PDA

View Full Version : MOLQ VI HELP!!!!



LSD^Lady
11-23-2006, 13:06
Ei hora molq vi daite mi nqkakyv sait za karti4ki i nai ve4e za takiva karti4ki s koito moga da podnesa izvinenie :( mnogo e spe6no molq vi help :cry: :cry:

LSD^Lady
11-23-2006, 13:52
Aide be hora pomognete mi molq viiiiiiii :(

brutal_baby
11-23-2006, 13:54
не му пращай картичка а го изненадай като го причакаш някъде с нещо любимо за него в ръка и го нацелувай!тва с картичките е адски тъпо особено за извинение

R0lfc0pter
11-23-2006, 13:59
abe tupa li si kva si..
1vo NIKUDE NE SPOMENAVA6 KAM KOI, TEMATA E V RAZDEL LIUBov, a liubov moje da se izpitva kam dosta hora, otkude da razbera, 4e e to4no za mom4e mi obqsni molq te.. lele kvo ograni4eno sa6testvo i kvo mi pi6e6 2ri post sled 30 min 4e nikoi ne e pisal, to horata kat te vidqt kva si hitra kvo da pi6at

TheGod
11-23-2006, 14:01
http://www.bulcards.com/

Тук има много голям асортимент от картични, но и аз съм на същото мнение като на brutal_baby
Изненадай го с нещо което той много обича и не очаква...
Например:можеш да го заведеш на любимото му/ви място!
Аз например, ако ми се случи нещо такова ще отида при нея и ще я зграбча и ще и кажа колко много я обичам и че съм мислил по въпроса по който сме се скарали и че и се извинявам.
След това първият петък или събота след това ще я заведа на романтична вечеря с подарък(нещо малко, но от сърце-все пак жените са много сантиментални и на най-малкото се радват) (парички за това съм си отделил отдавна така за всеки случай или просто за да я изненадам някой път без повод, защото ако ми се наложи някой път изневиделица нашите не са от най-заможните че да им кажа дайте ми пари за еди кво си ...)
Но изненадата е много добро решени, не зависимо за каква изненада става въпрос...

Успех!

п.п. Аз в събота правя година и 3 месеца с приятелката си, което съвпада с сбора на село, но на нашите съм казал при никакви обстоятелства че няма да съм на село в събота, както също и й готвя изненада, още не знам каква но утре ще измисля нещо :)

LSD^Lady
11-23-2006, 15:18
http://www.bulcards.com/

Тук има много голям асортимент от картични, но и аз съм на същото мнение като на brutal_baby
Изненадай го с нещо което той много обича и не очаква...
Например:можеш да го заведеш на любимото му/ви място!
Аз например, ако ми се случи нещо такова ще отида при нея и ще я зграбча и ще и кажа колко много я обичам и че съм мислил по въпроса по който сме се скарали и че и се извинявам.
След това първият петък или събота след това ще я заведа на романтична вечеря с подарък(нещо малко, но от сърце-все пак жените са много сантиментални и на най-малкото се радват) (парички за това съм си отделил отдавна така за всеки случай или просто за да я изненадам някой път без повод, защото ако ми се наложи някой път изневиделица нашите не са от най-заможните че да им кажа дайте ми пари за еди кво си ...)
Но изненадата е много добро решени, не зависимо за каква изненада става въпрос...

Успех!

п.п. Аз в събота правя година и 3 месеца с приятелката си, което съвпада с сбора на село, но на нашите съм казал при никакви обстоятелства че няма да съм на село в събота, както също и й готвя изненада, още не знам каква но утре ще измисля нещо :)



Za jalost nemoga da go iznenadam s kakvoto i da bilo ... osven s kartik4a ... delqt ni 350km. ot razli4ni gradove sme :(