
Да разбира се защо не .Обичам да ме боцкат а и яз самата да се боцкам с приятелки много е вьзбуждащо .Апьк някой чикибоец като теб да ни гледа и да си льска бастуна защото друго неможите да правите освен да си биете чекий ...

да ние момчетата правим само това-ЛЪСКАМЕ БАСТУНИТЕ

11-22-2006, 09:03
Да разбира се защо не .Обичам да ме боцкат а и яз самата да се боцкам с приятелки много е вьзбуждащо .Апьк някой чикибоец като теб да ни гледа и да си льска бастуна защото друго неможите да правите освен да си биете чекий ...

Роси,Роси,ако те набарам такъв оргазъм ше ти доставя,че ше видиш кой кво може,пък ти после се боцкай с твойте приятелки!Мисля,че със сигурност всяко момиче би предпочело естествен пред изкуствен!

brutal_baby
11-22-2006, 12:52
мнее в никакъв случай!обичам си истинските неща а не некви гумени!а и особено с приятелки не!!!направо ми става гадно като се сетя и за тоя колан :evil:

crazy_sexy_cool`f
11-22-2006, 13:14
мнее в никакъв случай!обичам си истинските неща а не некви гумени!а и особено с приятелки не!!!направо ми става гадно като се сетя и за тоя колан :evil: yup!!!