PDA

View Full Version : ДънКиИиИиИиИ...



Oфф..отчаяна..
11-22-2006, 16:29
Плс..кажете ми от къде мога да си намера смъкнати дънки за момиче...Смисал нещо подобно на тези http://img49.imageshack.us/img49/2906/sweet2bk3.jpg ...разбира се в по-малки размери...като за 13 г. момиче..високо към 1.55 см :oops: Мерси предварително..Но просто вече се отчаях..В всеки магазин които вляза има смъкнати ама супер супер голям размер а аз не искам да са ми чак толкова смъкнати...Абе искам като на момичето от снимката г/д ...Благодаря ви ако ми кажете от къде мога да си купя.. \:D/

st1ki
11-22-2006, 16:37
Тва са си най-обикновени дънки.. просто тя ги е сложила много на ниско.

П.С. Ти земай дънките аз искам каката =P~

priti_kiti
11-22-2006, 16:46
зимаш си некфи дънки с ниска талия слагаш един колан и си готова.. нищо по-специално не е,въпреки че според мен стои ужасно грозно на момиче.. както и да е де, въпрос на вкус ;)

suzanna
11-22-2006, 17:09
daa prosto dunki s niska taliq dosta po golqm razmer s kolan i si gotova :wink:

TikiraYang
11-22-2006, 17:30
e zashto edno neshto se powtarq po 34823840932498 pyti ne moga da razbera

machoka
11-22-2006, 17:38
Има разлика м/у дънки с ниска талия и 'провиснали' дънки ;)

bulgarche
11-22-2006, 18:11
Как искаш някой да ти даде информация за мястото, като ти не си казала от къде си и къде си търсила. Едва ли няма значение в кой град ще има такива дънки. А това че си на 13 години трябваше да земени това колко е обиколката на талията ти, бедрата...колко килограми си ли?

drawers
11-22-2006, 18:14
не са дънки с ниска талия.
вземи си няколко номера по-големи дънки с по-височка талия, сложи един колан и готово.

Jamalska
11-22-2006, 20:05
Ами...да...на тая кифла просто си е свлякла нормалните дънки...иначе си земи мъжки дет да ти стават на кокалчетата хаха
абе за де питаш?аз обиклих цяла сф и не мога да си харесам дънки...

Oфф..отчаяна..
11-23-2006, 08:45
Не става да си купя по-голям размер...има си специално за момичета.........ако си взема мн по-голям номер както казаха някой не става,щото те ще са супер широки,а аз искам хем да са широки хем да не са ми като чувал!Иначе съм от София (сори че не съм споменала,забравила съм #-o )Jamalska и аз търсих ама..не си намерих и затова реших да питам вс. вас..Ако можете да ми помогнете... [-o<

kudravoto
11-23-2006, 08:54
mi v na tumno ima !!!!

SlaVen4eEto`
11-23-2006, 14:40
дънки с ниска талия 6те ти свършат работа... :smt016

DetE-Idi0t
11-24-2006, 15:41
mi v na tumno ima !!!!

"Бабо, като вземеш пенсията искам широки дънки от "На тъмно", за да приличам на еди кой си!"
Стига бе хора откажете се. Имам един чифт от там, на който му изпадаха копчетата на първите 10 мин. (добре, че имах колан) ](*,)
По-добре още 20 лв отгоре и някой INVERT или EXIT, а за още малко стотинки Levi`s, което е още по-добре, стига да не е от вида, който ще спомена по надолу. Зарежете това недоразумение "На тъмно". Лошото вече, е че обикаляш като гламав и навсякъде виждаш само дизели, бензини, енергий и т.н. Почти никъде няма "здрави" изчистени дънки. Или местния бояджия е експериментирал или е дело на глутница озверели песове, или още по-зле... и двете #-o

psycho_girl
11-24-2006, 16:04
^^ 6to bee, ga6terizonite stavat, az imam edin ot 3 godinii i e ve4en, nqma skusvane, bezsmurten :smt005 daje sq sum go navlqkla

aa po temata ... merila sum takiva, naistina stoqt gadno, ako sa mn provisnali i golemi, se edno sum se naakala :smt005 ne moga da pomogna, 6tot ne sum ot sf :mrgreen:

magesnik
11-24-2006, 16:17
Аз имам един брутален Levi's,абсолютно изчистен е,преди време брат ми го беше носил сумати време,от година и нещо го нося аз,не е мръднал ебати яките дънки. :D

kudravoto
11-24-2006, 16:19
mi v na tumno ima !!!!

"Бабо, като вземеш пенсията искам широки дънки от "На тъмно", за да приличам на еди кой си!"
Стига бе хора откажете се. Имам един чифт от там, на който му изпадаха копчетата на първите 10 мин. (добре, че имах колан) ](*,)
По-добре още 20 лв отгоре и някой INVERT или EXIT, а за още малко стотинки Levi`s, което е още по-добре, стига да не е от вида, който ще спомена по надолу. Зарежете това недоразумение "На тъмно". Лошото вече, е че обикаляш като гламав и навсякъде виждаш само дизели, бензини, енергий и т.н. Почти никъде няма "здрави" изчистени дънки. Или местния бояджия е експериментирал или е дело на глутница озверели песове, или още по-зле... и двете #-o


mi pi4 az si zeh edni ot tam za 40 lv smuknati mnogo me radvat vtora godina gi nosq nqmat skusvane :D

DetE-Idi0t
11-24-2006, 17:01
mi v na tumno ima !!!!

"Бабо, като вземеш пенсията искам широки дънки от "На тъмно", за да приличам на еди кой си!"
Стига бе хора откажете се. Имам един чифт от там, на който му изпадаха копчетата на първите 10 мин. (добре, че имах колан) ](*,)
По-добре още 20 лв отгоре и някой INVERT или EXIT, а за още малко стотинки Levi`s, което е още по-добре, стига да не е от вида, който ще спомена по надолу. Зарежете това недоразумение "На тъмно". Лошото вече, е че обикаляш като гламав и навсякъде виждаш само дизели, бензини, енергий и т.н. Почти никъде няма "здрави" изчистени дънки. Или местния бояджия е експериментирал или е дело на глутница озверели песове, или още по-зле... и двете #-o

mi pi4 az si zeh edni ot tam za 40 lv smuknati mnogo me radvat vtora godina gi nosq nqmat skusvane :D
Амии попаднала си на дънки в такъв случай. Най-различни фирми шият за тази верига магазини и им се слагат само етикетите "На светло". Малко са обаче качествените чифтове, да не казвам, че вобще ги няма щом вече втора година носиш от там. Но виж... Ако беше дала още 20 лв отгоре можеше да вземеш нещо от по горе описаните, което със сигурност щеше да е по-добро. Лошото, е че аз съм аааадски капризен и може и в мен да е проблема, че немога да си намеря дънки.


Аз имам един брутален Levi's,абсолютно изчистен е,преди време брат ми го беше носил сумати време,от година и нещо го нося аз,не е мръднал ебати яките дънки. :D
Ето какво имам предвид! :D

[ConverseGirL]
11-24-2006, 19:19
Хаха ти искаш дънки тип 'свлеч',а? :lol: :smt007 :P
Ами не съм сигурна, но провери в Sabotage :PP
А специално снимката, която даде...Момичето си е с обикновенни дънки, просто ги е смъкнала малко повечко :)

Jamalska
11-24-2006, 19:58
Хаха кажете де у сф има магазин на Леви'с ..не че бих дала някога 50 лв за дънки ама се пак :lol:

/wan`a`doo/
11-24-2006, 20:05
Na popa

DetE-Idi0t
11-24-2006, 20:32
Хаха кажете де у сф има магазин на Леви'с ..не че бих дала някога 50 лв за дънки ама се пак :lol:

То ставаше дума за 60 и 60+ :lol:
Има и левиси, къде ги шият в България, които не отстъпват много по качество и са около 30-тина лева.

Oфф..отчаяна-вече не :)
11-25-2006, 05:12
Мерси,мерси на всички :-D

kudravoto
11-25-2006, 06:22
Хаха кажете де у сф има магазин на Леви'с ..не че бих дала някога 50 лв за дънки ама се пак :lol:


mili4ka ama e lo6oto 4e dunki na levis za 50 lv nqma! :?

IdiOtKa
11-25-2006, 07:04
Плс..кажете ми от къде мога да си намера смъкнати дънки за момиче...Смисал нещо подобно на тези http://img49.imageshack.us/img49/2906/sweet2bk3.jpg ...разбира се в по-малки размери...като за 13 г. момиче..високо към 1.55 см :oops: Мерси предварително..Но просто вече се отчаях..В всеки магазин които вляза има смъкнати ама супер супер голям размер а аз не искам да са ми чак толкова смъкнати...Абе искам като на момичето от снимката г/д ...Благодаря ви ако ми кажете от къде мога да си купя.. \:D/
тея данки са напълно нормални ... не са смъкнати ... в пловдив няма свясни дънки дето да са под 50 лева и да са изсулени ... мно се нерва маина .. ! няма някви изчистини яки ... ама кво да се праи ..

i'm so excited!
11-25-2006, 07:06
Хаха кажете де у сф има магазин на Леви'с ..не че бих дала някога 50 лв за дънки ама се пак :lol:


mili4ka ama e lo6oto 4e dunki na levis za 50 lv nqma! :?

да, има за 150, което мене и още прилична купчина от хора не ни устройва :?
иначе на левис дънките определено са най-добрите, които съм намирала из софия

DetE-Idi0t
11-25-2006, 09:20
няма дънки...
ако искаш нещо, което не е скъсано, протрито, облепено с нашивчици, капсички и всякакви такива извращения- НЯМА!

Няма вече мъжки дънки... е всъщност има един магазин, където има дънки по 4000 лева (четири хиляди да)

както и да е... Ливайс- 150лв и нагоре, Рейнглър също вече..

Има и модели, които се шият в България, както споменах... Цените им са 30-40-50, не отстъпват много по качество и не са извратени.

Jamalska
11-25-2006, 10:40
Хаха кажете де у сф има магазин на Леви'с ..не че бих дала някога 50 лв за дънки ама се пак :lol:


mili4ka ama e lo6oto 4e dunki na levis za 50 lv nqma! :?
Аз искам да разгледам...да видя ко им е толко великото;)Макар че принципно не се кефя на сини дънки освен ако не е супер тъмно индигово синьо...(не лилаво).Иначе за панталони килата рул:)Но аз продължавам да съм в затруднение с намирането за панталони ..то сезона мина :evil:

Elektra_x
11-25-2006, 16:56
Плс..кажете ми от къде мога да си намера смъкнати дънки за момиче...Смисал нещо подобно на тези http://img49.imageshack.us/img49/2906/sweet2bk3.jpg ...разбира се в по-малки размери...като за 13 г. момиче..високо към 1.55 см :oops: Мерси предварително..Но просто вече се отчаях..В всеки магазин които вляза има смъкнати ама супер супер голям размер а аз не искам да са ми чак толкова смъкнати...Абе искам като на момичето от снимката г/д ...Благодаря ви ако ми кажете от къде мога да си купя.. \:D/
Аз прая тъй:
зимам на майка ми дънките (те са нормални с ниска талия)ама на мен понеже са ми голямо и ги пускам да паднат докъдето могат един колан и готово ей ти смъкнати дънки...

Jamalska
11-25-2006, 21:16
Aз прибирам на баща ми дънките и джинсите;)
Реших от къде ще си купувам пантлони май.Само да разбера къде точно е...някой да знае къде е склада наа...билабонг,глоуб и тн на цариградско...там до дружба..на 200метра от блока ми :lol:

BornFromPain
11-25-2006, 21:24
Ами пробвай да ходиш във всички посоки по 200 метра(не е много) и ще го откриеш хах :П
Иначе на тия складове им нямам доверие.. Така беше и склада на Адидас където трябваше да има всичко и супер евтино и накрая отидох и си взех суперстарките с 15 кинта по-евтино отколкото са по Витошка хаха :> И нямаше готините суитчъри.. :/

Jamalska
11-25-2006, 22:28
ахаха ще опитам..не бе знам коя група сгради е и верно е близо ама не знам точно коя от многото...
А мда и аз хойх в Аутлета на адидас...исках суперстар ама имаше само едни със сребристи линии и то ми бяха малки.искам си нормални с черно ама ше видим кога.

BornFromPain
11-25-2006, 23:01
Е и аз искам супер готиния изчистен суитчър на адидас и по възможност да не е 100 кинта ама нема :/ Дано догодина да го пуснат намален(ако може доста :П).. :>
А туй нещо склада ако го откриеш и има офертни неща може да го похвалиш и да видя и аз какво става из вашия край на Софията :> (и да кажеш каде е де.. :П)

DetE-Idi0t
11-25-2006, 23:11
няма дънки...
ако искаш нещо, което не е скъсано, протрито, облепено с нашивчици, капсички и всякакви такива извращения- НЯМА!

Няма вече мъжки дънки... е всъщност има един магазин, където има дънки по 4000 лева (четири хиляди да)

както и да е... Ливайс- 150лв и нагоре, Рейнглър също вече..

Има и модели, които се шият в България, както споменах... Цените им са 30-40-50, не отстъпват много по качество и не са извратени.

кажи откъде МОЛЯ ТИ СЕ!!! ТРЯБВА да си купя нови дънки...

изчистени, нормални, обикновени...

Епа ела ми във Варна на госте и ще ти намерим. :lol: Не знам в София как стои въпрос, но тук във веригата магазини "Дънки за всеки" и "Дънки 101 модела" си ги има тези, които са шити в България и са на яко приличните цени и къде не отстпват по качество на китайските си събратя!

lunnoto_momi4e
11-26-2006, 07:13
И аз много искам такива дънки,но май няма никъде
П.П-от Ботевград съм

shalis
11-26-2006, 07:25
Abe hora, nz kak e iz Sf naistina, no v burgas ima takiva dynkita mnogo...Momi4etata si vzemat, no men ako pitate stoi ujasno!!! Moje6 da si hodi6 s tqh, bez da polzva6 WC...pylni6 vytre i tva e...mqsto ima dostaty4no pone za 1 sedmica....MN grozno stoqt....Osobeno ako si slaba...Tva sa dynkita napraveni glavno za momi4eta s po-golemi zadni formi...Osobeno Poturite, koito sega sa sy6to na moda.

Jamalska
11-26-2006, 09:21
Има разлика м/у потури и смъкнати "дънкита" сеш се...Не знам тия дет са си ги търсят за ко са им ама по моя преценка са си супер удобни...никога не съм се чувствала комфортно в прави дънки макар че има почти година период на жалки опити(в 8кл уж за по-добро впечатление ама не стана номера) а и да ида на джем във фешънски гащи по-добре да си сложа хартиено пликче на главата,

Експлойтедтийн,вчера един авер ми обеснява къде някъде покрай бул. Витоша имало магазин за некфи изчистени нормални дънки за към 20-30 точки...ама не се справи с обяснението та ше го видиим...

i'm so excited!
11-26-2006, 09:58
Експлойтедтийн,вчера един авер ми обеснява къде някъде покрай бул. Витоша имало магазин за некфи изчистени нормални дънки за към 20-30 точки...ама не се справи с обяснението та ше го видиим...
оооо дай дай дай и насам...
всички имаме нужда от свестни дънки без пеперудки, пайетки, копченца, цветенца, мъниста и лайненца :(

magesnik
11-26-2006, 17:03
И да не са умишлено съдрани,красотата на съдраните дънки се крие в това да са се съдрали от носене. :D

BornFromPain
11-26-2006, 19:15
Мноо ясно.. Друго си е да имаш сцепени дънки и към всяка от цепките да има историйка :>

magesnik
11-26-2006, 19:27
между другото на илиянци имаше едно място където продаваха изчистени дънки,ама сините са такива по тъмни май.

BornFromPain
11-26-2006, 20:10
Еми тогава минават през любимата ми процедура - с белина :> Всичко става яко по-готино, раздвижено и избеляло като се сблъска с белината за няколко часа :>

DetE-Idi0t
11-26-2006, 20:52
И да не са умишлено съдрани,красотата на съдраните дънки се крие в това да са се съдрали от носене. :D

Мноо ясно.. Друго си е да имаш сцепени дънки и към всяка от цепките да има историйка :>
При един приятел се стигна до момента "почесване - скъсване". Носеше един етнис повече от 3 години. Шевовете обаче си бяха супер здрави и колкото и да се навеждаше за трикове не му се откриваха записките от мощното хххррррррццццц. Някъде трябва да имам клипче, как се почесва и му остават власинки в пръстите. Ако го намеря ще го кача някаде. Беше адската атракция.

BornFromPain
11-26-2006, 20:56
Мда и аз си имам едни такива дънки които един приятел ги носи почти година, видях ги и ме изкефиха яко и ги взех, и след година и косур и едно накисване във вода за 3 дена щото забравих да ги извадя, почнаха да се късат яко.. И сега много ме кефят въпреки че са накъсани на 4-5 места.. То не беха нашивки, шевове, глупости ама горките вече не могат да стоят цели :/ Сега си ги нося само у нас като е по-топличко :/

DetE-Idi0t
11-26-2006, 21:07
Мда и аз си имам едни такива дънки които един приятел ги носи почти година, видях ги и ме изкефиха яко и ги взех, и след година и косур и едно накисване във вода за 3 дена щото забравих да ги извадя, почнаха да се късат яко.. И сега много ме кефят въпреки че са накъсани на 4-5 места.. То не беха нашивки, шевове, глупости ама горките вече не могат да стоят цели :/ Сега си ги нося само у нас като е по-топличко :/

Е той оня идиот отдавна се сбогува окончателно с неговите... Настъпа си ги иииии останаха само на шевовете да се държат. На жартиери приличаха по едно време :lol: .

BornFromPain
11-27-2006, 18:00
Хаха абе и аз с мойте съм се сбогувал въпреки че са по-големи симпатяги от всякога :> Дънки с история.. Ама вече не са за обличане.. Само по някога ги слага у нас да си припомня кво беше хаха :>

11-27-2006, 18:44
porbvaite v studio 5 za 4 na hr.blechev
tva e outlet i ima qki ne6ta
glavno gravis burton diesel itn
http://shopping.club.bg/shops/?shopid=58&sub=preview&photo=9