PDA

View Full Version : НЕще да ми пуска



11-23-2006, 16:33
Значи ходим с приятелката ми от около 6 месеца , като преди това сме били дълго време заедно , но тя неще да ми пуска. И двамата сме на 18 , излизаме почти всеки ден по кафета и почна да ми умръзва - все едно и също. На няколко купона сме се събличали , но тя ми врътва някоя свирка , аз е лижа и толкова - казва че е уморена и изчезва. Или някой път като доиде в нас , тъкмо се стига до секса и вика че тряя си тръгва, абя май нарочно го прави и то от много време. Защо прави така ?
И да скъсам ли с нея , обичам е , но не чак толкова много , мога и да си намера друга по отпусната тигрица :D Та защо се така се дърпа , на 18 е , тря вече да е сърби отдолу 8-[

Kitana
11-23-2006, 16:49
1. що не я питаш! на това трябва да ти отговори тя .. все пак сте заедно 6 месеца
2. тя девствена ли е ... щото ако е ... може да е малко страх .. от то4но 1 път....или от това 4е е неопитна
3. аз не бих спала с теб ако и на нея и говориш така вулгарно както си писал в форума.... пък и "не я оби4ам 4ак толкова"-ми тя може да го усеща и за какво и е да ти пуска като знае 4е ти няма да го оцени6 ... абе не те разбираммм ..........

bulgarche
11-23-2006, 16:50
Защо пък да "тря вече да е сърби отдолу"?
Може би за нея не е всичко ;)

Amayo
11-23-2006, 16:53
Абе ти нормална ли си - как да я обича човек тая :shock: половин година и е на 18 се пак :shock: . Тва е ЗВЕРСКИ обидно за който и да е мъж - жена да не иска да се чука с теб, то начи няма смисъл да живеш! Директно гледай в най кратък срок да си загаджиш някоя сладурана и я викни тая твойта и почнете пред нея да се целувате. :-D

11-23-2006, 17:03
Емм немога да говора така направо с нея - тва ми е грешката сигурно.
емм може и да е дествена , щом като се запознахме неможеше да се целува :shock: , ма аз е научих де :lol:
Еми не че не е обичам , ама всеки ден едно и също , едни и същи целувки , едно и също говорене - почна да ми писва , преди ма възбуждаше уникално , дори като ме целуне само , но сега свикнах и вече ми писва да съм с нея :-s

Kitana
11-23-2006, 17:11
Емм немога да говора така направо с нея - тва ми е грешката сигурно.
емм може и да е дествена , щом като се запознахме неможеше да се целува :shock: , ма аз е научих де :lol:
Еми не че не е обичам , ама всеки ден едно и също , едни и същи целувки , едно и също говорене - почна да ми писва , преди ма възбуждаше уникално , дори като ме целуне само , но сега свикнах и вече ми писва да съм с нея :-s
hahahah зву4иш като приятеля ми хахах преди 1 седмица ми каза 4е "мн ми харесва гърдите , ама ве4е придобил имунитет към тях!!"-т.е. възбуждат си го още ама ве4е не ги "следи нон стоп".... хаха което ме хвърли в адски смях :)
ами незнам ама ТРЯБВА ДА СЕ ГОВОРИ! особено за това ... всепак интимните неща са важна 4аст от всяка връзка и няма нищо ло6о да говорим за тях и за разнообразието... КОЕТО САМИ ТРЯБВА ДА ПРАВИМ.... ми вземи инициятивата ... неможе все едно да е отидете на боулинг кино ...билярд ... аз даже го водих на борба в зоологи4еската градина и в природонау4ен музей и в истори4ески музей леле горки4ния ми ... трябва разнообразие :shock: :shock:
аааааааааа наистина 4естнио говори с нея .. може да я е стах още пове4е 4е е на 18 а може да е девстена ;) което даже е похвално

brutal_baby
11-23-2006, 17:18
ами щом си я учил да се целува 100% е девствена и как така за 6 мес не го знаеш тва!явноо мн мн не се интересуваш от нея!седни и поговори тва му е майката на една сериозна и дълготрайна връзка!!!така че вместо като отидете на кафе да си говорите едно и също заведи я на някое пр местенце тихичко направи нещо по специално и изненадващо и лека по лека стигни до този въпрос!

kiroo
11-23-2006, 17:19
на мен ми пуска бе, що така :?

11-23-2006, 17:26
emm ei taka , ne sum razbral za 6 meseca , dali e destvena - kak da razbera kato ne govorim za tova , kakto spomenah na nqkoj kupon4eta mi e pravila svirki , az sum e lizal , vlezna mi celiq sreden pryst v putkata i , no kato se stigna do prezervativa , i tq vika 4e trqqlo se pribira ): Kak da razbera togava dali e destvena

brutal_baby
11-23-2006, 17:36
emm ei taka , ne sum razbral za 6 meseca , dali e destvena - kak da razbera kato ne govorim za tova , kakto spomenah na nqkoj kupon4eta mi e pravila svirki , az sum e lizal , vlezna mi celiq sreden pryst v p*tkata i , no kato se stigna do prezervativa , i tq vika 4e trqqlo se pribira ): Kak da razbera togava dali e destvena
от 6 месеца сте заедно не от 2 дена!за тва време което говориш че сте ходили по кафета исте си говорели едно и също можеше да я разпиташ!!!толкова ли е трудно

koalka
11-23-2006, 18:02
Ами питай я директно без да увърташ.Трябва да има някаква причина.

11-23-2006, 19:11
Значи ходим с приятелката ми от около 6 месеца , като преди това сме били дълго време заедно , но тя неще да ми пуска. И двамата сме на 18 , излизаме почти всеки ден по кафета и почна да ми умръзва - все едно и също. На няколко купона сме се събличали , но тя ми врътва някоя свирка , аз е лижа и толкова - казва че е уморена и изчезва. Или някой път като доиде в нас , тъкмо се стига до секса и вика че тряя си тръгва, абя май нарочно го прави и то от много време. Защо прави така ?
И да скъсам ли с нея , обичам е , но не чак толкова много , мога и да си намера друга по отпусната тигрица :D Та защо се така се дърпа , на 18 е , тря вече да е сърби отдолу 8-[

brato ti si nay-jalkiq tip...spored men ne spi s tebe 6oto si tup i grozen...

11-23-2006, 19:43
Pi4,taq ti izneverqva siguren sum backa!Prosto nqma momi4e na 18,koeto da ima gadje ot 6 meseca i da ne se praskat pone 3-4 puti v meseca!Ili ti izneverqva ili e devstvena i q e strah!Prosto takava situciq za purvi put vijdam!Az ako sum bace bqgam nadale4e ot neq,6toto tq e totalno unfaithful,budi siguren!

tequila
11-23-2006, 20:07
ах ако беше мое гадже ... ТАКЪВ ШАМАР ЩЯХ ДА ТИ ЗАВЪРТЯЯЯ... че свят щеше да ти се завие. ](*,) :smt019

Alira
11-23-2006, 21:31
Бахти ако се държиш с нея така както се изказваш няма никога да ти пусне. Като си толкова голям сваляч намери си друга , но ако се окаже някоя курва ще ти се иска да не си късал с предишната ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Eleonora
11-24-2006, 06:47
Айде са...еми говори с нея :D .
И кво като е на 18 може момичето да се пази за некой по-готин от теб :-D
Еми ти си прецени...дали ще останеш с нея, се пак 6 месеца не са малко.Но поговорете за тва имате нужда =;

krem4et0
11-24-2006, 07:09
Аз лично не бих правила секс с такова отношение като теб. не иска-ами приемаш го и точка. за тези неща не се действа на сила. Аз го казвам за хиляден път ходех с приятеля си година и половина преди да правим секс.Но не ни е било скучно,защото винаги има как да разнообразиш ежедневието си-разходка,романтична вечеря,спорт,излизане с общи познати,учене заедно,сбирки с роднини,излети,и какво ли още не. Стига да има желани-винаги може да е интересно,дори и да живееш в малък град като мен. пак си ходим на театър,концерти и прочие. Говори с нея и й предложи резнообрезие,защото монотонността убива връзката. Но не я насилвай това разнообразие да идва от секса,защото тя по мое мнение не го иска за сега. Айде успех и малко промени отношението си пич,защото така секс ще видиш през крив макарон!

Amayo
11-24-2006, 08:56
Аз лично не бих правила секс с такова отношение като теб. не иска-ами приемаш го и точка. за тези неща не се действа на сила. Аз го казвам за хиляден път ходех с приятеля си година и половина преди да правим секс.Но не ни е било скучно,защото винаги има как да разнообразиш ежедневието си-разходка,романтична вечеря,спорт,излизане с общи познати,учене заедно,сбирки с роднини,излети,и какво ли още не. Стига да има желани-винаги може да е интересно,дори и да живееш в малък град като мен. пак си ходим на театър,концерти и прочие. Говори с нея и й предложи резнообрезие,защото монотонността убива връзката. Но не я насилвай това разнообразие да идва от секса,защото тя по мое мнение не го иска за сега. Айде успех и малко промени отношението си пич,защото така секс ще видиш през крив макарон!
Ще види ако ме слуша мене и си намери момиче което не се гаври с мъжкото достойнство.

SINDEL
11-24-2006, 09:01
Ми няма да ти пуска, мноо ясно! То и аз да бях, и аз нямаше да ти пускам. :evil:
Тъп си! Нау4и се да говориш с моми4ето и не я обсъждай по форумите ква била, що не я сърбяло отдолу и тн. Покажи й 4е зна4и нещо за теб и тогава се надявай на някъв секс :smt019

panterata
11-24-2006, 09:48
говори с нея и я питай защо о т.н.. влизам ти в положението 6 мес да те държи на сухо.. успех :) явно е мн притеснителна някфа...

ВЕГАТА
11-24-2006, 09:53
Вие май не разбрахте,че му изневерява 1000% тая!Тя 6 месеца си мислиш така седи на 18 години без секс!Да бе да и еди мърмот...Пич,ако бях на твое място си намирам друга и това е...Другият вариант е да е девствена и да те накара да чакаш година и половина като многоуважаваната кремка,чието гадже явно заслужава нобелова награда за непорочност!

krem4et0
11-24-2006, 16:16
Ще му я връча лично. По-скоро наградата е за мен де,защото аз исках секс доста по-рано от него,а той се притесняваше да не се изложи. За това решихме да се опознаем добре и да си имаме доверие. И да поясня-никой на никого не е изневерявал за 2 години и 3 месеца близо.

Amayo
11-25-2006, 19:15
Ще му я връча лично. По-скоро наградата е за мен де,защото аз исках секс доста по-рано от него,а той се притесняваше да не се изложи. За това решихме да се опознаем добре и да си имаме доверие. И да поясня-никой на никого не е изневерявал за 2 години и 3 месеца близо.
АТИ откъдезнаеш ? :lol:

Azlan
11-25-2006, 20:27
абе баце щом неискаш да приказваш с нея даи на нас да приказваме с нея и ще я и оправим набързо пък ще ти я върнем след това :)

krem4et0
11-26-2006, 14:14
Ще му я връча лично. По-скоро наградата е за мен де,защото аз исках секс доста по-рано от него,а той се притесняваше да не се изложи. За това решихме да се опознаем добре и да си имаме доверие. И да поясня-никой на никого не е изневерявал за 2 години и 3 месеца близо.
АТИ откъдезнаеш ? :lol:
Знам аз-имам си тайна агентура O:) .

machoka
11-26-2006, 15:25
Я ако обичаш пробвай с едно по-нормално отношение! :evil: