PDA

View Full Version : KAKVO 6TE NAPRAVITE AKO VIDITE TAKUV SMS?



mi6kata_87473
11-22-2006, 08:48
Zna4i predstavete si 4e s gajeto ste v dobri otno6eniq,no vlizate v mtel.bg i tam vijdate v negoviq profil 4e e izpratil text sas sledniq text "Eii priqtel ela do kluba da vidi6 kvo stava s edin momi4eta az sum tam" i drug SMS s text "Are ela samo da vidi6 nekvi jenki mnogo qki utre sme tam na vsqka cena ela pri kluba"
Kakvo 6te si pomislite sled kato o6te ne ste govorili s nego?Kakvo bihte mu kazali?I ima li druga vazmojnost za obqsnenie osven tazi 4e vi e IZNEVERIL.
Toi e stesnitelno mom4e i Vi kazva 4e vie ste vsi4ko za nego.Dokazva vi go mnogo puti.Kazva Vi 4e nqma da pogledne druga i kazva 4e ne e kato drugite mom4eta da izneverqva.Ooo hora pomagaite pls mnogo sum oburkana . Na 16 sum i sum 1 god i poluvina s takova mom4e :smt010

VeSna
11-22-2006, 09:04
Слушай сега,мацко - хората са си го казали и са много прави
"Това, че неможеш да ядеш от деликатеса, незначи че неможеш да гледаш менюто!" К'во е станало като ги е позяпал малко, нали е с теб? Ти да не би като видиш някой сладур да си обръщаш главата на др. страна? Невярвам.... Така че споко !

IKisseDAGirL
11-22-2006, 09:05
мога да ти кажа, че всеки когато поиска може да се прави на какъвто и да е и да казва какво ли не, а всъщност да е друг.. просто той ти е говорил мило, замазвал и е очите, а ти си се връзвала, защото си била влюбена :roll:
е не казвам, че 100% е така, но има голяма вероятност това момче да ги е дрънкал кви ли не само и само да се изкара неспособен на предателство, за да не го подозираш :?

възможно е и да не ги е пращал той смс-ите, а някой, на когото е дал регистрацията си, но е малко вероятно според мен :|

най-добре, като се видите, да му кажеш "оо кво става, как мина в клуба, много ли бяха яки ония мацки ?:)" :twisted: и от там нататък ще видиш как ще се оправдава..

Slunchy
11-22-2006, 09:11
Е може само да ги е загледал-тва че ходи с теб не значи че не може да гледа другите колкото и дразнещо да е за теб това :)

NaDuFcHe
11-22-2006, 09:21
Mmm naistina moje nqkoi drug da e izpratil sms-ite ot negovata registraciq...moje sushto da se e ebaval s tva momche i d amu go e pisla samo za da otide pri nego..mnogo variqnti ima shtom e godina i polovina s teb znachi naistina te obicha i dori da zaglejda drugi tova nqma da romeni otnoshenieto mu kum teb..Gospod zatova ni e dal ochi d agledame..se 1 ako nqkoi nechoveshki gotin pich e nqkude okolo teb i nqma da go zgledash..ne mi se vqrva mnogo :)Prosto kato go vidish pogovori s nego malko pitai go kak e bilo i tn..i ako sam nereshi da ti kaje za teqmomicheta mu kaji che si prochela sms-ite..obache ot tam she stane dr problem..zashtoto toi 100% nqma da ostane ocharovan ot tova che si mu se rovila iz registraciqta [-X

He3HauKa
11-22-2006, 10:41
Shtom se tolkova vreme zaendo bi trqbvalo da si imate doverie ,taka che prosto go popitai

11-22-2006, 10:46
соррка 4е 6те ти го кажа , но според мен ти изневерява...и то даже не се старае да го прикрие..смятаййй....ами накарай го да ти признае истината..ако ти изневерява...го къса6..ако пак и пак твърди 4е не ти..6те го пита6 какво иска да каже с тия смс-и ала бала да ти докаже..4е ти си единствена... :?

pampers
11-22-2006, 10:47
горното мнение бе6е мое.. :D

akademika
11-22-2006, 11:31
Извинете ме, ама СМС от сайт, и и-мейл без електронен подпис имат стойност на ВИЦ...

iiirish
11-22-2006, 11:46
при вида на подобни смс-и е нормално да си помислиш, че той ти е изневерил. но помисли! защо ние момичетата винаги стигаме до този извод? защото се страхуваме от това да не бъдем предадени! може би те просто са гледали момичетата, но това не значи че е тръгнал да целува някоя или да спи с нея! ти да не би да не гледаш други момчета?! вярно, че е написал, че са хубави, но в крайна сметка ти също не виждаш само него и ако не пред другите, то поне пред себе си признаваш качествата във външността и на други момчета.

говори с него и се опитай да изясните нещата по между си. ако искаш обаче да го изпиташ до край съветвам те да не казваш веднага от къде знаеш за тези момичета. просто му кажи, че си наясно с това и точка с обясненията! ако той отрече - бъди сигурна, че нещата не са невинни! ако си признае - навярно ще ти обясни каква е причината и чак товага прецени дали искаш да прекратиш тази връзка или не

SINDEL
11-22-2006, 12:15
Айде айде! Не е задължително да ти е изневерил. Може просто да е хвърлил око на някоя девойка, но тва пък не озна4ава 4е би направил нещо с нея.
Пък признай си 4естно - ти не се ли заглеждаш и по други мом4ета? Като видиш някой сладур не ти ли прави впе4атление? :roll:

Поговори с приятеля си, кажи му 4е слу4айно си видяла тези смси и го питай има ли нещо от което тррябва да се притесняваш.

BunnYY_f
11-22-2006, 12:51
Айде айде! Не е задължително да ти е изневерил. Може просто да е хвърлил око на някоя девойка, но тва пък не озна4ава 4е би направил нещо с нея.
Пък признай си 4естно - ти не се ли заглеждаш и по други мом4ета? Като видиш някой сладур не ти ли прави впе4атление? :roll:

Поговори с приятеля си, кажи му 4е слу4айно си видяла тези смси и го питай има ли нещо от което тррябва да се притесняваш.
Подкрепям написаното!

kiroo
11-22-2006, 12:52
чак до изневери се стигна...това са просто смси, нормално е да се заглежда по др. жени...и да се ожените това няма да се промени, приемай го от сега

zoben_pitbul
11-22-2006, 12:57
Кажи му винаги ли си ми бил верен?Кажи го с нормален тон,сякаш не знаеш нищо.Ако не си признае го късаш и му обясняваш за какво го правиш [-(

sunny_girl16
11-22-2006, 16:07
Ами на мен би ми станало супер гадно,но като се замисля тва ,че е пратил такъв смс не значи,чи ти изневерява. Все пак е нормално момчетата да си говорят така...

Mikohito
11-22-2006, 16:39
Поговори с него може да е нещо съвсем различно от това което си мислиш.

I_ve7o
11-22-2006, 16:41
VeSna

Пуснато на: Сря Ное 22, 2006 1:04 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Слушай сега,мацко - хората са си го казали и са много прави
"Това, че неможеш да ядеш от деликатеса, незначи че неможеш да гледаш менюто!" К'во е станало като ги е позяпал малко, нали е с теб? Ти да не би като видиш някой сладур да си обръщаш главата на др. страна? Невярвам.... Така че споко !

syglasna sam :)) i to napylno :P

mItaXs §||Lo0zE.It.aLL||§
11-23-2006, 10:30
Доколкото разбрах от смс който е пратил, е искал да покаже момичетата на некъв негов приятел нали така?? :| Това не значи че той ги сваля и че е луднал по тях, не че го отричам всичко е възможно!
Аз например мн пъти съм запознавал мои приятели с момичета на които не бих отказал ако не бях зает вече! Една от положителните запознанства се превърна в мн здрава връзка! Мисля че са заедно вече някъде 1 година!

Така че не му се сърди на твоя! Провери дали се е виждал с друга! Няма начин да не са го видяли някои твои познати в "клуба" :)

koalka
11-23-2006, 10:33
Е,това,че така е говорил не означава,че веднага ти е изневерил.Споко,ако само гледа е добре.Но на мен би ми станало доста неприятно,ако прочета такова нещо.Но да ти кажа...не мисля,че имаш повод за притеснение.

{Sweety_f}
11-23-2006, 10:47
mi sled kato ti e dokazal po mn na4ini 4e te obi4a nqma kakvo da se symnqvash nego..:)

bad_boy_
11-23-2006, 10:53
какво да ти кажа освеб...нямаш основания да се притесняваш за това-че е загледал други момичета не означава че ти не си единствената за него-разбираш ли,колкото и да те обича нормално ще е да "оценява" крастотата на други момичета-просто това е нещо нормално за момчетата :) ,а ти не си мисли най-лошото веднага щом видиш такъв смс. От това което казваш мисля че той много те обича и ше е тъпо да се скарате за нещо толкова малко:)

nasty_f
11-23-2006, 11:14
Napulno sum suglasna s valantin_love :wink: .Tova shtqh i az da napisha,ama tq me e izpredvarila :lol:

LO6IQ
11-23-2006, 11:25
мога да ти кажа, че всеки когато поиска може да се прави на какъвто и да е и да казва какво ли не, а всъщност да е друг.. просто той ти е говорил мило, замазвал и е очите, а ти си се връзвала, защото си била влюбена :roll:
е не казвам, че 100% е така, но има голяма вероятност това момче да ги е дрънкал кви ли не само и само да се изкара неспособен на предателство, за да не го подозираш :?

възможно е и да не ги е пращал той смс-ите, а някой, на когото е дал регистрацията си, но е малко вероятно според мен :|

най-добре, като се видите, да му кажеш "оо кво става, как мина в клуба, много ли бяха яки ония мацки ?:)" :twisted: и от там нататък ще видиш как ще се оправдава..
Стегнато и ясно :::

11-23-2006, 12:44
Аз бих му светила масълцето!
Това за мен си е изневяра и унижение, независимо дали се ебе с тях или не!

11-23-2006, 12:55
[quote="mi6kata_87473"]Zna4i predstavete si 4e s gajeto ste v dobri otno6eniq,no vlizate v mtel.bg i tam vijdate v negoviq profil 4e e izpratil text sas sledniq text "Eii priqtel ela do kluba da vidi6 kvo stava s edin momi4eta az sum tam" i drug SMS s text "Are ela samo da vidi6 nekvi jenki mnogo qki utre sme tam na vsqka cena ela pri kluba"
Kakvo 6te si pomislite sled kato o6te ne ste govorili s nego?Kakvo bihte mu kazali?I ima li druga vazmojnost za obqsnenie osven tazi 4e vi e IZNEVERIL.
Toi e stesnitelno mom4e i Vi kazva 4e vie ste vsi4ko za nego.Dokazva vi go mnogo puti.Kazva Vi 4e nqma da pogledne druga i kazva 4e ne e kato drugite mom4eta da izneverqva.Ooo hora pomagaite pls mnogo sum oburkana . Na 16 sum i sum 1 god i poluvina s takova mom4e :smt010
emm spored men nqma ni6to pritesnitelno, 4e se e zagledal po dr, vse pak toi e prosto mom4e ;) vs sa taka. Ama ti za6to si mu 4ela smsite aaa? :smt011 li4noto prostranstvo e ot golqmo zna4enie za mom4etata i ako im go otneme6, zabravi za tqh. Ne se pritesnqvai i vse pak izqsnete se i pogovorete za vruzkata vi i na kude vurvi tq :). godina i polovina ne e malko vr i ako naistina prez celiq va6 "suvmesten jivot: toi ti e pokazval kolko mn durji na te, zna4i si ocelila 4oveka :) spokoino i pogovorete, ne si pravi proburzani izvodi ot vidqnoto :)

emociika:)
11-23-2006, 19:12
Няма как да разбера коя е истината. Това можеш само ти. На твое място много ще се ядосам и веднага ще му се развикам, но аз съм си такава и не ти предлагам да го правиш. За да те успокоя ще кажа едно предположение. Може би просто приятелят на гаджето ти иска да си намери приятелка и твоят му е казал, че там има хубави момичета, ако иска да се огледа за някоя. ;-)

IlLuSi0nS`
11-23-2006, 19:39
аре чуди се ся.. така ти се пада като четеш чуждите смс-и

emociika:)
11-23-2006, 19:41
аре чуди се ся.. така ти се пада като четеш чуждите смс-и
Да, бе. И аз тва щях да питам ама забравих. Ти защо си му чела смс-ите??

eleto_ludo_dete
11-23-2006, 19:54
Otidi v toq klub.......:)
6te vidi6 za kakvo stava duma...:)
4oveka neka si zqpa ,samo da ne pipa ,4e ...... [-X

mi6kata_87473
11-24-2006, 06:49
Ami zna4i slu6aite sega az gi 4etoh za6toto toi mi dade parolata si kakto toi vliza v moita reg taka i az vlizam v negovata i sno6ti mi prizna 4e e pisal toq SMS samo i samo priqtelq mu da doide v oniq klub.Za tva demek go e podlugal.NEznam kakvo da si mislq :( :smt017 Dali da mu povqrvam???Mislq 4e be6e iskrenn......

emociika:)
11-24-2006, 09:07
Ami zna4i slu6aite sega az gi 4etoh za6toto toi mi dade parolata si kakto toi vliza v moita reg taka i az vlizam v negovata i sno6ti mi prizna 4e e pisal toq SMS samo i samo priqtelq mu da doide v oniq klub.Za tva demek go e podlugal.NEznam kakvo da si mislq :( :smt017 Dali da mu povqrvam???Mislq 4e be6e iskrenn......
Щом ти е дал регистрацията си, значи не крие нищо от теб.

pebz
11-24-2006, 13:17
имала сам подобен проблем с едно бившо.. гледах смс-ите му в мтел-а.. ии пишеше "здр сладуранке след 20 мин пред вас" .. и познайте ко си помислих.. но всащност се оказа че един друг негов приятел е пращал смс-и от неговата регистрация.. нз.. не си мисли само най-лошото :)

XXX_f
11-24-2006, 20:56
няма от какво да се притесняваш според мен....това са си момчетата те така си говорят няма да им пише нещо от сорта "момчета тука има едни мн красиви млади девоики елате да ги видите, пък може и да си харесате нещо, аз немога защото си обичам моето момиче, само ще ги погледам " ами ако той напише нещо подобно неговите авери ще му се изсмеят.
Той само плакне окото няма нищо страшно

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 23:01
Слушай сега,мацко - хората са си го казали и са много прави
"Това, че неможеш да ядеш от деликатеса, незначи че неможеш да гледаш менюто!" К'во е станало като ги е позяпал малко, нали е с теб? Ти да не би като видиш някой сладур да си обръщаш главата на др. страна? Невярвам.... Така че споко !
еми да ... ама тя откъде да е сигорна че не е правил нещо друго освен да ги зяпа?

ПСИХОЗА
11-24-2006, 23:03
ИЗВОД 87 ПРОЦЕНТА ОТ МЛАДИТЕ ПИЧОВЕ ТЪРСЯТ СЕКС , ОСТАНАЛИТЕ ЛЮБОВ! ИЗВОД МОМИЧЕТА ТЪРСЕТЕ ТЕЗИ КОИТО ТЪРСЯТ ЛЮБОВ!
ТЪРСЕТЕ МЕН, ШАНС ОБАЧЕ И АЗ СЪМ ВЛЮБЕН В НЕ КОЙТО ТРЯБВА ЗАЩОТО АЗ СЪМ ВЛЮБЕН В НЯКОГО, КОГОТО ВИЖДАМ ВСЕКИ ДЕН, НО КАКТО ЗНАЕТЕ, АКО НЯКОЕ МОМЧЕ Е УМНО, ОКОЛО НЕГО НЯМА МОМИЧЕТА В 71 ПРОЦЕНТА ОТ СЛУЧАИТЕ, А КОЕТО СИ Е ГЛУПАВО ЗАЩОТО НА ГЛУПАВ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИШ.МОЖЕ САМО ДА СИ ОКОЛО ТЕБ ХИЛЯДИ МОМИЧЕТА!

TreeHill
11-24-2006, 23:11
Слушай сега,мацко - хората са си го казали и са много прави
"Това, че неможеш да ядеш от деликатеса, незначи че неможеш да гледаш менюто!" К'во е станало като ги е позяпал малко, нали е с теб? Ти да не би като видиш някой сладур да си обръщаш главата на др. страна? Невярвам.... Така че споко !


emi evala

lost_girl
11-25-2006, 11:06
mi macka tegli6 mu edna dulga kusa i tva e
spoko ima mn mom4eta na taq planeta :)

ObI4Am_Te
11-25-2006, 11:16
мога да ти кажа, че всеки когато поиска може да се прави на какъвто и да е и да казва какво ли не, а всъщност да е друг.. просто той ти е говорил мило, замазвал и е очите, а ти си се връзвала, защото си била влюбена :roll:
е не казвам, че 100% е така, но има голяма вероятност това момче да ги е дрънкал кви ли не само и само да се изкара неспособен на предателство, за да не го подозираш :?

възможно е и да не ги е пращал той смс-ите, а някой, на когото е дал регистрацията си, но е малко вероятно според мен :|

най-добре, като се видите, да му кажеш "оо кво става, как мина в клуба, много ли бяха яки ония мацки ?:)" :twisted: и от там нататък ще видиш как ще се оправдава..

ooo tva e mn dobra ideq :) ;P

DevilWish
11-25-2006, 11:27
Слушай сега,мацко - хората са си го казали и са много прави
"Това, че неможеш да ядеш от деликатеса, незначи че неможеш да гледаш менюто!" К'во е станало като ги е позяпал малко, нали е с теб? Ти да не би като видиш някой сладур да си обръщаш главата на др. страна? Невярвам.... Така че споко !
Абсолютно съм съгласна.

Yoo reTo G
01-02-2014, 10:26
kazvam ti go kato mom4e . Prosto go pitai , no delikatno . Spoko , ni6to nqma da stane !!!!!!!!