PDA

View Full Version : Еднообразие плс помогнете



lara2000
11-22-2006, 12:36
Ми хора работата е там че с моя приятел ходим вече 9 месеца и страшно много се обичаме и двамата !Убедена съм! Но нали знаете винаги има едно НО та но-то е че сме от 1 клас и сме по цял ден заедно у нас или у тях, на даскало, след даскало и така! И разбирате ли в началото обикаляхме кафетата, това писна , ходим на кино и играем билярд но и това вече писва! И двамата искаме разнообразие но неможем да измислим нищо, неискаме и да късаме защото много се обичаме и неможем един без друг! Дайте някои идеи !!! ПОМОГНЕТЕ!

iiirish
11-22-2006, 14:00
странно защо усещате еднообразие във връзката си?! :-s аз и приятеля ми сме заедно от повече от година и никога не съм усетила еднообразие, макар че правим същите неща като вас - ходим по кафета, дискотеки, събираме се у тях, от време на време играем билярд, понякога отскачаме към Варна за един ден при техните... и така!
не знам само защо според теб това, че сте по цял ден заедно (включително и в училище) не е една от причините да търсите разнообразие?! :-s в крайна сметка по един или друг начин даскалото вкарва доста голяма доза еднообразие! а когато не се виждате през деня и сте заедно единственно вечерта имате много, много неща които да споделите за изминалия ден, и това къде сте точно не оказва кой знае колко влияние!

HopeLesss
11-22-2006, 16:42
Може би не трябва непременно да сте заедно и в училище. Ти обикаляй с приятелки, а той да си лафи с момчетата. Е, нямам предвид да се правиш, че не го познаваш, но да общувате и с други хора. Така като сте постоянно заедно и в училище не само че си писвате, но и изпускате много от веселите ученически дни :D