PDA

View Full Version : съвет...



_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-22-2006, 19:21
такаа работата е следната....една моя приятелка ходи с едно момче на 19(тя е на 13)от една година и нещо.въпросното момиче вече не изпитва нищо към момчето и се е опитвала 100 пъти да го скъса,но той или се разревава и й казва,че ако скъсат ще се самоубие или че единственият начин да скъсат е тя да го убие и на нея ест и става кофти и остава с него...ведъж дори бяха скъсали,защото тя му беше изневерила и тогава го видях-беше се напил като гъз и постоянно ми разправяше някакви глупости от сорта на-всичко е кошмар,кога ще се събудя и прочее...най-накрая се видя с нея и й каза,че ако не тръгнат щял да пребие момчето,с което тя му е изневерила и затова тя нз за кой път пак тръгна с него :x той я е удрял доста пъти :? сега тя се води че ходи с едно момче и ест с оня тапак...и нз какво да я посаветвам моля ви дайте някакъв съвет вие какво бихте направили,ако сте на нейното място...а да и освен тва е казал,че ако скъсат и тя тръгне с някой той ще го намери и ще го пребие

vvs_go
11-22-2006, 19:43
тоя е луд

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-22-2006, 19:44
мда прав си...и все пак моля ви дайте някакъв съвет,защото не мога да я гледам как се мъчи с него :(

dream_dragon
11-22-2006, 20:16
Така... трябва й нещо с което да го разкара. Разбирам, че е лепка и е някакъв психопат. Като цяло може да му каже, че нейните й са разбрали и им забраняват да се вижда. А тя не може да престъпи тяхната дума. Длъжна е да я спазва и това за съжеление края между тях. Лъжа, ама е нещо.
Друг вариант... Струва й се, че й езневерява. И така нататък и го къса.
Може разбира се да мисли по един дебилен начин. Това са шест години разлика... Той вече е завършил и о боже какво време ще има за него докато учи?
Естествено може и проблема с приетлите. Защо не ги харсве и така може да му направи скандалчи и да го изкара винове.
В краен случей го оставя да си пререже вените.

HopeLesss
11-22-2006, 20:18
Не той, а тя е лудата. Защо толкова лесно се връзвате на това: "Ако не останеш с мен, ще се гръмна". Тва са пълни глупости! Стратегия за да стои до нея! Не е толкова лесно да си сложиш край на живота... Тая твойта приятелка да го зареже веднъж завинаги и тва е... още повече щом и посяга :smt011

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-22-2006, 20:22
Така... трябва й нещо с което да го разкара. Разбирам, че е лепка и е някакъв психопат. Като цяло може да му каже, че нейните й са разбрали и им забраняват да се вижда. А тя не може да престъпи тяхната дума. Длъжна е да я спазва и това за съжеление края между тях. Лъжа, ама е нещо.
Друг вариант... Струва й се, че й езневерява. И така нататък и го къса.
Може разбира се да мисли по един дебилен начин. Това са шест години разлика... Той вече е завършил и о боже какво време ще има за него докато учи?
Естествено може и проблема с приетлите. Защо не ги харсве и така може да му направи скандалчи и да го изкара винове.
В краен случей го оставя да си пререже вените.

дам....еми значи само да поясня...той в момента е 10клас,защото преди няколко години спря даскало и ся пак почна....второ той я държи по цял ден у тях и не й дава да се вижда с приятелите й...всички я намразиха заради него...а баща й преди време знаеше за него...а ся ако разбере ще я убие,а ако тя него го излъже той директно отива при баща й и ще стане още по лошо...нз ама ми е адски гадно...от година тя вече не е същия човек единствено я виждам,когато отива до магазина...аз съм ходила да го моля поне да започне да я пуска навън..но не,а иначе и забранява да пуши и да пие

ODB36
11-22-2006, 20:45
тоя не е луд,тоя е егоист!

suzanna
11-22-2006, 20:53
oh kak gi namirat tezi maniaci nz :? i tova momche koeto e gore dolu na moqta vuzrast ujaaas! ne znam sravnqvaiki go s drugite koito poznavam ne moga da si go predstavq.
a kolkoto do priqtelkata ti - kaji i da si poeme otgovornostta pred bashta si - po dobre edin boi navreme ot bashta otkolkoto cql jivot magan ot nqkakuv koito nito q e suzdal nito q e gledal :(

za3k^dFsG
11-22-2006, 21:12
Ми до го д**a тая каде и е бил ъкъла да тръгне с 19 годишен(само не ми казвай любов че падам по гръб)Текива кат нея са анал** к***и и го заслужават,но все пак я съжалявам Виж някой голям от другете й гаджета да го сплаши тоя!Както каза suzanna да поеме отговорност пред баща й за да не стане БАБИЧКА НА 30

11-22-2006, 22:40
Ох,имам представа за какво говорите,защото аз съм момче на 19 и имам сестра на 14,която беше тръгнала с един на 26 години и то доста по-як от мене и като почна да я тормози трябваше да направя нещо и се стигна до бой,който аз отнесах,но поне пуснах жалба в полицията за побоя и тоя като го арестуваха се уплаши и я остави на мира,но ако е някое яко говедо направо викай баща си да помага,защото на мене оня педофил ми строши 2 ребра и 1 зъб(хубаво,че не беше от предните)...мани мани,тези 13-14 годишните,абе акъл имате ли изобщо в какво се забърквате,толкова ли няма момчета на по 15-16 години?Какво като е 19 годишен,ей го повтарач,некъдърник,какво му е харесала,този е без всякакви перспективи в живота,ама нали бил БАТКО....тъпачки,после други да оправят положението...

IKisseDAGirL
11-23-2006, 06:18
ами щом е толкова сериозно, да се оплаче на родителите си, пък ония после да ходи при баща й - съмнявам се, че ще тръгне да му прави нещо, но даже и така да е баща й едва ли няма да го оправи на бързо :lol:
или пък да подаде жалба.. тя все пак е на 13, малолетна е и могат като нищо да го затворят :wink: има много варианти, обаче въпроса е да действате, а не да отлагате и да си мислите, че всичко от само себе си ще се оправи, така не става :!:

koalka
11-23-2006, 11:08
Той се е обсебил от нея,това не е любов.Удря я,говори и такива неща,не й дава да излиза с приятелите й.Не,това не е любов.Не може така да постъпва човек,който обича.По-добре пирятелката ти да се раздели с това момче и да си гледа живота.Просто той я притиска и тя не е щастлива.Ще бъде щастлива с онова момче.

Th3WildAng3l
11-23-2006, 17:39
Да подаде оплакване в полицията. А междудругото ако тя тръгне с някой друг ми е много интересно той как ще го разбере кой е .. после как ще го намери ... не че не е възможно.. ама преди това нали ще си е прерязал вените или какво беше там. Според мен или да подаде жалба или да се отдръпне от него без да дава обяснения.

die_die_my_darling
11-23-2006, 18:11
NE SADETE MOM4ETO TOLKOVA BARZO!!!
[b]zamislqla li e se tvoita priqtelka 4e 1 4ove na 19 iska seriozna vrazka?
toq 4ovek q obi4a mnogo a tq e tvarde malka za tolkova seriozna vrazka
potarsete vinata v sebe si mom4eto ne e ludo prosto q obi4a prekaleno mnogo ostavi q da pogovori s nego seriozno kato golqm 4ovek a ne da mu varti TAPIIII LAPE6KI NOMERA!!!

TikiraYang
11-23-2006, 18:31
такаа работата е следната....една моя приятелка ходи с едно момче на 19(тя е на 13)от една година и нещо.въпросното момиче вече не изпитва нищо към момчето и се е опитвала 100 пъти да го скъса,но той или се разревава и й казва,че ако скъсат ще се самоубие или че единственият начин да скъсат е тя да го убие и на нея ест и става кофти и остава с него...ведъж дори бяха скъсали,защото тя му беше изневерила и тогава го видях-беше се напил като "задни части" и постоянно ми разправяше някакви глупости от сорта на-всичко е кошмар,кога ще се събудя и прочее...най-накрая се видя с нея и й каза,че ако не тръгнат щял да пребие момчето,с което тя му е изневерила и затова тя нз за кой път пак тръгна с него :x той я е удрял доста пъти :? сега тя се води че ходи с едно момче и ест с оня тапак...и нз какво да я посаветвам моля ви дайте някакъв съвет вие какво бихте направили,ако сте на нейното място...а да и освен тва е казал,че ако скъсат и тя тръгне с някой той ще го намери и ще го пребие



shto za muj e tfa,ebasi putioto da rewe na 19 godini OMFG :evil:

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-23-2006, 19:42
NE SADETE MOM4ETO TOLKOVA BARZO!!!
[b]zamislqla li e se tvoita priqtelka 4e 1 4ove na 19 iska seriozna vrazka?
toq 4ovek q obi4a mnogo a tq e tvarde malka za tolkova seriozna vrazka
potarsete vinata v sebe si mom4eto ne e ludo prosto q obi4a prekaleno mnogo ostavi q da pogovori s nego seriozno kato golqm 4ovek a ne da mu varti TAPIIII LAPE6KI NOMERA!!!

ама чакай малко те ходят от година и нещо и той не я е оставял намира...що за обич е това...това е неква мания според мен...а тя пък за кво е виновна,като тръгна с него въобще незнаеше че е такъв...
Сега е събрала сили и май утре ще го скъса окончателно...поне така се надявам де...мерси мноо на всички ве за съветите...помогнахте ни