PDA

View Full Version : zashto za boga pushite...



11-23-2006, 14:29
mnogo ama naistina mnogo se chudq ..specialno momchetata...zashto pushite treva!?...kakva e prichinata za tova...

RoyTheReaper
11-23-2006, 14:54
за да се напушим - каква друга причина може да има?!

една там..
11-23-2006, 15:00
еммм аз съм момиче и пуша трева....защото не ме ебе ,защото ми харесва, защото ме кара да се смея да не мисля за проблеми ..знам че това не е начина за решаването на проблемите но просто не мисля за тях по този начин.. :-k за мен ганджата е нещо като приятел честно казано не ме ебе кой кфо си мисли за мен даже изобщо не ме интересува тфа...Важното е аз как се чувствам добре а не кфо мислят за мен...лично аз познавам много хора които пушат марихуана всеки ден се напушваме и се смеем хахахаххаха ми тфа е незнам кфо още да ти кажа...общо взето пуша защото ме кефи начина по който се чувствам \:D/ [/b][/u][/b][/u][/i]

die_die_my_darling
11-23-2006, 15:01
mi pu6im za da se napu6im za tva..blizko e do akala...az ni6to 4e sam momi4e i az pu6a ponqkoi pat ...

BeBencEto
11-23-2006, 15:03
mi pu6im za da se napu6im za tva..blizko e do akala...az ni6to 4e sam momi4e i az pu6a ponqkoi pat ...
brei brei...dobre dobre...shte se karame utre s tebe v daskaloto :mrgreen:

ckeuT4eTo_f
11-23-2006, 15:11
Da i vsa6tnost po4ti vsi4ki zapo4vat da 4adat ot gazariq ...

Amayo
11-23-2006, 15:19
Da i vsa6tnost po4ti vsi4ki zapo4vat da 4adat ot gazariq ...
И после като станат като теб - за респект.

ckeuT4eTo_f
11-23-2006, 15:33
Kakvo ima6 vpredvid pod tova "kato stanat kato teb"??

Amayo
11-23-2006, 15:34
Закоравели чадомани. :lol:

ckeuT4eTo_f
11-23-2006, 15:38
Xaxaxa 6egadjiq :lol:
Az vsa6tnost ne pu6a dori cigari :D

Amayo
11-23-2006, 15:50
Ех изложих се. :(

ckeuT4eTo_f
11-23-2006, 15:56
Ee spokoino :) aide stiga sme floodili

n0 CoNnEc7i0n =)
11-23-2006, 17:40
ми....що пък да не пушим????

IlLuSi0nS`
11-23-2006, 18:37
защото така ни харесва !!!

IdiOtKa
11-25-2006, 06:54
еммм аз съм момиче и пуша трева....защото не ме ебе ,защото ми харесва, защото ме кара да се смея да не мисля за проблеми ..знам че това не е начина за решаването на проблемите но просто не мисля за тях по този начин.. :-k за мен ганджата е нещо като приятел честно казано не ме ебе кой кфо си мисли за мен даже изобщо не ме интересува тфа...Важното е аз как се чувствам добре а не кфо мислят за мен...лично аз познавам много хора които пушат марихуана всеки ден се напушваме и се смеем хахахаххаха ми тфа е незнам кфо още да ти кажа...общо взето пуша защото ме кефи начина по който се чувствам \:D/ [/b][/u][/b][/u][/i]
дуро мнение ... и аз мисля така ... !

Bounty`Killer
12-06-2006, 13:32
ечи пушете ве. Тровете се , то си е за вас . мога да кажа само DGD

BAD_GIRL_
12-08-2006, 07:09
zashto pitash samo mom4etata zashto pushat treva se edno bate momi4etata ne pushat koz i siv huandec ...to i as pusha zashto mi xaresva i mi prai got da go pravq tva ne zna4i 4e sam zavisima ot tva

gabi_gabi
12-10-2006, 14:01
не си но може би ще станеш ако продължаваш все така...

12-12-2006, 13:49
Страшно тъпо е да пушиш още повече - дапушиш трева! Пробвала съм цигари много пъти и всички викат, че ще се пристрастя още от първия път, че ще ми хареса страшно много. Но поне с мен не е така. Не намирам нищо особено при пушенето - само дето ти излиза дим от устата и после вониш. Хората, които пушат са лекомислени и не мислят за бъдещето си! Защото цигарите, а и марихуаната скапват здравето ти. Това е доказано от учени. Няма смесъл, за да ти стане хубаво и весело за няколко часа да си вредиш, още повече ако започнеш от малка възраст!

IlLuSi0nS`
12-12-2006, 17:10
Страшно тъпо е да пушиш още повече - дапушиш трева! Пробвала съм цигари много пъти и всички викат, че ще се пристрастя още от първия път, че ще ми хареса страшно много. Но поне с мен не е така. Не намирам нищо особено при пушенето - само дето ти излиза дим от устата и после вониш. Хората, които пушат са лекомислени и не мислят за бъдещето си! Защото цигарите, а и марихуаната скапват здравето ти. Това е доказано от учени. Няма смесъл, за да ти стане хубаво и весело за няколко часа да си вредиш, още повече ако започнеш от малка възраст!

и за каде да си пазя здравето.. като стана на 50 така или иначе се нещо ще ме боли.. абе секи го разбира по различен начин.. нямаш право да даваш определения и квалификации.. ти не виждаш смисъл ок твоя си работа, но не лепвай етикети на това което не разбираш..

12-14-2006, 09:50
Страшно тъпо е да пушиш още повече - дапушиш трева! Пробвала съм цигари много пъти и всички викат, че ще се пристрастя още от първия път, че ще ми хареса страшно много. Но поне с мен не е така. Не намирам нищо особено при пушенето - само дето ти излиза дим от устата и после вониш. Хората, които пушат са лекомислени и не мислят за бъдещето си! Защото цигарите, а и марихуаната скапват здравето ти. Това е доказано от учени. Няма смесъл, за да ти стане хубаво и весело за няколко часа да си вредиш, още повече ако започнеш от малка възраст!

и за каде да си пазя здравето.. като стана на 50 така или иначе се нещо ще ме боли.. абе секи го разбира по различен начин.. нямаш право да даваш определения и квалификации.. ти не виждаш смисъл ок твоя си работа, но не лепвай етикети на това което не разбираш..
Всеки има право на мнение - включително и аз. Това нали е форум и всеки пише каквото мисли. Това е моето мнение, моите наблюдения. А те са, че не на 50 години, а доста по-рано се наблюдава вредата, която сигурно сте чували вече. А тя не е само една. Пък и всеки 50-годишен човек може да има проблеми със здравето, заради възрастта си, но никой не би искал да има още проблеми например с белия дроб, нали? Сега 50-годишните пушачи сигурно си казват: "Защо ли почнах да пуша от толкова млад? Виж ме сега какъв съм станал!" или: "Не трябваше да опитвам онзи път. Сега вече 40 години пуша и не мога да ги откажа! А пък за здравето ми да не говорим."

vegetable
12-14-2006, 11:01
:idea: A zashtO NE?! Mene Mi se pushi i shte si pushaaa..Daje sa otiam da si palnaa edna cigarka O:) Tfa si E lichen izborr :D ta nali sme v svobodna dyrjava :?: :!: :arrow: :arrow: Go go go to smokeee... :smt005

evil_lady_in_black
12-14-2006, 14:00
Абе секи си прави каквото си иска и неможе някой комплексар да казва кой какво да прави :!: :!: :!: Аз пуша и никой неможе да ме спре :evil:

sexY_mackA90
12-15-2006, 21:29
защото така ни харесва !!!

_donna_
12-15-2006, 21:35
щото и да пушиш и да не пушиш кат напишеш
"кравата пасе трева" в мирка и те кик..

пушим щот' е .. ЯКО?! :-D


Офф..а тия с вредите пак се обаждат..
Мога да ви кажа,че ако някой учен изказващ се против тревата,
беше изпушил поне колкото половината пъти,в които е споменал
думата "трева" в научните си трудове,нямаше изобщо да ги напише .. :smt005

Вместо да говорите празни приказки седнете прочетете нещо.
То и да си тревоман е майсторлък .. а вас ви мързи да дишате
и си праскате как ви дойде през кухите тикви.

Night_lover
12-16-2006, 18:19
щото и да пушиш и да не пушиш кат напишеш
"кравата пасе трева" в мирка и те кик..

пушим щот' е .. ЯКО?! :-D


Офф..а тия с вредите пак се обаждат..
Мога да ви кажа,че ако някой учен изказващ се против тревата,
беше изпушил поне колкото половината пъти,в които е споменал
думата "трева" в научните си трудове,нямаше изобщо да ги напише .. :smt005

Вместо да говорите празни приказки седнете прочетете нещо.
То и да си тревоман е майсторлък .. а вас ви мързи да дишате
и си праскате как ви дойде през кухите тикви.

mali da si glupav ne e lesno sq se ubejdavam! az nepu6a nito treva nito obiknovenni cigari no mi e interesno dali sam ne6to po-nis6e ot vas a?
Pu6ite 6tot bilo QKO-hahahahah tva pak e golqma izmislica! koe mu e qkoto - tva da se napu6i nqkoi kompleksiran teen i da zeme da pribie posle nqkoq babi4ka 6tot tq ne e iskala da mu dade pensiqta si a?
Hora zemete se osyznaite taka ili ina4e si4ki 6te umrem no za6to trq da se trovim o6te ot ranna vuzrast???? Q mi kajete togava kak se 4ustvate kat se napu6ite a? Mislite 4e ste na vurha ?
Bokluci! Nemoga da vi uvaja mnenieto 4e pu6ite 6tot bilo QKO! Pu6ite 4e da si izbivate kompleksite!
ZEmete se ozyznaite!

_donna_
12-16-2006, 19:34
хаХАХАха..

Пич,ти си живееш в свой измислен свят.
Щом не пушиш нито трева,нито цигари не можеш да знаеш как е.
И изобщо не става въпрос за пребиване на бабички по улиците.
Става въпрос за цивилизовано и умерено пушене в приятна компания,чашка домашно и Doors.
А комплексите?!Те могат да се избият по всякакъв начин.
Можеш и да заколиш някого,не е нужно да пушиш.

В пушенето няма смисъл.
Пуши се,защото е ЯКО /в смисъл на-"става ти хубаво като пушиш",а не в смисъл на "мноо съм ЯК пред другите гъзари като пуша"/ и всеки който си мисли,че се пуши за нещо друго е глупав.

И вместо да плюеш лайна на шльокавица седни си прочети буквара!
Как се чувствам като пуша? ЯКО.Както се чувствам като пия бира,
или като се разхождам по полянка или когато някой приятел се усмихне .. а най-големите комплексари са тия,които само гледат кого да обвинят в комплексарство.

И..не завиждай на пушещите трева,всеки може да живее без това. :smt016

KiLLeR_InSTiNkT
12-25-2006, 17:50
Защото пушенето се превръща в гаден навик и някои хора не искат да се откажат от този навик...

12-25-2006, 19:18
Pu6ite 4e da si izbivate kompleksite!
ZEmete se ozyznaite!

Ами май комплексарите сте вие дето само знаете да плюете. То това май ще стане национален спорт на България. Плюене. И хората по цял ден го тренират. Ами да, вие така или иначе нямате какво да правите по цял ден, защо да не потренирате малко Плюене. Важен е спорта! Че защо ви е да се питате въпроси като "Какво градивно свърших днес?" ?! Важен е спорта!
Оставяйки иронията на страна ще ви попитам, вие наистина, ама наистина ли си нямате свои собсвтени проблеми, че да се занимавате с чуждите. Искрено ви завиждам. Именно затова Б-я е Бигбрадърска страна. Защото никой дори за секунда няма да погледне какво се слува с него си. Всеки гледа двора на съседа.
Не мисля, че ние които пушим трева сме тези дето бягат от проблемите. Май тея дето с търсенето на несъществуващи проблеми у другите вместо да разрешат своите, май те бягат.
Заеби ги ти тея работи че тревата ми вреди. Заеби и въпроса защо аз пуша трева. Отговори си първо на въпроса "Аз защо я направих тая тема? Какво исках да постигна?" . Всеки има своята мотивация да пуши. Но каква беше твоята да държиш сметка. И от позиция на какъв?!

n0 CoNnEc7i0n =)
12-25-2006, 19:22
не си но може би ще станеш ако продължаваш все така...

ъъъ...тебе глава боли ли те?

BraInLesS_f
12-26-2006, 10:21
_donna_
Ей тва е човека,за който има one big fat RESPECT от мен!!!

12-26-2006, 10:29
За Бога, ПУШИМ , за6тото ПРОМЕТЕЙ ни е дал ОГЪН4е навремето...
ина4е 6тяхме да ПАСЕМ :mrgreen:

Basketball
12-26-2006, 10:43
Da be .. Dobra tema ewala .. I az imam syshtiqt wypros (Zashtoto az ne pusha..) Zashto pushite ?!?!? Tolkoz li wi kefi ili !?!? ili prosto ste nekwi zaribeni pushachi?!Stia ste pushili otiwaite da trenirate neshto.. Ne se trowete .. Towa go znaete koi znae po kolko pyti wi go kazwat na den .. no da go znaete ot men [-( :wink:

12-26-2006, 11:07
ам 4е аз си тренирам.. при това две неща- (катерене лятото и сноуборд зимата)
пушенето не пре4и на спорта, само на рекордите.
Нямам мерак за рекорди, нито в пушенето, нито в спорта.
Правя го за удоволствие и заради предизвикателството.
п.с. тия дето не пушат, И те ще умрат.
:-D

NeSK
12-26-2006, 14:05
за да се напушим - каква друга причина може да има?!
karti mifki :-D :-D :-D :-D :-D

pampers
12-26-2006, 16:25
ми то 4е аз съм моми4е и пу6а и ко? ми пу6а за кеф бе..

Violenza
12-29-2006, 07:24
Големи герои сте. :)

/сега колко ли човека ще ме цитират и псуват... :mrgreen: /

n0 CoNnEc7i0n =)
12-29-2006, 08:25
Големи герои сте. :)

/сега колко ли човека ще ме цитират и псуват... :mrgreen: /

stani i ti geroi ;)

BraInLesS_f
12-29-2006, 08:28
Големи герои сте. :)

/сега колко ли човека ще ме цитират и псуват... :mrgreen: /

Come to the dark side!We have free cookies!!!

:mrgreen:

Dorianchety
12-29-2006, 12:39
az naprimer ne pusha treva ... zashtoto i bez da pusha se chuvstvam spr qko i nqam nujda ot tez bokluci za da si praq kefa 8)

niGGa
12-29-2006, 16:09
а защо за бога да не пушиме ? :lol:

sasha_90
12-29-2006, 19:06
i az tva se 4udq,cigarite sa lo6 navik,no vseki si ima pravo na izbor

Violenza
12-31-2006, 05:57
stani i ti geroi ;)
Не искам. И така си ми е добре. :wink: :::

01-01-2007, 08:23
mnogo ama naistina mnogo se chudq ..specialno momchetata...zashto pushite treva!?...kakva e prichinata za tova...

A puk az iskam da te pitam zashto horata vse si vrat gagata kudet im nee rabota. Shto sa pochnali narkoticite si e tqhna rabota. "Zashto pushite treva?", "Zashto shmurkate, obqsnete mi!" Aman ot takiva temi veche!

sexY_mackA90
01-01-2007, 19:11
Аз па не мога да разбера теа които ме питат "защо за бога пушиш трева?" еми щото така ми харесва щото живота си е мой и ще се тровя колкото искам...

Sounder
01-02-2007, 00:46
xaxa koi pu6i treva we?prosto q uni6tojavame (ako moje v golemi koli4estva) :-D

lunnoto_momi4e
01-02-2007, 09:20
Защото така ни става по-добре,спраме да мислим за проблемите,кара ни да се чувстваме по-добре и ни минава яда кат сме ядосани,за тва!

01-02-2007, 12:26
Защото така ни става по-добре,спраме да мислим за проблемите,кара ни да се чувстваме по-добре и ни минава яда кат сме ядосани,за тва!

A posle kat wi pusne kakwo prawite? Ne 4e ne6to ma twa e mnogo tupa pri4ina da pu6i6 trewa...

Sounder
01-02-2007, 15:03
Защото така ни става по-добре,спраме да мислим за проблемите,кара ни да се чувстваме по-добре и ни минава яда кат сме ядосани,за тва!

A posle kat wi pusne kakwo prawite? Ne 4e ne6to ma twa e mnogo tupa pri4ina da pu6i6 trewa...
ami kato ni pusne pu6im pak , i pak ,i pak.Koz v BG kolkoto iska6... a ti 6to ne probva6 da vidi6,ta da ne zafava6 tupi vuprosi poe4e,ili te e strah 4e 6e umre6...zzzzzz.. nemoga da povqrvam 4e ima tolkova zapu6eni hora v na6ata durjava,ama kak da e po-razli4no kato vsi4ki slu6at 4alga i piqt alkohol,v posledstvie predizvikvat sekvi bezredici .... pojelavam ti da ide6 da se 6iba6 s vsi4ki v BIAD....me4tata na vsqka tupa kofa v BG!

01-02-2007, 18:30
Защото така ни става по-добре,спраме да мислим за проблемите,кара ни да се чувстваме по-добре и ни минава яда кат сме ядосани,за тва!

A posle kat wi pusne kakwo prawite? Ne 4e ne6to ma twa e mnogo tupa pri4ina da pu6i6 trewa...
ami kato ni pusne pu6im pak , i pak ,i pak.Koz v BG kolkoto iska6... a ti 6to ne probva6 da vidi6,ta da ne zafava6 tupi vuprosi poe4e,ili te e strah 4e 6e umre6...zzzzzz.. nemoga da povqrvam 4e ima tolkova zapu6eni hora v na6ata durjava,ama kak da e po-razli4no kato vsi4ki slu6at 4alga i piqt alkohol,v posledstvie predizvikvat sekvi bezredici .... pojelavam ti da ide6 da se 6iba6 s vsi4ki v BIAD....me4tata na vsqka tupa kofa v BG!

Misla 4e sum pu6ila trewa dostaty4no mnogo puti ta da znam 4e nema da umra. :roll: Ti izglejda ne si me razbral/a...kato popitah kakwo prawat kat gi pusne ne sum go imala wpredwid w bukwalniq smisul na dumata. Prost iskah da iztukna 4e za mene li4no e tupo nekoi da pu6i trewa za da bqga uj ot problemite si.

01-02-2007, 19:26
хаХАХАха..

Пич,ти си живееш в свой измислен свят.
Щом не пушиш нито трева,нито цигари не можеш да знаеш как е.
И изобщо не става въпрос за пребиване на бабички по улиците.
Става въпрос за цивилизовано и умерено пушене в приятна компания,чашка домашно и Doors.
А комплексите?!Те могат да се избият по всякакъв начин.
Можеш и да заколиш някого,не е нужно да пушиш.

В пушенето няма смисъл.
Пуши се,защото е ЯКО /в смисъл на-"става ти хубаво като пушиш",а не в смисъл на "мноо съм ЯК пред другите гъзари като пуша"/ и всеки който си мисли,че се пуши за нещо друго е глупав.

И вместо да плюеш лайна на шльокавица седни си прочети буквара!
Как се чувствам като пуша? ЯКО.Както се чувствам като пия бира,
или като се разхождам по полянка или когато някой приятел се усмихне .. а най-големите комплексари са тия,които само гледат кого да обвинят в комплексарство.

И..не завиждай на пушещите трева,всеки може да живее без това. :smt016

pi4 vij sq - az li4no sam bil v takiva kompanii i znam za kvo kazvam tva!PIq ama radko taka 4e spoks nejiveq v moq si izmislqn svqt! ne si mi cepnal tva det iskam da kaja:)
И вместо да плюеш лайна на шльокавица седни си прочети буквара!- hah sori ama i tuk ne si prav!
Pu6ete , trovete se awe pravete kvot 6tete! Li4no az sam si izrazil mnenieto i smqtam 4e za sebe si sam prav ;)
Az i kompleksar-HAHA nqmam kompleksi :) , awe ti napu6en li si bil kogat si mi 4el mnenieto ;) hah :D:D

01-02-2007, 19:34
Pu6ite 4e da si izbivate kompleksite!
ZEmete se ozyznaite!

Ами май комплексарите сте вие дето само знаете да плюете. То това май ще стане национален спорт на България. Плюене. И хората по цял ден го тренират. Ами да, вие така или иначе нямате какво да правите по цял ден, защо да не потренирате малко Плюене. Важен е спорта! Че защо ви е да се питате въпроси като "Какво градивно свърших днес?" ?! Важен е спорта!
Оставяйки иронията на страна ще ви попитам, вие наистина, ама наистина ли си нямате свои собсвтени проблеми, че да се занимавате с чуждите. Искрено ви завиждам. Именно затова Б-я е Бигбрадърска страна. Защото никой дори за секунда няма да погледне какво се слува с него си. Всеки гледа двора на съседа.
Не мисля, че ние които пушим трева сме тези дето бягат от проблемите. Май тея дето с търсенето на несъществуващи проблеми у другите вместо да разрешат своите, май те бягат.
Заеби ги ти тея работи че тревата ми вреди. Заеби и въпроса защо аз пуша трева. Отговори си първо на въпроса "Аз защо я направих тая тема? Какво исках да постигна?" . Всеки има своята мотивация да пуши. Но каква беше твоята да държиш сметка. И от позиция на какъв?!

1-vo: EDVA LI NIE DETO NEPU6IM SME PO-GOLEMITE KOMPLEKSARI OT VAS!
2-RO:TREVATA NEVREDI-DA , DA- POZNAVAM 1 PI4 DETO SQ PU6I PO 7 JOINT-A NA DEN I KAZA 4E VE4E 6TE MINAVA NA NE6TO PO-TVURDO 6TOT TVA BILO SLABA RABOTA!
3-TO: PITAME VI 6TOT QVNO NI INTERESUVA! SEKI SI IMA PROBLEMI NO TOVA NEOZNA4AVA 4E NEMOJE DA PITA DR-Q KAKVI PROBLEMI IMA I DALI ZAEDNO MOJE DA RE6AT TOQ PROBLEM!!!!
4-TO: NE MI GOVORI ZA ONOVA TUPO PREDAVANE I NE NI SRAVNQVAI S NAS!
OB6TO ZETO-TROVETE SE AMA NE NI OBVINAVAITE NAS ZATOVA 4E 6TO PYSKAME TAKIVA TEMI! QVNO SE INTERESUVAME

01-02-2007, 19:36
az naprimer ne pusha treva ... zashtoto i bez da pusha se chuvstvam spr qko i nqam nujda ot tez bokluci za da si praq kefa 8)

za tezi tvoi dumi te uvajavam! EVALA!!!!

Night_lover
01-02-2007, 19:38
zabraih da se logna-3 te mneniq sa moi:)
P.S. i tva se slu4va;)

01-18-2007, 14:01
сега трева след година-две нещо по-силно и след още малко на улицата ;)

niGGa
01-18-2007, 16:59
сега трева след година-две нещо по-силно и след още малко на улицата ;)
на улицата е уютно..

01-18-2007, 16:59
Пробвал съм всички наркотици (без хероин ... тва с спринцовки да се занимаваш няма оправяне)
1. Тези които не пушат или не са употребявали наркотици не са с НИЩО по умни от тези които сме пробвали
2. ТНС в 1 холандец се равнява на количеството THC в 1 кутия цигари (и все пак в тревата няма разни катрани докато в цигарите ги има в големи количества)
3. Четох нечие мнение пак в този форум - Дали ще се напушиш и ще си на кеф или ще се напиеш и ще повръщаш си е ваш избор
4. познавам футболист от "професионалната" ни А група който пуши трева :) (и не си измислям !) и това не му пречи да играе наравно с съотборниците му
5. Не смятам че ако пушиши трева си комплексар и обратното това е въпрос на личен избор НО МРАЗЯ НЯКАКВИ ЛИГАВИ ЧАЛГАРЧЕТА НАЛИВАЩИ СЕ КАТО 40 ГОДИШНИ 120КГ. МЪЖЕ С РАКИЯ И КАКВИ ЛИ НЕ АЛКОХОЛИ ДА МИ КАЗВАТ ЧЕ СИ ВРЕДЯ НА ЗДРАВЕТО И ЕДВА ЛИ НЕ ЩЕ УМРА СЛЕД ГОДИНА ДВЕ ОТ ПУШЕНЕ НА ТРЕВА :-D

;-)

01-18-2007, 17:05
tova za THC koeto si napisal neznam dali be6e to4no taka i az sum q 4uval tazi teoriq no po ostanalite to4ki sum suglasen s teb az ne pu6a treva no imam mnogo priqteli koito pu6at i ne sa razli4ni daje ako ne mi bqha kazali 4e pu6at nqma6e i da razbera

sexy_mafia
01-18-2007, 17:20
tova e hubav vapros.az treva ili ne6to drugo ne pu6a samo cigari.no ne go pravia ot gazaria.zapo4nax go ot lo6a kompania.

01-18-2007, 17:52
А вие защо пиете, каква е причината за това?
Пуша щото искам

П.С. Горд съм че никога не съм се напивал!!!1

01-18-2007, 19:56
пушенето развива въображението !


http://www.waytoomany.com/vids/weed/3bottlegravity.php

Sounder
01-18-2007, 20:10
ne sum vijdal napu6en da pravi problemi i da se bie... dokato piqn 8) Don`t drink & drive , just smoke & fly :-D

smeshiii
01-26-2007, 00:51
ем май е ....
защото ИСКАМЕ и защото МОЖЕМ
хохохо =DD

No_LiMiTe^f
01-26-2007, 11:34
защото така ни харесва !!!


Хаха...тва е!!! :smt033

Rastamankata
02-01-2007, 10:36
Ne znam za vas,ama az si pu6a za kef,a nai qko e da otide6 napu6en na daskalo :)

Smocking
02-01-2007, 21:05
Az sam na 15 i pu6a ot 2g samo cigari,vsa6tnost sam si dal otgovor za6to go pravq pu6a ne zaradi samite cigari a za6toto vav vremeto koeto pu6a-moiat FasBreak,vigdam minyta spokoistvie kogato po golqmata 4ast ot saznanieto mi ostava na spokistvie i moga da sabera mislite si i da se otkasna ot okolnia stres no tova izob6to ne e pri4ina da zapo4va6 da pu6i6,mn dobre razbiram xorata deto pu6at treva za6toto ot neq moje da ti stane kef da izbqga6 dosa po dale4 otkolkoto s cigara i tova e po4ti napalno osnovatelna pri4ina i se pak po dobre da ne zapo4va6 da pu6i6 cigari za6toto razlikata s trevata i drygi takiva e 4e cigarite te ybivat bavno i ma4itelno a s drygo moje6 da se nakefi6 i da svar6i6 za otricatelno vreme-izbora e li4no tvoi!

Night_lover
02-03-2007, 19:05
Ne znam za vas,ama az si pu6a za kef,a nai qko e da otide6 napu6en na daskalo :)

1 moq say4eni4ka ze da idva taka na daskalo i vqrvai mi e JALKA KARTINKA!
Ta ve4e e gotino i da hodim napu6eni na daskalo a? AMI ako stane taka 4e sled vreme da si otrejem 1 raka samo 6tot e moderno da si s 1 raka 6te go napraim li???????
Tva det Rastamankata go kaza e palna prostotiq!

Sounder
02-04-2007, 08:57
Ne znam za vas,ama az si pu6a za kef,a nai qko e da otide6 napu6en na daskalo :)
aaaa e tva e istinskata ludnica ..RULEZZZ .... davam vsi4ko otnovo da sum u4enik ,da si zapalq v nas,pri daskaloto da pufna pak s drugite i da vlizam v 4as ... obi4ah gi mn teq vremena .. taka tolkova lesno se izkarvaha 6-ci :lol:

iiirish
02-04-2007, 12:50
глупав въпрос! защо пушите?! :-s ми защото някой му е било любопитно навремето да опита и се е пристрастил! баси толкова ли е трудно да си отговориш сам?!

tequila
02-04-2007, 13:07
НЕ ПУШИМ ЗА БОГА , А ЗА ДЯВОЛА !!! :smt005 #-o :smt019

cherinka
02-04-2007, 15:54
Xaxaxa 6egadjiq :lol:
Az vsa6tnost ne pu6a dori cigari :D

Пахуахуеууеиеих , че не е нужно да си пушач (на цигари), чее да бохаш ......

02-04-2007, 20:27
ne sym sprql da pusha godina i polovina .. vqrno che sym super ailqk ama 4uvstvam kak degradiram,ustremen nadolu, inache ... takova kato trevata(posti4kata) na planetata drugo nqma !!!!!

02-04-2007, 23:09
Пушим ЗА БОГДА ПРОСТИ
\:D/ :mrgreen: =D>

02-05-2007, 07:57
siguren sym che pone 1 pyt ste se zamislqli seriozno vyrhu vyprosa da sprete s teq gadosti :smt017 ... no :smt018 nqkoi den se obryshtash nazad i vijdash kolko mnogo si izgubil :smt011 ...

*WeEdYy*
02-05-2007, 08:03
Аз пуша за кефа бате, тва е не като некой тапаци за гъзария

Sounder
02-07-2007, 01:38
da we... to mai stana moderno v momenta

Picklenose
02-07-2007, 13:01
Моята приятелка пушеше доста в началот на връзката ни,но в последстви като разбра,че мразя да ходя с момиче пушач(причините са много момчетата ще ме разберат)...тя ги беше отказала за 3 месеца.Нито фас!След това аз заминах за софия да уча а тя остана в родния ни град,пак сме си заедно..аз си ходя често и всичко е 6.Обаче докато ме е нямало на нея и е било мн тежко сама и пак е пропушила.По пирнцип пуши в дискотеки и на кафе..по ч цигара да кайем,т.е на седмица по 2-3 най-много.Но на мне ми е гадно затова,че няма воля да ги спре.Зимата отново и бях нацупен че пуши дори пред мен и тя каза,че ще ги спре....не беше пушила месец и пак е почнала като преди по малко..но пуши....Та искам савет как мога и изобщо мога л ида спечеля тази битка???

*WeEdYy*
02-07-2007, 19:08
Кур за сички гъзета кадето пушат трева 8)

vignete
02-07-2007, 19:38
Аз лично - защото съм тъпа... :smt012

sinigerche
02-09-2007, 10:48
много ясно,4е 6тото е готино 4увството.въобще не ти пука от нищо и при това ти е много забавно.яко е особено в компания, а е още по-готино като ти е през гъза какво мислят другите хахаххахахаах

patilan420
02-09-2007, 21:09
Много ясно- За Бога!!
Ритуалното пушене на 4арас в 4илум по 3 пъти на ден е 4аст от вероизповеданието ан вси4ки шиваисти от мъжки пол:
http://psy-film.com/spirit/kumbh/kumbh513.jpg
Прерините индианци също са пушели не просто за удоволствие, а за мир и за прослава на Великия Дух, и това, 4е в момента холяди хора пушат, без изобщо да знаят защо за Бога пушат е наистина жалко.

MiMs_Fallen
02-09-2007, 21:34
Vseki s negoviq si izbor ne moje6 da im darji6 smetka 6to pushat i t.n. .... az si pafkam otvreme na vreme kato tazi ve4er naprimer...i kakto mi be6e speklo ot rano tfa me otpusna i me razveseli...pak i kompaniqta be6e mnogo dobra :P