PDA

View Full Version : между любовта и достоинството



жожо
11-23-2006, 21:03
ситуацията е следната:с приятелката ми ходим близо 2 месеца и о6те от началото се появява о6те 1 4овек мом4е..... въпроса е 4е до сега сме се карали мн пъти за това 4е тя му се вързва и об6то взето само за това се караме говорил съм с нея 4е единствения на4ин е да направи избор и да изостави другия.. така направи избора това бях аз.... но не спря контакт с въпросния ромео който всъ6ност иска само 1 не6то от нея но.... както и да е тя не може да го осъзнае мисли 4е се е привързал към него и е и истински приятелл пък тва мом4енце не спира да ми бърка в мозака много 4есто го заси4ам такива са обстоятелствата 4ака аз да си тръгна и отива при нея-страхлива постъпка според мен и кажете не6то и до тука стигнах и имайте предвид 4е я оби4ам супер мн и бих направил вси4ко за нея независимо кво е станало ...

IlLuSi0nS`
11-24-2006, 09:08
хм.. не те разбирам.. как търпиш подобна ситуация? не знаеш какво да направиш?!? еми хвани го тоя и мн ясно му обясни да не се занимава с нея (първо с думи, после ако трябва и с други методи), на нея също ясно и обясни че няма да търпиш такова положение и че си човек с характер!

SeXy`t0
11-24-2006, 09:20
Am ako naistina ovajava6 sebe si pyrvo pogovori s neq hubavi4ko i i izqsni 4e ne moje taka da si igrae!Za da se dyrji taka zn ima 4uvstva i kym dr mom4e! [-X se ostavqi da te pravi na glupak zatova direktno i kaji da ti kaje kakvo iska i ako e s teb da zabravi za nego!A otnosno onq nqma smisyl da pada6 na nivoto mu si4ko si zavisi ot neq ako tq go iska ni6to ne moje6 da napravi6 ama ako ne ve4e nqma za kakvo da se pritesnqva6!

koalka
11-24-2006, 10:46
Аз не бих търпяла подобно положение.На тоя как не си му хвърлил един здрав бой до сега незнам?

LO6IQ
11-24-2006, 17:27
Аз не бих търпяла подобно положение.На тоя как не си му хвърлил един здрав бой до сега незнам?
Я му цапни един .. тва момче знае ли къде се намира .. :smt106

za3k^dFsG
11-24-2006, 18:24
Хубаво ще му хвърли един бой но тогава ть ще му се разсърди.Според мен това момече е недорасло лигаво коета иска всичко

iiirish
11-24-2006, 19:58
не че трябва да се направиш на "мъж", но според мен щом действа така подмолно би трябвало да го поставиш на мястото му. казвам него, защото приятелката ти може би си е наивна и доверчива по характер и не може сама да осъзнае как стоят нещата. естествено саморазправата не винаги е най-добрия вариант, но понякога е наложителна. просто отиваш и му казваш директно в очите да остави приятелката ти на мира, ако трябва дори да се отдалечи максимално от нея... това плюс една "дребничка" заплаха или закана винаги вършат работа ;)