PDA

View Full Version : Какво да правя ?



вени тузара
11-23-2006, 19:15
Хора как да си върна бившето гадже,тя още ме обича но иска някфо разнообразие.Излизаме си всеки ден с нея като приятели,тя ме ревнува от новото си гадже а аз я ревнувам от старото си.Тя даже ми изтърси че сме създадени един за друг ама не сме заедно.Не сме се карали нищо сериозно че да се сърдим 1 на друг щото сме си приятели и съм и 1-та и любов ... Но като и лижа гъза май няма да постигна нищо?
Какво мислите че трябва да направя че да си я върна какво да направя че да я човърка нещо от вътре аре давайте вие сте?

ateto
11-23-2006, 19:42
Pitai q dali iska da ste pak zaedno :) I posle procheti Kamasutra :D

11-24-2006, 01:06
Май не схвана проблема,точно сега не можем да сме заедно дори и да не сме с гаджета трябва ни малко почивка от проблемите които имахме преди да скъсаме,остави тва че си казваме че се обичаме и т.н

kkkkk
11-24-2006, 02:46
колко време сте ходили и имате ли още силни чуства един към друг.

щото и аз тей си вкарвам филми че искам да си я върна ама кат ми каза че почти нямала никви чуства и ми уби всякакви надежди

BaMBOocHa
11-24-2006, 06:47
govori s neq...makar i v slu4aq da mi se vijda izli6no de...tvoqta istoriq mn glupava,4estno!revnuvali ste se ot na nz koi gadjetata i gadjetata na nz koi si puk vas revnuvali...davai malko po-qsno!

11-24-2006, 22:02
колко време сте ходили и имате ли още силни чуства един към друг.

щото и аз тей си вкарвам филми че искам да си я върна ама кат ми каза че почти нямала никви чуства и ми уби всякакви надежди


5 месеца,и да и двамата имаме чувства и се обичаме но не сме заедно и точно сега не може да сме заедно! :)

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:14
няяяяма не може .... при положение че ти имаш чуства към нея и тя към теб не може да не може да сте заедно... сешс се ... просто и признаи че искаш да се съберете и тфа е а пък тя ако наистина те обича ше зареже там гаджето си и ше бъде с теб :mrgreen:

LO6IQ
11-25-2006, 05:35
няяяяма не може .... при положение че ти имаш чуства към нея и тя към теб не може да не може да сте заедно... сешс се ... просто и признаи че искаш да се съберете и тфа е а пък тя ако наистина те обича ше зареже там гаджето си и ше бъде с теб :mrgreen:
Да Сейм :mrgreen: