PDA

View Full Version : Живот



teenkopele
11-22-2006, 21:23
Абре много изтъркана тема, но все пак реших да я пусна...какво мислите за живота? Защо много често ни преебава? Вие, харесвате ли живота, който имате? Бихте ли променили нещо в него, ако имахте възможност?
Вие сте. :wink:

Dr. Kazimbutt
11-22-2006, 21:38
Животът е нещо, което ни е дадено даром, затова трябва да се опитаме да си го направим хубаво. Нещо, от което трябва да се стараем да грабим с пълни шепи, защото никога не се знае кога ще свърши...
Никой не може да каже защо той ни прецаква - просто така се случва.

От една страна си харесвам моя живот, от друга - не. Късметлия съм, понеже съм намерил и правя това, което ми доставя най-голямо удоволствие, но пък на живота ми му липсва разнообразие. Ако беше картина, щях да добавя повече цветове и детайли в него. Бих искал да има повече щастливи мигове в моя живот.

IlLuSi0nS`
11-22-2006, 21:39
мм харесвам си живота.. имах моменти когато не го харесвах, но успях да го променя и засега съм супер.. е за понататък има още кфо да се желае ама и то ше стане ако си го направя.. ха

bulgarche
11-22-2006, 21:43
Имам възможност да променя живота си, но нямам желание.
Живота ни преебавал...ние сами си го правим, а не живота да го прави на нас. "Живота ни тъпче"...дори и така да е на мен ми харесва :idea:

techCandy
11-22-2006, 21:45
Абе нямаше ли скоро таква тема, нема значение. Аз там казах, нищо не
бих променила в живота ми, иначе нямаше да съм такава сега, а сега ме устройва доста. Аз не знам колко ценя живота, не използвам клишета и т.н. не съм дорасла още явно, обаче ако някой ме беше питал дали искам да се раждам, щях да кажа не. Не съм тип самоубиец, и няма да се хвърля през балкона, ама не се радвам мноол. Не толкова страх от смърта ме държи жива, колкото околните, знам какво ше стане ако аз хвърля топа, за това избягвам... :-D

Smiley_Girl
11-23-2006, 11:07
Всъщност не е животът,а са хората.Не той ни прецаква.Животът си е живот - има и добро,и лошо.Той нищо не може да ти направи.Но хората могат.
Не знам дали си харесвам живота.Дали бих променила нещо - да,но не в него самия,а в хората.

LunaTriCk
11-23-2006, 11:23
Живота не е чужд предмет или човек да го вините. Живота е това, което виждате като погледнете в огледалото. В този ред на мисли има някои неща, които бих искал да променя определено. Уви, не мога. Засега. Разчитам на науката и учените от Калифорнийския Институт. :-D

priti_kiti
11-23-2006, 13:33
Абре много изтъркана тема, но все пак реших да я пусна...какво мислите за живота? Защо много често ни преебава? Вие, харесвате ли живота, който имате? Бихте ли променили нещо в него, ако имахте възможност?
Вие сте. :wink: живота ее...ъъъ.. живот :shock: всичките ни чувства,преживявания,навиц и,глупости.... абе сложна работа,за тва го приемам като даденост и точка. имаш определена цел в живота,т.е. ако нямаш цел съществуването ти просто става безмислено... поне тфа е моята гледна точка :)
и както вече казаха преди мен - живота не може да ни прецака. нито пък можем да се самозалъгваме с глупостите,че тфа ' така било писано' , съдби и бла бла .. от хората си идва всичко.
животаааа..да,харесвам си го :) естествено има кво още да се желае,но няма как да променя някои неща точно сега..

terry
11-23-2006, 13:39
Животът е такъв какъвто сам си го направиш :!: Ти избираш длаи да живееш или не...

quench
11-23-2006, 14:05
Абе живота е безсмислен,но макар да съм го осъзнал,си живея по инерция - животното в мен не ще да мре,ясно? Не,че съм се отчаял или съм в депресия,дори напротив - но това,че има живот въобще,няма никакъв смисъл. То и от вселената няма смисъл. Абе не е възможно да се разсъждава правилно за подобни абсурди като съществуването и прочее.

evil_lady_in_black
11-23-2006, 14:57
Живота е такъв какъвто сам си го направиш !!!!!

Sarabi
11-23-2006, 15:40
ХАхах ами супер много си обичам живота.Не мога да си представя,че един ден няма да мога да куфея,да се правя на идиот и да купонясвам...А за лошите неща от живота-ами след тях хубавите изглеждат още по-приятни!За това уважавам еднакво много и двете страни на живота...а и винаги нещата се оправят някак си.Не бих си променила живота до сега,може би ще променя живота си за в бъдеще,но това ще го решавам в движение :mrgreen:

soul
11-23-2006, 16:10
Ако беше картина, щях да добавя повече цветове и детайли в него. Бих искал да има повече щастливи мигове в моя живот.
Това за картината много ми хареса! :D Аз обичам живота си, но се нуждая от разнообразие, за да се развивам, иначе тъпча на едно място!
Мисля, че всеки е способен да промени някои неща в себе си и в живота си, но хората чакат всичко да стане от самосебе си, защото е по-лесно да се самозалъгваш или самосъжаляваш, отколкото да направиш промяна!

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-24-2006, 19:52
haresvam si go... i ne mislq 4e ni preebava.. :smt017 daje mislq 4e sum golqma kusmetliika... ot na4aloto na lqtoto do sega 98% ot rabotite koito sa mi se slu4vali sa bili hubavi :)

Juicy_Lucy
11-24-2006, 19:55
обичам живота си.никога досега не съм била толкова сигурна в себе си и толкова добре познаваща се и знаеща какво искам..не съжалявам за нищо..мноу ми е добреее :))

OtherDimension
11-24-2006, 19:56
a[N]D[i]T[k]a]haresvam si go... i ne mislq 4e ni preebava.. :smt017 daje mislq 4e sum golqma kusmetliika... ot na4aloto na lqtoto do sega 98% ot rabotite koito sa mi se slu4vali sa bili hubavi :)

tctc ... sega shte te hvanat ochi :mrgreen:
pu pu

ne znam - jivota ne e rozov za nikoi
tva e

psycho_girl
11-24-2006, 20:11
nqma lesno v nego ii vse po-trudno 6e stava :wink: az sum otnositelno dovolna s moq :mrgreen:

rosskata
11-24-2006, 20:33
:? Живота е нещо прекалено голямо , пъстро и многообразно, за да могат да му се дадат някакви оценки... Обичам живота по принцип (особено своя), заради самия факт, че го има... Всеки път, когато се замисля за това , се радвам на всяко вдишване... Животът е прекрасен дори само заради факта, че го живеем, че ни е даден този шанс преди пак да се върнем в нищото откъдето сме дошли...

Ако говоря в малко по- личен план, имам мнгог неща които харесвам и много които не харесвам в него... Но пък всеки си има своъите щастливи и нещастни моменти, успехи и неуспехи... За да сме щастливи, просто трябва да се научим как по- лесно да приемаме вторите... За съжаление аз не винаги успявам.

machoka
11-24-2006, 20:42
Животът е една непрестанна борба. И за да не звучи толкова глобално, да речем че ще огранича обекта на това твърдение до... средностатистическият българин. Разбира се то е общовалидно, но се проявява особено силно в този случай.

malone
11-25-2006, 10:10
Живота е нис от радости от тревоги и грешки.Живота е неспирна борба на индивидите борба за доказване за оцеляване за самосъхранение.Живота е игра на крати която колкото и да печелиш последната игра е винаги е загубена.

BunnYY_f
11-25-2006, 16:15
Доволна съм от живота си до този момент! Имало е моменти, в които ми се е искало да живея друг живот, но както се казва "Всяко зло за добро" Ако живота ми не беше такъв и аз нямаше да съм такава, а пък се харесвам до голяма степен :-D

niGGa
11-25-2006, 16:19
Лошото е, че в моя живот на един радостен отговарят два нещастни момента..Което понякога ме плаши..Но иначе ще го изживея със кеф..

PiLeto~UbieC
11-25-2006, 17:58
Ми за това дали ни пре*бава - да определено ме е пре*бал , и нз защо но бих искал по - добър живот ==> особено от финансовова страна :roll: