PDA

View Full Version : Побърквам се



Miloto`f
11-22-2006, 17:50
Значи дълго време не можах да осъществя връзка с момчето, което харесвам!И скоро една обща приятелка му е казала, че го харесвам!А той и е казал , че сам много готина, че трябва да излезем на кафе и ми е пратил целувки!...А като сме се виждали с него наистина си личи, че има симпатий към мен, държи се мило, разговаря почти само с мен и ме сваля доста открито, при положение че съмс още 4-5 момичета и те не са лоши!...Та тази моя приятелка му взе домашния номер, за да ми го даде!Между другото той знаел , че аз го искам, и той е искал моя, но тя не го дала и така...Вчера му се обадих, той доста се зарадва, шегувахме се по телефона, той ми каза, че трабва да излезем на кафенце и ми взе номера за да ми се обади!Но вече втори ден не се обажда!Какво означава тоеа според вас???Дали е случайност или умишлено!Плс помогнете, на вас разчитам!Незнам какво да мисля и да правя!Да му званна ли пак на домашния?Може и да ми е изгубил номера, понеже го записа на лист!Вие как мислите, да му се обадя ли пак???Чао за сега

TraPPed
11-22-2006, 17:54
Ami ako go e izgybil i naistina ti si vajna za nego,bi nastoqval,bi go vzel otnovo,a moje i mom4eto da si ima i drygi griji.Spoks 2 dena sa ni6to,6te ti zvynne samo [-o<

Nifada_
11-23-2006, 09:03
Началото на отговорът ми е в другата ти тема. Ту добавям, че ако искаш да намериш някого, обръщаш и земята наопаки и пак го правиш. Ти ако си на негово място и си загубила телефона какво ще направиш? Ще побъркаш някой негов приятел докато ти го даде, или се лъжа? Така че, трай си и споко! Само така можеш д разбереш има ли смисъл цялата работа

{Sweety_f}
11-23-2006, 10:28
spored men ili e zigubil interes kym teb ili naistina kakto kazvash moje da e izgubil nomera taka 4e spored menmu se obadi pak....

koalka
11-23-2006, 10:31
Ами аз мисля,че трябва да изчакаш още два дни,за да видиш дали ще ти се обади.Ако не ти се обади му се обади ти и се разберете да излезете.

LO6IQ
11-23-2006, 11:52
Началото на отговорът ми е в другата ти тема. Ту добавям, че ако искаш да намериш някого, обръщаш и земята наопаки и пак го правиш. Ти ако си на негово място и си загубила телефона какво ще направиш? Ще побъркаш някой негов приятел докато ти го даде, или се лъжа? Така че, трай си и споко! Само така можеш д разбереш има ли смисъл цялата работа

die_die_my_darling
11-23-2006, 12:04
jato go vidi6 go pitai napravo 6to ne ti se obajda pravi mi vpe4atlenie 4e si4ko minava prez priqtelki badi otkrita kam nego nedei da zavisi6 ot drugi

teardrop
11-23-2006, 12:39
jato go vidi6 go pitai napravo 6to ne ti se obajda pravi mi vpe4atlenie 4e si4ko minava prez priqtelki badi otkrita kam nego nedei da zavisi6 ot drugi

11-23-2006, 13:00
eee spox dva dena kfo sa :D no ne go tursi ostavi go sam da doide. Ako mn go sledi6 6te si izgubi interesa kum teb, a i nedei da 4aka6 da se seti da ti zvanne. Poogledai se malko, svetut e pulen s mom4eta :P

He3HauKa
11-23-2006, 13:33
Изчакай,не му звъни.Ако той наистина те харесва ще те потърси,ако ти иска номера-ще го вземе от твоята приятелка.

ton1
11-23-2006, 14:39
Може би има друга.Когато аз си харесам някое момиче и така му кажа че ще му се обадя,но не му се обадя единствената причина е друга->или е влюбен в друго момиче или чака да види кво ще стане с нея и ти си на 2-ри план.
А може би е шматка и няма свободно време :) Не знам! :)

maldini
11-24-2006, 09:49
А защо приятелките ти трябва да ти оговарят всичко бе?Ти не можеш ли сама да разговаряш с него,а не да си водиш целия клас? Ебаси най-много ги обичам такива като тебе.... :?
Иначе покани го ти на среща кво толкова.

11-24-2006, 21:05
А защо приятелките ти трябва да ти оговарят всичко бе?Ти не можеш ли сама да разговаряш с него,а не да си водиш целия клас? Ебаси най-много ги обичам такива като тебе.... :?
Иначе покани го ти на среща кво толкова.

NA takiva kato neq se vika malki lapeta.......priqtelki,priqtelki na priqtelkite...toq oniq,to stava kato razvalen telefon...ne bilo mercedes mi bilo kolelo i ne mu go podarili mi mu go otkradnali.
Eeex decaa.......dokato ne se nau4ite da obshtuvate shte e taka...

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:24
ебати смешната история извиняваи ... ама защо се притесняваш от толкова малки неща???Обади му се ... поговорете бла бла .... ама да правиш истерии че не ти се е обадил ахахах :mrgreen:

11-24-2006, 22:54
Какви са тея уроди бе " разговаря почти само с мен и ме сваля доста открито, при положение че съмс още 4-5 момичета и те не са лоши! " писнало ми е от такива сексуални маняци.
Момиче не се сваля с разговор а с жестове !!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:56
Какви са тея уроди бе " разговаря почти само с мен и ме сваля доста открито, при положение че съмс още 4-5 момичета и те не са лоши! " писнало ми е от такива сексуални маняци.
Момиче не се сваля с разговор а с жестове !!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
еми ... ахах :smt005

ПСИХОЗА
11-24-2006, 23:01
акви са тея уроди бе " разговаря почти само с мен и ме сваля доста открито, при положение че съмс още 4-5 момичета и те не са лоши! " писнало ми е от такива сексуални маняци.
Момиче не се сваля с разговор а с жестове !!! Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

ЕМИ АХАХА ама си е така!

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 23:03
хмм тфа ми е познато ... мм като бях 4 клас си писах в едно дневниче какфо ми се случва секи ден с момчето което харесвам ахха сищите глупости писах и аз .... хАХах аз за това "леко" се засмях на историята :mrgreen:

ifeto_
11-25-2006, 13:23
ZDR MACKA SPORED MEN PROSTO IZOB6TO NE TE VZEL NA SERIOZNO SIGORNO E VQRNO TVA 4E TI E IZGUBIL NOMERA NO AKO IMA6E NE6TO PO SPECIALNO KAM TEB 6TE6E DA NAMERI NA4IN OTNOVO DA TI VZEME OT NQKOI MOQ SAVET E PROSTO DA NE SE ZANIMAVA6 S IZPOLZVA4I A DA SI NAMERI6 NQKOI KOITO DA TE ZASLUJAVA :wink: :wink: