PDA

View Full Version : Тя разбра и не иска да сме приятели вече...



12121212
11-22-2006, 23:52
Здравейте, редовно влизам в този форум и съм чел и научавал много неща. Сега бих искал и аз да помоля за съвет. Значи много харесвам едно момиче! С нея станахме много добри приятели, но само до там... Доста време бяхме първи приятели! Но мен все ме глождеше това, че бях лудо влюбен в нея... Оня ден реших да и кажа, просто за да ми олекне и за да тя да знае!!! След като и го казах, тя каза "до тук беше приятелството ни!" и не иска да сме толкова добри приятели, а да сме само някакви познати... Оттогава съм съкрушен!!! Предпочитам да сме само най-добри приятели, отколкото нищо... Не искам да я загубя като приятел!!! Май вече я загубих... Не знам какво да правя... Ако някой може, нека ми даде някаква идея!!! Мерси много!

ftw
11-23-2006, 03:39
Опитай да говориш с нея и и обясни ,че не искаш да губиш приятелството ви и да си останете аверчета просто. Ако не иска , значи нещо не е наред от нейната страна на отношенията ви изобщо.

IKisseDAGirL
11-23-2006, 06:06
охх тва е толкова тъпоо, нямам думи :-#
ква е тая бе.. не може да съдиш човек заради чувствата му и да отказваш приятелство с него [-( по-добре я остави, след като това желае
след време вероятно ще се усети, че е сбъркала, въпросът е дали ти ще си склонен да я приемеш отново сред близките си хора.. аз на твое място не бих =;

Insatiable
11-23-2006, 11:31
Тъпо е постъпило момичето но щом така иска така да е... Ако все още иска да сте си само познати най добре я забрави напълно .. колкото и да си влюбен в нея явно няма да стане тва което искаш .. така че няма смисъл ..

LO6IQ
11-23-2006, 11:38
охх тва е толкова тъпоо, нямам думи :-#
ква е тая бе.. не може да съдиш човек заради чувствата му и да отказваш приятелство с него [-( по-добре я остави, след като това желае
след време вероятно ще се усети, че е сбъркала, въпросът е дали ти ще си склонен да я приемеш отново сред близките си хора.. аз на твое място не бих =;
Аз на твое място щях да имра.. :mrgreen:
Амиии.. валантайн_лов ти каза какво да правиш :mrgreen: