PDA

View Full Version : ~ Momicheta , sluchwalo li wi se e ? ~



wyzbudenata
11-23-2006, 21:24
Prez noshta , dokato spite , da ste wyzdbudeni i da go useshtate , w smisyl po nqkakyw nachin da chuwstwate w prosynicata si wyzdbudata , synq wi da e syprowoden s razni misli , naprimer , che se pipate ili , che prawite sex i kato se sybudite , da zapochnete wednaga da se zadowolqwate , zashtoto ne izdyrzhate ? Na men skoro towa mi se sluchi i se pitam kakwo mi ima :) Wizh , za edno momche towa e po - normalno - mokri synishta i ala - bala , ama za nas , momichetata ... trqbwa da sym mnogo razgonena ,a ? Xixi , aide pishete kakwo smqtate i sluchwalo li wi se e towa :) I da wi pojelaq - erotichni i wyzdbuzhdashti synishta :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

sLaDuRkA_
12-04-2006, 14:05
trqbwa da sym mnogo razgonena ,a
определено си много разгонена аз това мога да кажа..

air_wisp
12-06-2006, 09:50
представям си ако имаше момче до теб на сутринта кво щеще да му се случи O:) :mrgreen:

NaDuFcHe
12-22-2006, 09:55
Mmm ne se pretesnqvai leka poleka pochvahs da stavahs momche...tva e jestokata istina ama spoxx...nema se plashish sus vseki se sluchva :mrgreen:

Jessika_MG
12-24-2006, 18:10
Еееми, определено не ми се е случвало :roll: Леко смахнато си пада :-s

bulgarche
12-30-2006, 15:35
представям си ако имаше момче до теб на сутринта кво щеще да му се случи O:) :mrgreen:
И какво щеше да му се "случи"?
А и защо непременно трябва да са мокри сънища?

aNgElS
12-31-2006, 13:28
Na men mi se e slu4valo i sled kato sme si spodelqli s priqtelki znam, 4e i na tqh im se e slu4valo, i to 4esto. Ne samo zashtoto sa bili "razgoneni". Vsi4ko e podsyznatelno. Kaktoponqkoga moje nqkoi da se skysa da te gali i da te celuva, i ti da ne se vyzbudish, a sledvashtiq pyt samo dokato si pomislish i se podmokrqsh, taka moje da se slu4i i v synishtata. Ne e vqrno, 4e mokrite synishta sa smao pri mom4etata. I moga da vikaja, 4e tova sa mnogo hubavi synishta. Tova e useshtaneto da se sybudish s usmivka na liceto i celiq ti den da e prekrasen.Po4ti vse edno si pravil sex na zakuska :)

MoHuTo
01-02-2007, 00:50
Na men mi se e slu4valo i sled kato sme si spodelqli s priqtelki znam, 4e i na tqh im se e slu4valo, i to 4esto. Ne samo zashtoto sa bili "razgoneni". Vsi4ko e podsyznatelno. Kaktoponqkoga moje nqkoi da se skysa da te gali i da te celuva, i ti da ne se vyzbudish, a sledvashtiq pyt samo dokato si pomislish i se podmokrqsh, taka moje da se slu4i i v synishtata. Ne e vqrno, 4e mokrite synishta sa smao pri mom4etata. I moga da vikaja, 4e tova sa mnogo hubavi synishta. Tova e useshtaneto da se sybudish s usmivka na liceto i celiq ti den da e prekrasen.Po4ti vse edno si pravil sex na zakuska :)
Много точно казано \:D/

Crazy__Girll
02-09-2007, 10:30
Na men mi se e slu4valo i sled kato sme si spodelqli s priqtelki znam, 4e i na tqh im se e slu4valo, i to 4esto. Ne samo zashtoto sa bili "razgoneni". Vsi4ko e podsyznatelno. Kaktoponqkoga moje nqkoi da se skysa da te gali i da te celuva, i ti da ne se vyzbudish, a sledvashtiq pyt samo dokato si pomislish i se podmokrqsh, taka moje da se slu4i i v synishtata. Ne e vqrno, 4e mokrite synishta sa smao pri mom4etata. I moga da vikaja, 4e tova sa mnogo hubavi synishta. Tova e useshtaneto da se sybudish s usmivka na liceto i celiq ti den da e prekrasen.Po4ti vse edno si pravil sex na zakuska :)

dosta to4no kazano O:)

Mimka_sweet
02-12-2007, 17:35
Пффф един човек да се престраши да си признае =D> :lol:

javascript:emoticon(':arr
02-19-2007, 16:48
Zagorqlam rabota :roll: Ne,vsa6tnost,mnogo zagorqla mu rabota :roll:

navits
02-19-2007, 19:11
Zagorqlam rabota :roll: Ne,vsa6tnost,mnogo zagorqla mu rabota :roll:
даа позна :lol:

kPaCuHka
03-22-2007, 14:13
Амън от иначе толкова компетентни мнения на недорасли хлапаци! Това е нещо съвсем нормално! Да случвало ми се е ,когато съм сънувала приятеля ми,когато не е бил в леглото до мен ,понеже е бил нощна смяна на работа.

variety
03-23-2007, 16:42
Wow mi na men ne mi se e slu4valo ina4e ne smqtam 4e e ne6to pritesnitelno :D po skoro naistina si se razgonila :-D ne se pritesnqvai i si nameri nqkoi da se radva na tezi ti sustoqniq :smt005

Qnchety
03-25-2007, 18:59
Не ми се е случвало :-# !!!

LannyBarbie
04-30-2007, 09:21
slu4valo mi se e mai.. :twisted: :::

katttto3
05-02-2007, 14:51
vapreki vs tapi mneniq na men mi se slu4i minalata no6t.Moje bi sam golqma palavnica,za6toto taman zaspivah i po4vah da si mislq nekvi bezobrazni i bqh v prosanica,a se osaznah i zvannah na moq priqtel i praihme telefonen sex,mn e qko :-D

05-05-2007, 19:10
Tva se nari4a Mokri Suni6ta mili4ka

Presley
05-10-2007, 16:16
Еми не ми се е случвало.... :-D Ама мерси эа пожеланието :-D

Vivienne Westwood
05-10-2007, 19:55
Mи случвало ми се е , и в това няма нищо срамно(както по-горе беше писано).
Сънувам че правя ненормално див с..с със някой и като се събудя все още ме държи екстаза и ......... отпускам :D

Та за тези които по-горе писаха че това е ненормално и тн......ПОРАСНЕТЕ БЕ МАМА МУ СТАРА!