PDA

View Full Version : KAKVO 6TE NAPRAVITE AKO GAJETO VI TANCUVA S DRYGA?



Miloto_f4ence_tujno
11-22-2006, 19:50
HORA KAJETE MI KAKVO 6TE NAPRAVITE AKO GAJETO VI E BILO NA DISKOTEKA I E TANCUVALO S DRUGA NO NE E IMALO DRUGO SAMO TANC.I GAJETO VI NQMA6E DA SI PRIZNAE ZA6TOTO 6TE6E DA GO E STRAH 4E DA NE GO ZAREJETE OBA4E V KRAINA SMETKA VIE RAZBIRATE I MU KAZVATE 4E ZNAETE 4E E BIL NA DISKO AMA NE ZNAETE 4E E TANCUVAL TOGAVA TOI SAM SI PRIZNAVA I KAZVA 4E VI OBI4A AMA ISKA DA ZA RAZDELITE ZA6TOTO MU E GADNO 4E E TANCUVAL S DRUGA VUPREKI VSI4KO.KAKVO 6TE NAPRAVITE?

SeXy`t0
11-22-2006, 19:59
Ei malkata mn si naivnia ako toi te obi4a nikoga nqma da se razdeli s teb po takyv na4in a i samoto opravdanie e prekaleno typo ne mi se syrdi no toi prosto e iskal da se otyrve!Tova opredeleno ne e izraz na obi4 ako be6e iskren nai malkoto pyrvo 6te6e da ti kaje za tanca i vtoro pri svyr6en fakt 6te6e da ti iska pro6ka i ne bi dopusnal za ni6to(prosto edin tanc s priqtelka) da se skarate!Pomisli dobre ne go ostavqi da si igrae s teb! :cry:

11-22-2006, 20:10
ами в момента, ако се случи...ше го изстрелям мн яко, после като щат да ме счупят от бой, а с момичето сигурно нищо повече няма да има

NaDuFcHe
11-22-2006, 20:16
Milichka ako naistina te obicha i sujalqva che e tancuval s tova momiche shte napravi vsichko vuzmojno d amu prostish shte ti se izvinqva i tn..obache shtom ti e kazal che iska da se razdelite po dobre oshte otsega mu bii shuta shtoto garanciq nqma da izleze nishto ot taq vruzka..Az lichno ako razbera che momcheto s koeto hodq sega go e napravil,vupreki che adski mnogo go obicham i sum 100% obedena che i toi me obicha,shte skusame..moje da e za izvestno vreme i posle pak da se suberem moje i za vinagi obarche prosto fakta che az nauchavam ot drugi hora a ne ot nego nqma d amoga d ago preodoleq...

malkoto_f4ence_tujno
11-22-2006, 20:26
AMI AZ NE SUM GO NAU4ILA OT DRUG PROSTO GO BAFIRAH I TOI SI PRINA.AZ SE BQH QDOSALA I MU KAZAH 4E NE GO OBI4AM KATO PREDI TOGAVA TOI MI OTGOVORI "AZ TOGAVA NEZNAM KAKVO DA SI MISLQ NEZNAM KAKVO ISKAM" kAZA MI SU6TO MI E PRI4INIL TOLKOVA BOLKA 4E ISKA DA SUM 6TASTLIVA A NE DA STRADAM I PONEJE ME OBI4A ADSKI MNOGO ISKA DA SUM 6TASTLIVA .NEZNAM KAKVO DA SI MISLQ HORA :(

exelero
11-22-2006, 21:06
Ще си сложа въжито и ще те викна да ми ритнеш стола :) хахахахахахахаххаха

споко бе това е 1 танц пък ако искаш да си го върнеш ела ще прайм стрип :)

kiroo
11-22-2006, 21:16
искал да се разделите щото танцувал с друга :lol: :lol: :lol: че ако я прегърнал сигурно ще се самоубие милия....малей баси тинейджърите, всяка 2ра тема е просмукана с мнооооооого ревност, безпричинна ревност.....никва свобода не си давате

malone
11-23-2006, 08:09
Да си танцуват няма правя скандал за един танцвиж обаче ако към танца имаше флирт или нещо повече и ако не получа някво логично обяснение защо го е направила ще изхвърчи като тапа.

mimi7o
11-23-2006, 08:37
emi ni6to nqma da napraq spored men toi samo si namira opravdaniq za da skasame pak i ako me obi4a6e nqma6e da go iska a 6te6e da se opita da opravi ne6tata

Nifada_
11-23-2006, 08:55
Кажи му довиждане и не се обръщай повече назад! Той иска да си тръгне, но този начин е много пъзльовски дето го е избрал.

koteto_f
11-23-2006, 09:00
Смяташ ли че ако наитина те обича щеше да отиде на дискотека без да ти се обади ?
А относно това ,че е танцувал с друга - отиваш на дискотека за да се веселиш , така че това е нормално .

koalka
11-23-2006, 10:48
Той лъже,че те обича.Не го познавам,но просто нямаше да постъпи така.Щеше да съжалява,да се изнинява,но той не е направил така,а само ти е казал да се разделите.Не мога да приема,че това момче те обича и просто ей така,с лека ръка ти казва,че иска да се разделите.

zoben_pitbul
11-23-2006, 18:36
Еми ако съм на твое място му шибвам един шамар и си заминавам.Ако си е придал много жален вид може и да не го удряш,но не бъди с такъв човек.Не си заслужава.

die_die_my_darling
11-23-2006, 18:38
Еми ако съм на твое място му шибвам един шамар и си заминавам.Ако си е придал много жален вид може и да не го удряш,но не бъди с такъв човек.Не си заслужава.
e tva bace e veliko mnenie =D>

miloto_girl_4e
11-23-2006, 18:46
Хах, обича те, но иска да се разделите .. такъв филм няма :!: [-X
Това, че е танцувал с друга .. еми хич няма да ми стане приятно и известно време няма да искам да го погледна..
Дали ще го скъсъм - зависи от това до колко са ми силни чувствата...

LetiCherry
11-23-2006, 22:11
Ei, znae6 li, kato bqh na vruzka e silno kazano s edin batko na 15. I be6e oti6ul na edna hija - estestveno na6te ne me pusnaha togava - i posle mi kaza 4e e prespal s nqkakva tam i mi kaza, 4e nqi-dobre 6te e da se razdelim, no mi povtarq6e, 4e me obi4a,, no ne mojel da si prosti kakvo bil napravil! Drun-drun ta plqs! A az togava si misleh dori da mu dam vtori 6ans! Taka 4e povqrvai, kazvam ti go ot opit, ne 4e predi 4 godini gi vijdah taka ne6tata, toi prosto iksa da te razkara! Uspeh i umnata! ;-)

Amayo
11-23-2006, 22:23
Един танц не е нищо :roll: . Тва се едно да се прегръща с приятелки и тн...
мухата :arrow: слон

Kate
11-23-2006, 22:44
Търси си явно оправдание да се разделите..иначе не виждам нищо толкова страшно в един танц.. 8-[

Miloto_f4ence_tujno
11-24-2006, 06:45
ZNA4I PREDI SE BQHME SKARALI I PAK TAKA...ZARAD EDNO MOMI4E AMA TOI MI BE6E NAGOVORIL NE6TA ZA ONAQ SAMO I SAMO AZ DA REVNUVAM.ZNAM TUPO E AMA ISKA6E DA ME NAKARA DA REVNUVAM 6TOTO MISLE6E 4E NE GO OBI4AM.I ISKA6E DA VIDI DALI 6TE REVNUVAM.SNO6TI GOVORIH S NEGO I SLED DULUG RAZGOVOR TOI SI PRIZNA 4E NE SE E ZAPOZNAVAL S NIKAKVO MOMI4E I NE E TANCUVAL S NIKOI.A E ISKAL DA SE RAZDELIM ZA6TOTO SE E SKARAL S RODITELITE SI I E ISKAL DA ZAMINE NADALE4 I ZA TOVA E ISKAL DA SKUSA OBA4E GOVOIHME I SE OPRAVIHME ZA SEGA VIE KAKVO MISLITE??? :smt012

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 21:57
Ei malkata mn si naivnia ako toi te obi4a nikoga nqma da se razdeli s teb po takyv na4in a i samoto opravdanie e prekaleno typo ne mi se syrdi no toi prosto e iskal da se otyrve!Tova opredeleno ne e izraz na obi4 ako be6e iskren nai malkoto pyrvo 6te6e da ti kaje za tanca i vtoro pri svyr6en fakt 6te6e da ti iska pro6ka i ne bi dopusnal za ni6to(prosto edin tanc s priqtelka) da se skarate!Pomisli dobre ne go ostavqi da si igrae s teb! :cry: i az mislq taka ... prosto ako toi te obi4a6e pone malko nikoga nqma6e da tancuva s druga,nqma6e da go krie, i nqma6e da se opravdava 4e ne znam si kfo si i aide kusame ... sorry ama e taka :smt009

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 21:59
ZNA4I PREDI SE BQHME SKARALI I PAK TAKA...ZARAD EDNO MOMI4E AMA TOI MI BE6E NAGOVORIL NE6TA ZA ONAQ SAMO I SAMO AZ DA REVNUVAM.ZNAM TUPO E AMA ISKA6E DA ME NAKARA DA REVNUVAM 6TOTO MISLE6E 4E NE GO OBI4AM.I ISKA6E DA VIDI DALI 6TE REVNUVAM.SNO6TI GOVORIH S NEGO I SLED DULUG RAZGOVOR TOI SI PRIZNA 4E NE SE E ZAPOZNAVAL S NIKAKVO MOMI4E I NE E TANCUVAL S NIKOI.A E ISKAL DA SE RAZDELIM ZA6TOTO SE E SKARAL S RODITELITE SI I E ISKAL DA ZAMINE NADALE4 I ZA TOVA E ISKAL DA SKUSA OBA4E GOVOIHME I SE OPRAVIHME ZA SEGA VIE KAKVO MISLITE??? :smt012
AHha da be da aa hahah siorno :smt005 are molqte ... li4i si ot pred nqkolko kompa 4e te luje :smt009

Miloto_f4ence_tujno
11-25-2006, 10:07
MI HORA GLEDAITE SEGA ZNA4I PURVO GAJETO MI KAZA 4E NE E HODIL NA DISKOTEKA OBA4E BRAT MU MI SE OBADI I MI KAZA 4E SA HODILI TOGAVA POPITAH GAJETO SI VQRNO LI E A TOI MI OTVURNA " NE SERIOZNO NE SUM HODIL" POSLE SLED DULUG RAZGOVOR TOI MI KAZA TAM E TANCUVAL S DRUGA (TVA NQMA NI6TO LO6O) SLED TVA MI KAZA 4E SI E IZMISLI TVA....I IZOB6TO NE E TANCUVAL S DRUGA I NE SE E ZAPOZNAVAL DAJE S NEQ.BRAT MU PAK MI SE OBADI I AZ GO POPITAH DALI GAJETO MI SE E ZAPOZNAVALO S NQKVA A BRAT MU KAZA "DAAAAAAAAAAAAAAAA"NEZNAM KAKVO DA SI MISLQ I NA KOI DA VQRVAM
:smt010 GAJETO MI SE ZAKLE 4E MI E KAZALO CQLATA ISTINA.I SNO6TI ZNA4I BRAT MU PAK MI ZVANQ OBA4E SI BQH IZKLU4ILA TELA I TOI MI BE6E OSTAVIL SAOB6TENIE NA GLASOVATA "PUTKA TI MAI4INA" I AZ MNOGO SE QDOSAH!!!PREDI VREME MI BE6E ZVANQL NEKUV NOMER I GOVORE6E MOM4E AMA IMA6E MALKO JENSKI GLAS I BRAT MU NA GAJETO MI KAZA 4E TVA E BILA BRAT4EDKA MU .....OBA4E SNO6TI DOKATO SI BQH IZKLU4ILA TELA SU6TIQ GLAS SE OBADI I SE PREDSTAVI ZA TVA MOMI4E KADETO E TANCUVALO S GAJETO OHHH HORA KVO DA PRAVQ?

Miloto_f4ence_tujno
11-25-2006, 10:10
AAA ZABRAVIH DA VI KAJA ZNA4I TELA MI BE6E IZKLU4EN I TAQ ILI TOQ.....NALI MI BE6E OSTAVIL SAOB6TENIE NA GLASOVATA.....I TVA SOB6TENIE GLASE6E ".....UTRE IDVAME ZA DA TE VZEMEME I DA HODIM NA DISKO" - TVA SE OTNASQ6E ZA GAJETO MI DEMEK......................BRAT MU KAZAVA 4E NE EIMALO NI6TO MEJDY GAJETO I TAQ PROSTO SA TANCUVALI I TQ MU E KAZALA "ISKAM DA DOIDE6 V SUBOTA PAK NA DISKO" I TOI KAZAL "DOBREEEEE" :smt010 OFFF HORA NA KOI DA VQRVAM KVO DA PRAVQ??? :smt010 :smt010 :smt010

DevilWish
11-25-2006, 10:20
Това ,че "иска да се разделите ,защото му е гадно" е просто начина да те зареже! [-X

ПСИХОЗА
11-25-2006, 11:00
iloto_f4ence_tujno

Това означава, че въобще дори да не е танцувал с друга, а си го е измислил значи не държи на теб.

1 НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА.
2 ЗАРЕЖИ ГО ТОЗИ К****Н

ObI4Am_Te
11-25-2006, 11:02
emi ako i ti si bila tam ! natvoe mqsto bih pravila taka otiam pri momi4eto razdelqm gi udrqm 6amar na priqtelq mi i si zaminavam !! toi 6e razbere nameka ti :)

the_girl4573947
11-25-2006, 11:13
на мен ми се случи нещо подобно,само че той сам си призна и ми се извини доста пъти.Е малко го смъмрих,ма са кво да направа прекалено много си го обичкам и от там и ревността се увеличава.Не ми беше никак приятно и някак си загубих малко доверие,но времето лекува.напълно съм му простила,но при твоя случай щом иска да се разделите не го задържай и не просто му отключи вратата към изхода ами и направо му я отвори широко..той не заслужава повече вниманито ти!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
11-25-2006, 12:22
emi toq tvoq te pravi na kanarche :smt016 a inache ako gadjeto tancuva s druga(samo tanc) i az shte tancuvam s drug i ako mi se razvika znachi e zadnik! nemoje toi da sipravi kvoto si iska a men da me darji...no inache svobodata e vajna :-D

panterata
11-25-2006, 12:25
ще ми стане неприятно че е танцувал с друга.. но няма кой знае колко да му мрънкам.. а пък за това че иска да скъсате.. явно няма чувства и си търси причина да скъсате.. намерил е възможно най- тъпата ( че му било гузно) :( амии изобщо не се занимавай с него. не заслужава :)

vvs_go
11-25-2006, 13:53
ami az mislq 4e toi trqbva da e pylen ideot za da stoi v diskotekata i ni6to da ne prai ti 6te go nabie6 edva li ne 4e e tancuval s druga mi dobre nakarai go da tancuva s myje kat si tolkova revniva togava 6te stane i pederast :lol:

leko_otkachena
11-25-2006, 15:21
purvo bih otishla da i mlatna 2 shamara marak,che tq nqma da e vinovna,zashtoto ne e znaela,che toi si ima priqtelka!Zatova nqma da go otreja,a shte go tormozq bavno i muchitelno :evil:

ludo_mace
11-25-2006, 18:06
:smt005 :smt005 :smt005 Да, а понеже така сте тръгнали да си казвате истината, си му разкрила своите убеждения относно това, колко хубаво нещо тройките :smt017

tedinkata_
11-26-2006, 08:18
Той лъже,че те обича.Не го познавам,но просто нямаше да постъпи така.Щеше да съжалява,да се изнинява,но той не е направил така,а само ти е казал да се разделите.Не мога да приема,че това момче те обича и просто ей така,с лека ръка ти казва,че иска да се разделите.

iiirish
11-26-2006, 09:52
щом решава, че иска да скъсате заради такава елементарна причина значи или мисли като хлапе или е такова :?
ако приятеля ми танцува с друга (което при мен не може да стане) най-много да го изревнувам, но нищо повече, особено като се има предвид колко се обичаме. пък и аз не мога да го вържа за себе си. дала съм му лично пространство, друг е въпроса, че той го споделя единствено с мен :wink:

mgxpower
11-27-2006, 22:33
Това са простотии.....това е един съвсем обикновен танц...пък и като толкова се чудиш върни му го ако се чувстваш несугорна с този човек..зарежи...го не питай нас..ти най-добре знаеш какво да направиш със собствения си живот собственото си гадже нали?