PDA

View Full Version : Я ми кажете според вас...



Глупав
11-23-2006, 00:29
Момче съм на 18 години.На 14 за пръв път имах гадже,много я обичах.Тя е единствената която съм обичал някога.1 година изкарахме и тя ме заряза гадничко,в смисъл изчукала се с някакъв и то няколко пъти,цялото училище разбра преди аз да разбера,гадно нали?От тогава съм сменил няколко гаджета,които съм уважавал много и съм приятел с повечето,но никога не съм обичал някоя от тях.Обичах си онази,нея и само нея.Тя пък също смени много приятели,но сменяше някакви 20-25 годишни и то богатички и набързо й излезе име "курва",а май си е и такава,защото единия от тези нейни приятели беше отвратително грозен и дебел с който никое хубаво момиче не би излязло дори,какво да говорим да спи с него.Аз си имам обожателки доста,защото си излгеждам добре,със спортна фигура при това.Вчера както си седя в нас ми позвъня тя,въпросното момиче.Не исках да я каня вътре,но не можем да се разправяме на вратата.Влезе тя и почна да ми говори,че ме обичала,че била приключила с този живот(на курва),че разбрала какво значи любовта и искала да почнем начисто.Само да ви кажа,че тя винаги е била наясно с моите чувства към нея.Аз имам вече някаква самостоятелност,печеля си пари сам и то прилични за 18 годишен.Тя също е на 18.Обаче се чудя дали ме пързаля и защо иска да се върне при мене,от любов ли,или просто за пари,защото и аз имам вече някакви,пък изглеждам по-добре от досегашните и гаджета?Казах,че ще помисля.Мога да имам много други момичета по-свестни от нея,но обичам нея.А,че е курва е вярно то ви казвам,че поне 100 човека са я чукали - от 20 годишни когато тя беше на 15,до 35 годишни когато порасна малко и стана на 17-18.Самата мисъл да имам приятелка курва ми е много гадна,още повече,че я познават всичките ми приятели,някои от които са я и чукали неведнъж,а сред моите приятели аз съм нещо като лидера,така да кажа най-водещата фигура съм.Обичам я,ама е курва и я познават не само приятелите ми,а и много други хора и то всеки който я познава значи я е чукал поне веднъж.Как бихте постъпили на мое място,повтарям,че я обичам.Вероятността да ме лъже е голяма,аз познавам и други курви като нея,дори с по 10 годинки по-големи и не са се променили - пак са си курви.Най-неприятното ми е,че се е чукала и с брат ми.Казвам "чукала",за което се извинявам,но нейното не е било любов или секс,а точно чукане - за пари,или просто ей така да има.Много ми е объркано,имам нужда от съвет,не мога да говоря с приятелите си за това по обясними причини.

ftw
11-23-2006, 03:37
Като каза това за брата стана куца работата...
Аз не бих тръгнал с нея (лично мнение , но ти я познаваш)

He3HauKa
11-23-2006, 04:01
Няма смисал да се занимаваш с нея . :?

I_ve7o
11-23-2006, 05:48
ei poznata istoriq..edna moq fr se razvali dokato be6e na 15..sega se 4yka{kakto ti kaza} za sekfi.tazi godina se premesti da jivee pri edin ciganin na 40..sega e na 17...iny4e be6e mnogo hybava..kakto i da e ..as si mislq nedei da trygva6sneq..6te ti kaja edna pri4ina..moje da ne e mn ymestna ami zna4i s tezi cigani s koito se zanimava..ako re6i da trygne s nqkfo po svqsno mom4e qde golqm..boi pyk i ti kaza 4e hodila s nekfi bogati ama vse pak precenisi yspek :)

IKisseDAGirL
11-23-2006, 06:00
че има вероятност да се е променила - има.. то никога не се знае.. но обратното също е възможно...:roll: може би заслужава още 1 шанс, но последен.. а после вече ти ще прецениш - по държанието и отношенията ви ще си проличи рано или късно защо отново е с теб, тези неща се усещат и никога няма да е късно да я пратиш на майната й, този път завинаги :lol: :P

Butterfly^
11-23-2006, 07:26
според мен трябва да и дадеш още един шанс...щом за 4 години не си обикнал никоя друга значи за теб има нещо много специялно в това момиче. Може пък наистина да и решила да се промени, много хора искат да загърбят миналото и да започнат на чисто- моят съвет е да и помогнеш и да и дадеш този шанс за промяна. Обаче ако след това отново си е същата...мисля че сам ще осъзнаеш че явно не си струва.

beb4o_bu
11-23-2006, 07:50
Според мен определено има нещо гнило в тая работа. Сега, може да се е върнала при теб, защото се е осъзнала, но дори и да е така, аз не бих продължила връзката. Всичко показва какви са намеренията й спрямо теб, и начина по-който те приема. Ако беше разумно момиче и държеше поне малко на теб, щеше да се позамисли още преди да скъса с теб. Защото когато обичаш някого и държиш на него, се замисляш какво би изгубил, ако останеш без него... очевидно тя е сметнала, че нищо няма да изгуби. Аз смятам, че и ти няма да изгубиш нищо, ако я оставиш.

koalka
11-23-2006, 10:54
Според мен е време вече да я забравиш.Тя е доказала не веднъж,че на нея просто не може да се вярва и не е показала,че е стойностнен човек.Еми,ако имаш предрасъдъци относно миналото й и може би все още настояще не виждам как ще сте заедно.На теб все ще ти е кофти и така.Пък и приятелите ти....абе,по-добре не се занимавай с нея.Ти не мислиш така,обаче знай,че нищо няма да е както преди,както през онази една година.

Insatiable
11-23-2006, 11:23
...може би ще бъде грешка ако се съберете пак.. след това което разказа направо се чудя как би могла да те погледне тя в очите..? по-добре я забрави

LO6IQ
11-23-2006, 11:35
:shock: :shock: :shock: Изчукай я и ти, да си в крак с модата и после аут :mrgreen: шегувам се :mrgreen: Ами аз не бих продължил връзка с такова момиче .. в никакъв случай .. [-(

Глупав
11-23-2006, 11:45
Не знам,не знам вече.Обичам я и ще се съглася да почнем начисто.Майка ми и брат ми са твърдо против(брат ми е по-голям от мене с 4 години и сега иска "да ми отварял очите").Пък и това с приятелите,че ще ми е неприятно да ме подиграват зад гърба ми е ясно,но май ми е по-болно за нея,че ще я обиждат.Мисля си,че ще е добре да заминем в друг град и без това смятам да кандидатствам лятото точно там,вече сме завършили училище и можем да отидем там,аз ще си намеря работа и така.Говорих съм с нея за плановете си ,тя ги хареса,няма начин да сме заедно с нея сред старите ни приятели,а и моето семейство няма да приеме подобна връзка.Само нейното лице ми е в съзнанието,все ми е пред очите.Може да е искрена,тя само с мен е била 1 година,никога не е имала друго гадже за повече от месец-два,а с мен цяла година.Това,че някога ме обидила аз съм го забравил вече и простил отдавна.Това,че щели да ме търсят да ме бият нейните бивши не ме е страх,аз както обясних съм спортист и имам достатъчно познати и приятели,които ако съм в опасност ще ми помогнат веднага и ако някой се заяде с мене е по-вероятно той да изяде дървото накрая,така,че не ме е страх,а всъщност бих могъл да се справя и сам дори.Скачам в пропастта направо,но не мога иначе.Май месец имам изпити,дано да вляза,иначе се проваля всичко ако ме вземат в казарма,сама яко я оставя и почнат да и досаждат старите не знам дали ще успее да се справи.Някои от тях са доста агресивни и момиче не би могло да ги разкара само...Може наистина да се окажа глупака накрая и пак да ме е изиграла,но вярвам,иска ми се да вярвам в мечтата си,а тя е мечтата ми.

11-23-2006, 13:17
kurvata si ostava kurva ot opit go kazvam!!

TheGod
11-23-2006, 14:22
Има едно нещо което баща ми ми е казвал и с всяка година дори седмици и дни се убеждавам, че е така!
То е следното:
"Курва и шофьор се раждат"
Ако някой не разбира ще го разтълкувам както мисля че е правилно:
Курвата си остава курва, а пък не всеки може да става шофьор, същото важи и за футболисти, спортисти и темподобни!
Та мисълта ми е следната: не тръгвай с нея, може би няма да се промени, защото такова минало не се оставя ей така с щракане с пръсти зад гърба, не мислиш ли ?
Както примерно един мафиотски бос няма да избяга никога от заплаха да го убият колкото и да "вън от играта" (казвам тоя пример, щото всички са го срещали по филмите)

Но пък другата страна на нещата е, че ако отидете в друг град мжое би ще забрави каква е била. Също пък може да почне тази слава че е курва да почне да и се носи и в този град който планирате да отивате(мисля, че разбираш какво ти казвам с това)
Другото е, че ти оставяш псоледните си 4-5 години в нищото, в смисъл не че отиваш в друг град, ами заради нея ти оставяш всички приятели!
Приятели които, недай си боже ако пак се разделите с нея, не искат отнова да те приемат...
Но както е в действителност ти ги познаваш много по добре!
Ти реши сам!

Успех

koalka
11-23-2006, 14:25
Ами направи така,както вече си го решил.Бъдете заедно,започнете начисто,не слушай другите,а слушай сърцето си и дано сте щастливи...Но после да не стане така ти да съжаляваш...надявам се не.

Глупав
11-23-2006, 18:31
Готов съм да жертвам приятелите си за нея.Въпреки,че е курва аз никога не съм се отнасял с нея така и явно съм си я идеализирал.Пък ако откажа да сме заедно нали пак ще стане курва,а аз я обичам и не искам да е курва.Дори да не сме заедно искам само да не е курва,да си има нормален приятел,а не тълпа използвачи.Тя не е лошо момиче по принцип,но явно има нещо такова,че след като я излъжат 4-5 човека да е отчаяна и да не й пука вече с кого си ляга и какво прави.Междудругото тя също иска да учи висше,винаги е била добре с упеха въпреки всичко и сигурно ще успее да влезе,ако се отдели от тази си среда.Това е и нейния шанс да стане нещо в живота.Трудно ще е,но пък си заслужава да опитаме,защото лягам с мисълта за нея и се събуждам също с мисълта за нея,всяка мисъл ми е как имаме семейство заедно,как си живеем живота заедно....Може би и затова се провалих първия път,защото исках сериозна връзка,а тя на 15 години й се е лудувало ли,не знам и аз защо тогава ми отхвърли идеите,а сега й се струват хубави.Изпълнен съм със всякакви съмнения и се лашкам от едната крайност в другата,но искам да опитам.Тя ми прати днес СМС с "миналото не мога да променя,но бъдещето мога и искам да съ мс теб",аз й писах текст "най-лесното е да бъдеш нечия играчка.Моля те,хвани живота си и ела при мен.Обичам те."Тя се зарадва много и.....дано всичко да се нареди както аз съм го планувал

die_die_my_darling
11-23-2006, 18:35
stoi dale4 ot taq
http://i74.photobucket.com/albums/i272/itzlee/emoticons/th_Angry.gif

11-23-2006, 18:56
Тя не те заслужава.Забрави я живота продължава.Не живей в миналото а в настоящето

SeXy`t0
11-24-2006, 15:43
Възхитена съм от начина по коитп разсъждаваш,бая си хлътнал!Но наистина по хубаво е да знаеш че сам си паднал а не някои те е бутнал не боли толкова!За това направи това което сам чувстваш а ако сбъркаш си е за неина сметка тя губи единствения си шанс да се поправи!Но видиш ли че нещата не вървят не се оставяи зарежи я!

Y4u/\u6Te
11-24-2006, 16:01
mom4e!osuznai se, tq te mama sled vsi4ko stanalo sus vs gnusni 40-godishni tapanari kudeto sa q 4***i ,nqma li da te e gnus ako i ti q 4ukash??????az ako bqh muj 6tqh da i teglq mainata,ii kakto kazaha nqkoi "iz4ukai q i i dai aut"ne sum suglasna!!!po dobre i dai aut,aa po dobre si nameri primerno momi4e!!! gledah naskoro kak edno momi4e ,e stanala k***ana 14 godini :shock: :shock: kakto v tvoq slu4ai,i tq govore6e e iska nqkolko koli ku6ti i tn.koi 6te i gi dade????nqkoi tupak 6te i se vurje????haha, nedei da stavsh glupak pls,kakto kazvash imash hubav vid,i ne e hubavo da stavash za smqh!!!pri polojenie 4e ima svesni momi4eta mn!!!moje da ne sa ot nai hubavite,no nqma da ti izneverqvat i ta stavat k***i!!!6te te darqvat s lubov i .... abe po dobre si nameri nqkoe primerno momi4e!!!ako iska6 me slu6ai noooo...POMISLI SI!!!

TikiraYang
11-24-2006, 16:07
ha pich,az ako bqh na tebe shtqh da i teglq edna maina i da q pratq po dqwolite da e mislila predi da te zareje!
Ebi,ebawai,preebawai,no zaradi pytka, pytka ne stawai !!!

iiirish
11-24-2006, 16:19
ти си напълно прав за това, че една курва си остава такава до край и никога и за нищо на света не се променя. сякаш тези момичета не могат да обичат, не могат да се влюбват, сякаш това е непознато чувство за тях... всичко което каза (че е спала с приятелите ти, с познатите ти, с брат ти дори) показва колко е долна! щом можеш да бъдеш и с по-свестни момичета - направи го! и имай едно на ум, че любовта понякога идва когато най-малко я очакваме или искаме ;)

11-24-2006, 20:37
Стига бе хора, момчето ви обяснява, че това е мечтата му, и след като е така нека се бори за нея. Не е невъзможно да се промени човек, от личен опит го казвам, особено когато обича. А ако тя наистина го обича шанса да е пораснала и да е осъзнала грешките си е голям. По-добре да пробва и да съжалява, от колкото да не пробва и цял живот да се измъчва дали не е постъпил неправилно, когато не и е дал втори шанс. След като за четири години не е успял да я забрави значи наистина има нещо повече от обикновенни чувства.
Аз съм твърдо ЗА да опита отново. Ако се е променила наистина няма да му трябва много време за да разбере.
Това е от мен
Успех на Автора и много щастие!
П.П.Борете се за любовта си! :smt008

RoyTheReaper
11-24-2006, 20:43
всички факти сочат че това момиче иска пак да е с теб заради парите и външността ти, а не както го описва, че се била променила, трето-пето. вероятно просто ще те използва и ще те зареже след 1-2 месеца. човек с разсъдък не би тръгнал с нея, но ти не може да минеш за такъв (не че те обиждам, но изглежда си влюбен и разсъдъка ти е замъглен). точно поради същата причина ти си единствения който може да реши. аз като страничен го виждам така, вземи предвид позицията ми и вземи решение кое да надделее - разума или емоцията.