PDA

View Full Version : Momi4eta koi mom4eta haresvate pove4e?



LQLQlqlqlqlq
11-22-2006, 12:20
Momi4eta koi mom4eta haresvate pove4e loshite ili dobrite?
Защо жените се влюбват в лошите момчета
Защо жените се влюбват именно в лошите момчета? Мечтаят за добрите, а се влюбват в лошите. Каква е причината? Като се замислим нещата не са толкова сложни.

Доброто момче обича да се облича добре, да изглежда като спретнат джентълмен. Но като че ли зад тази фасада, то се опитва да скрие нещо. На него му липсва увереност и то я компенсира с изряден външен вид. Уверените в себе си мъже се чувстват добре във всякакъв вид облекло – спортно, в костюм, с джинси. Те изглеждат привлекателно във всякакъв вид дреха. И на тях не им трябва да доказват на другите каквото и да било. Те вече са доказали всичко на себе си.

Добрите момчета се страхуват да взимат решения. Те очакват ти да решиш къде да отидете на вечеря. И то не защото ценят мнението ти, а просто се опитват да ти прехвърлят всякаква отговорност. Лошите момчета може и да сбъркат, да те обидят, но знаят какво искат и не биха се скрили зад твоето решение, прехвърляйки ти евентуална вина или отговорност.


Има още нещо, което трябва да се спомене. Добрите момчета искат да са с теб, когато си в добро настроение. Те притежават свойството да се абстрахират, когато възникнат някакви неприятности и скачат в друга тема или си измислят причина да си тръгнат без дори да си предложат помощта. Какво е това? Просто добрите момчета не се натоварват с чуждите проблеми. Няма никаква гаранция, че лошото момче ще ти помогне. Но вероятността е голяма, защото той обича да се чувства като герой.


Друга причина, поставяща “в немилост” добрите е факта, че те попадат много лесно под чуждо влияние – на мама, на баба, на татко... И дори да те харесва достатъчно, ти никога не можеш да бъдеш сигурна и да разчиташ на такъв мъж, защото ако не си любимка на цялата рода, често ще си пренебрегвана. Как стои въпроса с лошото момче – нищо по-различно, само дето той ще те обича и ще е с теб въпреки мнението на останалите. На него му харесват по-трудните пътища.


Добрите момчета никога с никого не спорят! Те са свикнали да си премълчават, когато нещо ги смущава само и само да избегнат разправията. Те си спомнят колко тежко им е било в детството. Даже са искали да се запишат на бокс, за да придобият смелост, но мама ги е записала на музикално училище вместо това. Опозицията (лошото момче) от своя страна е свикнала да говори в прав текст, каквото мисли. Той не се бои от спора, от скандала, от боя. Той иска да бъде различен, да бъде забележим и уважаван с цената на всичко.


Доброто момче обича реда. Животът му е подреден, организиран – с една дума предрешен и скучен. Той следва правилата и със своето перфектно възпитание е изключително вежлив и културен. Той ще стои пред вратата ти като кученце и ще чака да му отвориш или ще пее под прозореца ти, докато не ти се прииска да онемее. Лошият герой ще дойде при теб и ако не му отвориш, ще влезе през прозореца. Още по-интересно! Той ще изникне ей така от нищото и ще те накара да си глътнеш езика, защото умее да разпали фантазията ти, да те влуди.


Добрите момчета обичат да възпитават и да те карат да се променяш. Те четат много и се чувстват длъжни непрекъснато да дават акъл и да те информират за новата информация. Любимото им занимание е да мислят за бъдещето. Има шанс и ти да присъстваш в неговите планове. Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент – днес и сега. Затова и те привлича лошото момче, което действа импулсивно, на момента. Той прави бъдещето сега, греши и действа, отново греши и пак действа. Това прилича повече на живот!


Добрите момчета презират лошите момчета, но тайно, защото знаят, че не умеят да спорят и да се защитават като тях. Лошите момчета от своя страна просто ги игнорират, те не ги считат за съперници, защото знаят кого всъщност искат момчетата.
kat razbirat pod loshi i dobri ot teksta po gore ;)
ai pls mneniq

11-22-2006, 13:55
kajete deeeeeeeeeeee

Mikohito
11-22-2006, 17:58
НЕ те знам момче ли си момиче ли си какво си.Но несмятам че това което си написъл е вярно в поста си ти сравняваш мухльото с лошото момче.Мухльото може и да спадне към добрите момчета но това е грешно поне според мен защото има добри момчета които стоят посредата на това което си описала.

IlLuSi0nS`
11-22-2006, 18:13
момчетата не се делят на добри и лоши.. всеки човек е различна личност със своите качества и недостатъци.. глупаво е да правиш некакви такива квалификации, защото никога не могат да са верни и обективни.. 1 на 20 момчета може и да отговаря на тфа описание.. но такова разделяне е невъзможно и незряло от твоя страна

brutal_baby
11-22-2006, 18:17
момчетата не се делят на добри и лоши.. всеки човек е различна личност със своите качества и недостатъци.. глупаво е да правиш некакви такива квалификации, защото никога не могат да са верни и обективни.. 1 на 20 момчета може и да отговаря на тфа описание.. но такова разделяне е невъзможно и незряло от твоя страна
от части е така но не си изцяло прав/а! има мачовци има и некви добрички!явноо не си имал/а мн контакти с момчета! тва е пределноо ясноо!
по темата: всяка жена подсъзнателно дори и да не се признава си пада по мачовци и тва е напълно естествено , но да си кажа предпочитам добрите момчета

ruff_rider_lady
11-22-2006, 18:55
Както си ги написал/а ест. , че всяко момиче ще избере лошото момче , но просто има един момент , в който не можеш да разделиш момчетата на "добри" и лоши" . Абсолютно всеки от тях притежава качествата на "добро" (по-скоро по описанието прилича на мухльо,но както и да е) и на лошо момче .

koalka
11-22-2006, 19:10
Ами не мисля,че това,което си написал не е вярно.Не е нужно да си такъв мухльо(както каза Mikohito),за да си наистина добро момче...

black_dimond
11-22-2006, 19:27
vinagi sum kazvala che nashto sredno e nai dobre i dvata tipa si imat predimushtestva no kato che li az predpochitam po impulsiven pit hora i za tova se uvlicham poveche po loshite no mislq che ne losho da se vgledam i v dobrite kachestva na ostanalite no inache tva e mn vqrno

lqlqlql
11-22-2006, 19:39
Okey da en sa muhliovci i loshite na4i togava
imah predvid GANGSTERI I DOBRI DET ne se biqt stoqt mirni4ko i se kefqt na jivota ili Gangsteri koito si pravqt kefa kade i da sa pu6at piqt i si praqt kvot iskat 6toto tei iskat ! a ne mama ili tati sa im kazali da badat dobri4ki s drugite
xax

TheFreakBoy92
11-22-2006, 21:15
само искам да питам нещо момичетата...начи ако едно момче не изглежда зле,не е здухан,НО...просто в даскало си стои най-често в стаята а когато е навън с фр (не от даскалото) или когато се прибира с фр от даскалото се държи печено,мило и забавно и отпуснато...а в даскало се държи затворено по някви си причини. та такова момче бихте ли тръгнали с такова момче като го опознаете ? :roll:

п.п. оф мн неясно май задодох въпроса :( ,но ако някой ме е разбрал нека да си каже мнението :)

Butterfly^
11-23-2006, 07:44
само искам да питам нещо момичетата...начи ако едно момче не изглежда зле,не е здухан,НО...просто в даскало си стои най-често в стаята а когато е навън с фр (не от даскалото) или когато се прибира с фр от даскалото се държи печено,мило и забавно и отпуснато...а в даскало се държи затворено по някви си причини. та такова момче бихте ли тръгнали с такова момче като го опознаете ? :roll:

п.п. оф мн неясно май задодох въпроса :( ,но ако някой ме е разбрал нека да си каже мнението :)

естествено, че бих след като го опозная и открия истинската му същност :wink:

а по темата за добрите и лошите...аз лично не знам защо обичам лошите момчета, които понякога си държат кофти с мен, карат ме да ревнувам, правят ми на пук!!!!!!! Осъзнавам, че не е правилно това, ама сърцето ми така го чувства какво да направя :roll: .........

die_die_my_darling
11-23-2006, 12:07
nqma lo6i i dobri mom4eta az li4no predpo4itam takiva na koito ne im puka kakvo misliqt za tqh i da sa sas samo4ustvie,da imat li4no mnenie da sa originalni i razbira se-hubavi ;) nqmam ni6to protiv mom4eto da e bi daje :P

brutal_baby
11-23-2006, 14:17
само искам да питам нещо момичетата...начи ако едно момче не изглежда зле,не е здухан,НО...просто в даскало си стои най-често в стаята а когато е навън с фр (не от даскалото) или когато се прибира с фр от даскалото се държи печено,мило и забавно и отпуснато...а в даскало се държи затворено по някви си причини. та такова момче бихте ли тръгнали с такова момче като го опознаете ? :roll:

п.п. оф мн неясно май задодох въпроса :( ,но ако някой ме е разбрал нека да си каже мнението :)
много ясноо!!!

brutal_baby
11-23-2006, 14:18
nqma lo6i i dobri mom4eta az li4no predpo4itam takiva na koito ne im puka kakvo misliqt za tqh i da sa sas samo4ustvie,da imat li4no mnenie da sa originalni i razbira se-hubavi ;) nqmam ni6to protiv mom4eto da e bi daje :P
как да няма добри и лоши