PDA

View Full Version : искам да споделя нещо



nightwof
11-23-2006, 20:28
:? искам да споделя нещо

Имам си гадже....всичко е 6+ :) ...вече ходим 2 месеца...и МН СЕ ОБИЧАМЕ ....Но в даскалото ми знаят за това и днес ме питаха дали съм праил секс със нея ...аз им казах истината че още не сме го правили и че има време за всичко...и тия нещасници само ме базикат за това ( а като си помисля половината ако не и 90% от техните истории са измислица ) ...Аз си обичам гаджето и не съм с нея само за едното ебане ( както правят повечето ) ....Какво целят тия от моя клас незнам ... :|

П.С > Аз съм на 16
Гаджето на14

VeSna
11-23-2006, 20:31
Абе хора немога да ви разбера - какво ви пука толкова като някой каже нещо за вас или ви бъзика нещо? Кажи на тия момчета, че личния ти живот си е твой личен живот - ТЯХ НЕ ГИ ЗАСЯГА!!! Аз така бих направила :wink:

koalka
11-24-2006, 10:50
За мен са тъпаци тези,които мислят,че секса е най-важното в една връзка,но те са от онези тийнейджъри,за които секса стои на първо място.Да те бъзикат,ти пък не им обръщай внимание.

ABSOLUTme
11-24-2006, 11:04
vseki moje da si nameri nqkoi,s kogoto da pravi sex..samo 4e ne vseki ima nqkoi do sebe si,koito ne mu e rodnina,a bi napravil vsi4ko za nego ot liubov :-D tiq tvoi 'friends' ot 4ista zavist go pravqt,opitvat se da namerqt kusuri na vruzkata vi,samo 4e ti si znae6 - 'vsqko ne6to s vremeto si'
aide i sl put,kato te zaka4at im tegli 1 maina 8-[

$hEfKaTa
11-24-2006, 11:39
не трябва да ти пука от ебавките!Трябва да се радваш че вашата връзка е истинска.....а не като повечето :) айде дано се оправат нещата

za3k^dFsG
11-24-2006, 11:47
Абе хора немога да ви разбера - какво ви пука толкова като някой каже нещо за вас или ви бъзика нещо? Кажи на тия момчета, че личния ти живот си е твой личен живот - ТЯХ НЕ ГИ ЗАСЯГА!!! Аз така бих направила :wink:Съгласен Не знам що ама което момиче ми е харесало не съм си помислял за секс с нея.Страмно.

DevilWish
11-24-2006, 11:50
Егати баушите...Без коментар.Кажи им да го правят с приятелките си и да не те занимават.

pebz
11-24-2006, 13:05
базикат те защото ти завиждат.. ти не си като тях.. и те се чудят за какво да се хванат че да те издразнят.. не им обръщай внимание.. и ще спрат..

11-24-2006, 13:10
vseki moje da si nameri nqkoi,s kogoto da pravi sex..samo 4e ne vseki ima nqkoi do sebe si,koito ne mu e rodnina,a bi napravil vsi4ko za nego ot liubov :-D tiq tvoi 'friends' ot 4ista zavist go pravqt,opitvat se da namerqt kusuri na vruzkata vi,samo 4e ti si znae6 - 'vsqko ne6to s vremeto si'
aide i sl put,kato te zaka4at im tegli 1 maina 8-[

подкрепям =D>

RoSsY88
11-24-2006, 13:13
Мой човек поздравявам те!!!Тя е на 14 малка е за секс :) Сестра ми е на толкова и просто не мога да го възприема да е с момче на толкова години...Важното е да сте заедно и да се обичате,да не ти пука за тея от даскалото...най вероятно 99% от тях са дественици ама се правят на голямата работа

kudravoto
11-24-2006, 13:15
За мен са тъпаци тези,които мислят,че секса е най-важното в една връзка,но те са от онези тийнейджъри,за които секса стои на първо място.Да те бъзикат,ти пък не им обръщай внимание.


i az sum na tova mnenie

CVETELLINA
11-24-2006, 14:19
А защо си им казвал,че ходите,предполагам че е било,за да се изфукаш..но както и да е.По темата-Не им обръщай внимание на тези от твоя клас,защото не говори много добре за едно момче да тръгне с някое момиче само заради секса,но явно твоите фр.,още не са срешнали момиче,което да им покаже че има и нещо повече от секс,наречено Любов..Е ти може би си я срешнал,така че да не ти пука какво говорят и мислят,важното е че с приятелката ти се обичате,пък и има време за всичко :wink:

The Interceptor
11-24-2006, 15:16
Моят клас са същите :mrgreen: Не им давай много обясняния. Не ги засяга :wink:

GHz
11-24-2006, 15:19
Моят клас са същите :mrgreen: Не им давай много обясняния. Не ги засяга :wink:
Дам или им кажи че си я разцепил и повече не ги засяга,за да не те ебават!!

LO6IQ
11-24-2006, 15:23
А защо си им казвал,че ходите,предполагам че е било,за да се изфукаш..но както и да е.По темата-Не им обръщай внимание на тези от твоя клас,защото не говори много добре за едно момче да тръгне с някое момиче само заради секса,но явно твоите фр.,още не са срешнали момиче,което да им покаже че има и нещо повече от секс,наречено Любов..Е ти може би си я срешнал,така че да не ти пука какво говорят и мислят,важното е че с приятелката ти се обичате,пък и има време за всичко :wink:
Никфо внимание не им обръщай ... кажи им некфи наредби там да млакнат .. ко ти пука за тях . нека си разправят измислиците :D

teen™girl™
11-24-2006, 15:42
Абе кво ти пука кво мислят другите, животът си е твой и ше си праиш, квото ти си решиш, ясно? :lol: зарежи ги тея идиоти и ше видиш, че ше спрат :П

Insatiable
11-24-2006, 20:40
Не трябва да те интересува мнението на други!

teardrop
11-24-2006, 20:47
vseki moje da si nameri nqkoi,s kogoto da pravi sex..samo 4e ne vseki ima nqkoi do sebe si,koito ne mu e rodnina,a bi napravil vsi4ko za nego ot liubov :-D tiq tvoi 'friends' ot 4ista zavist go pravqt,opitvat se da namerqt kusuri na vruzkata vi,samo 4e ti si znae6 - 'vsqko ne6to s vremeto si'
aide i sl put,kato te zaka4at im tegli 1 maina 8-[

подкрепям =D>

И аз!

panterata
11-24-2006, 20:50
не им обръщай внимание! кажи им че са тъпи лапета да си ебат майката и тфа е. изобщо няма да им даваш обяснение нито не нито да нито нз си кфо. казваш им "не ви влиза в работата " и тфа е :)

Kate
11-24-2006, 20:53
За мен са тъпаци тези,които мислят,че секса е най-важното в една връзка,но те са от онези тийнейджъри,за които секса стои на първо място.Да те бъзикат,ти пък не им обръщай внимание.


i az sum na tova mnenie

Podkrepqm!Ne trqbva tolko da ti puka koi kvo si misli,vinagi 6te ima hora,koito da ne odobrqvat teb ili deistviqta ti,no tova ne ozna4ava da prejivqva6 vsi4ko kofti!O6te pove4e 4e ti sam kazva6,4e pove4eto istorii na priqtelite ti sa izmislica..kvo o4akva6 da ti kajat takiva komplexari osven 4e sexa e nai-vajen?Zaebi gi i si budi 6tastliv s gadjeto O:)

vvs_go
11-24-2006, 21:57
Кво ми се прайш тука? Ако не ти беше за ебането 6те6е да си хване6 някоя 16 годи6на а не няква осмокласни4ка.

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:19
хммм ... аз ако бях ... щях да им кажа: ае кфо ви ебе кфо правя с гаджето и кфо не?!!? тфа че вие се комплексирате че сте без гаджета и че понеже сте сами нямате с кои да си измисляте историиките от сорта:оо ама аз какфо я направих снощи ...
и ще ги напсувам едно хубаво!!! ;)) се пак твое си е гаджето твои си е животът ... кфи са те че да те ебават ?!

TreeHill
11-24-2006, 23:16
Съгласен Не знам що ама което момиче ми е харесало не съм си помислял за секс с нея.Страмно.


mdammm i az taka

ПСИХОЗА
11-24-2006, 23:43
Confused искам да споделя нещо

Имам си гадже....всичко е 6+ Smile ...вече ходим 2 месеца...и МН СЕ ОБИЧАМЕ ....Но в даскалото ми знаят за това и днес ме питаха дали съм праил секс със нея ...аз им казах истината че още не сме го правили и че има време за всичко...и тия нещасници само ме базикат за това ( а като си помисля половината ако не и 90% от техните истории са измислица ) ...Аз си обичам гаджето и не съм с нея само за едното ебане ( както правят повечето ) ....Какво целят тия от моя клас незнам ... Neutral

И ТЕБЕ КВО ТЕ ЕБЕ ТЕЯ ОТ ТВОЯ КЛАС КВО МИСЛЯТ ТЕГЛИШ ИМ ЕДНА МАЙНА И ТВА Е НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ТИ СЕ МЕСИ В ЛИЧНИЯ ЖИВОТ.
Ако мен ме питат примерно аз ще замълча независимо за какъв ще ме помислят а тяхното мнение за мен няма да се промени от този 1 въпрос защото мнението на днешните хора е малко чалнато..
Така, че в случая тея от твоя клас хич не ги грее!!!!!! :-k :-k :-k

svetoslava_sliven
11-24-2006, 23:54
Ignorirai gi.