PDA

View Full Version : Побърквам се



Miloto`f
11-22-2006, 17:49
Значи дълго време не можах да осъществя връзка с момчето, което харесвам!И скоро една обща приятелка му е казала, че го харесвам!А той и е казал , че сам много готина, че трябва да излезем на кафе и ми е пратил целувки!...А като сме се виждали с него наистина си личи, че има симпатий към мен, държи се мило, разговаря почти само с мен и ме сваля доста открито, при положение че съмс още 4-5 момичета и те не са лоши!...Та тази моя приятелка му взе домашния номер, за да ми го даде!Между другото той знаел , че аз го искам, и той е искал моя, но тя не го дала и така...Вчера му се обадих, той доста се зарадва, шегувахме се по телефона, той ми каза, че трабва да излезем на кафенце и ми взе номера за да ми се обади!Но вече втори ден не се обажда!Какво означава тоеа според вас???Дали е случайност или умишлено!Плс помогнете, на вас разчитам!Незнам какво да мисля и да правя!Да му званна ли пак на домашния?Може и да ми е изгубил номера, понеже го записа на лист!Вие как мислите, да му се обадя ли пак???Чао за сега

Nifada_
11-23-2006, 09:00
недей да звъниш! Чакай и имай търпение! Прави се на интресен. Ако не звънне още няколко дни тогава като го срещнеш просто подметни нещо от типа: да не ти срязаха кабелите на телефона от БТК? и го подмини.

ProstoAz
11-23-2006, 11:48
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=65429 :wink: