PDA

View Full Version : Между приятелите и гаджето?!



midsummer_t
11-24-2006, 08:07
Сигурно много от нас,тийнейджърите,са изпадали в подобна ситуация...Ходиш с едно момче и много се обичате,но той и приятелите ти почти не се понасят и ти се разкъсваш между тях.Искам да ви попитам какво правите,за да подобрите това положение???

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-24-2006, 08:10
еми немога да кажа дали това е правилно и все пак....като приятелките ми не харесват някое момче с което ходя или съм се забила поради някакви наистина основателни причини...просто спирам да се виждам с него^^

IKisseDAGirL
11-24-2006, 08:21
ако не си кой знае колко хлътнала го зарязвай, приятелите са по-важни, а и понякога те могат да дадат по-добра оценка на човека, с който си.. от страни нещата изглеждат по-ясни и приятелите ти може би виждат в него някои неща, които ти не можеш да забележиш :roll: :!:
ако пък толкова държиш на гаджето си, тогава излизай или само с приятелите си, или само с него.. гледай да не се засичат много-много и така...:wink:

doky
11-24-2006, 08:29
Нещо или сте тъпи или ен осъзнавате кво говорите.Искате да кажете,че някой друг може да контролира чувствата ви,примерно като харесаш някое момче,а приятелките ти не го харесат,се отказваш от него,еми начи сте най-големите марионетки в такъв случай.И не вярвайте на приказките,че приятелите са вечни,а любовта не,щото приятели можеш навсякъде да си намериш,но истинската любов може да е само веднъж в живота!

IKisseDAGirL
11-24-2006, 08:38
Нещо или сте тъпи или ен осъзнавате кво говорите.Искате да кажете,че някой друг може да контролира чувствата ви,примерно като харесаш някое момче,а приятелките ти не го харесат,се отказваш от него,еми начи сте най-големите марионетки в такъв случай.И не вярвайте на приказките,че приятелите са вечни,а любовта не,щото приятели можеш навсякъде да си намериш,но истинската любов може да е само веднъж в живота!
пхахах ти си марионетката в този случай.. ти така ли правиш - при първото срещнато момиче заебаваш всичко, хукваш й след г**а и не ти пука за мнението на приятелите ти? при положение, че възможността тая да те зареже след седмица-две е повече от голяма :idea: и накрая оставаш прецакания - изгубил си и хората, които ги е грижа за теб, и "истинската" си любов :lol: :lol:
айде моля ти се.. за каква истинска любов може да става въпрос на 15-16 години, осъзнай се :-s :lol:

шансът е едно на хиляда... а и приятели не се намират толкова лесно, колкото явно си мислиш... или поне не такива, които си заслужават :roll:

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-24-2006, 08:54
Нещо или сте тъпи или ен осъзнавате кво говорите.Искате да кажете,че някой друг може да контролира чувствата ви,примерно като харесаш някое момче,а приятелките ти не го харесат,се отказваш от него,еми начи сте най-големите марионетки в такъв случай.И не вярвайте на приказките,че приятелите са вечни,а любовта не,щото приятели можеш навсякъде да си намериш,но истинската любов може да е само веднъж в живота!

емиии ест че ще ги послушам тях,защото аз не го виждам такъв какъвто е,а такъв какъвто аз искам да бъде и понякога не съм казала винаги приятелките ми ми казват какъв е всъщност(наркоман,използва ч и т.н.)и просто няма сми те да ме лъжат за това ест го зарязвам...защото при мен приятелите са на първо място ^^

koalka
11-24-2006, 10:48
Ами според мен приятелите ти,ако са ти приятели няма да те карат да избираш и ще го приемат все някак,колкото и да им е неприятен/а.Просто гледай да не се засичат често благодарение на теб и трябва да приемат,че това е ТВОЯТ избор...

England
11-24-2006, 10:53
Значи моите иситнски приятели никога не биха коментирали с кого ходя и какво правя с личния си живот!Много често се случва този проблем при момичетата,когато завиждат на дадена тяхна приятелка,че има готино гадже и се опитват с всички средства да я накарат да преустанови връзката си...Това вече не е приятелство,правете разлика драги ми тийнове!

Insatiable
11-24-2006, 20:32
Тъпо е да се "разделяш" между приятелите и гаджето... Незнам.. при мен скоро имаше един такъв период и наистина е гадно но.. реших че човека до мен ми е много по важен защото го обичам а "приятелките" които имам останаха на по заден план..

Kate
11-24-2006, 21:06
Ami kato ne se ponasqt za6to trqbva da ob6tuvat?Opitai se da balansira6 mejdu gadjeto i priqtelite,izlizai otdelno s nego i otdelno s tqh :) Taka mislq,4e i 2-te strani biha bili dovolni :wink:

iiirish
11-24-2006, 21:12
за съжаление ще се наложи да избираш. колкото и неприятно да е да си поставен между чука и наковалнята, това е положението и ти трябва да се примириш! а вече кой от двамата ще избереш - това е твой избор!

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:22
зависи ... колко държиш на гаджето си? колко държиш на приятелите си? но запомни че с гаджето си времено а с приятелите цял живот ... само тфа ще кажа .

TreeHill
11-24-2006, 23:06
Ами според мен приятелите ти,ако са ти приятели няма да те карат да избираш и ще го приемат все някак,колкото и да им е неприятен/а.Просто гледай да не се засичат често благодарение на теб и трябва да приемат,че това е ТВОЯТ избор...

HopeLesss
11-25-2006, 09:52
Попадала съм в такава ситуация - заебах приятелите си, за да бъда с човека, който обичах. Знам, не беше най-правилното решение, но не съжалявам за нищо! Той нямаше никой друг освен мен! А приятелите... то се видя накрая кой е бил истински!

DevilWish
11-25-2006, 10:17
Ами според мен приятелите ти,ако са ти приятели няма да те карат да избираш и ще го приемат все някак,колкото и да им е неприятен/а.Просто гледай да не се засичат често благодарение на теб и трябва да приемат,че това е ТВОЯТ избор...
Съгласна съм с тебе.
При мен беше станало така и рискувах да загубя приятелите си и след като те се направиха на много оборотни и взеха да се сърдят го зарязах при полужение ,че го обичах.Баси #-o

11-25-2006, 10:37
Нещо или сте тъпи или ен осъзнавате кво говорите.Искате да кажете,че някой друг може да контролира чувствата ви,примерно като харесаш някое момче,а приятелките ти не го харесат,се отказваш от него,еми начи сте най-големите марионетки в такъв случай.И не вярвайте на приказките,че приятелите са вечни,а любовта не,щото приятели можеш навсякъде да си намериш,но истинската любов може да е само веднъж в живота!

=D> =D> =D> to4no taka e

eleto_ludo_dete
11-25-2006, 23:09
Ima mnogo zabludeni hora tuka.Da nemeri6 balans mejdu priqteli i gadje e po4ti nevuzmojno.Na men mi se slu4i to4no tova minalata godina ,no az bqh ot lagera na priqtelite.Kazvam lager,za6toto nakraq po4ti 6tqhme da se izbiem.I mnogo postrada priqtelstvoto ni:(POstrada i priqtelkata ni ,koqto dalgo vreme tarpq unijeniq i karanici.Lubovta ne biva da otnema pritelstvoto ti,kolkoto i da e silna tq !
Ako ne se razbirat trqbva da uznae6 za6to.Nai-malkoto ,za6toto nai-lubimite ti hora ne mogat da se di6at.POvqrvai gledkata e ujasna !!!Koito ne moje da prieme horata,s koito si tolkova blizak toi prosto e egoist i,rano ili kasno 6te izpie silite ti.
Tozi koito smqta ,4e moje6 da se li6i6 ot priqtelstvo zaradi lubov zna4i edva li ima istinski ,cenni priqteli.
Vsi4ko e vapros na principi i cennostti.Zlatnata sreda e klu4a -trudno e oba4e da se postigne...za tova -Kuraj!!!6te ti trqbva!!!

Terrens
11-25-2006, 23:34
В живота има една истина - няма вечни приятели,има вечни интереси.Ще поживееш и ще видиш,при първата голяма трудност,не говоря за глупости,а за истинска голяма трудност....мишоците веднага се разбягват,а човека който те обича остава,защото те обича и те поставя над себе си.Повярвай,че е така,защото тези приятели си имат гаджета примерно,те как биха избрали,тебе или техните гаджета а?Ако цялата ви приятелска група си се слушате помежду си коя с кого да ходи.....такава ли ти е групата?Еми започнете да се е*** помежду си,като си имате толкова доверие и се харесвате.Ауууу,че прости хора,ама ти ще видиш - има една хубава ситуацийка - хващаш си някой пич,нaй-добрата ти приятелка каже "остави го",оставиш го и после го видиш с нея :D .Искрено ти желая голям късмет,ще имаш нужда от него с този мек характер който имаш. :smt018 Момче съм на 19 години и знам много добре какво говоря,чуждото мнение води само до едно голямо ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

teenkopele
11-25-2006, 23:47
Ами според мен приятелите ти,ако са ти приятели няма да те карат да избираш и ще го приемат все някак,колкото и да им е неприятен/а.Просто гледай да не се засичат често благодарение на теб и трябва да приемат,че това е ТВОЯТ избор...

Взе ми думите от устата. :wink:

exelero
11-25-2006, 23:57
Попадала съм в такава ситуация - заебах приятелите си, за да бъда с човека, който обичах. Знам, не беше най-правилното решение, но не съжалявам за нищо! Той нямаше никой друг освен мен! А приятелите... то се видя накрая кой е бил истински!

Това мнение най ми допадна другите НЕ струват всеки се опитва да си наложи тъпото мнение за приятелството.
Аре без такива филми тя CooL^GirL каза кога се разбира дали имаш приятели или НЕ.

Първите 2 мнения са ацката боза язък че valantain_love ми допадаше какви съвети дава.
Обаче тоя съвет просто ме накара много да се смея и да се замисля и за в бъдеще какви съвети ще дава на хората. :smt004

valantain_love : може ли да попитам ти лично ако намериш момчето което търсиш ще го заражеш ли заради егоистичните си приятелки който 100% ще ти завиждат ???????????????????????????????????

Чакам отговор :wink:

RoSsY88
11-26-2006, 07:06
Знаеш ли гаджетата са временно нещо....а приятелите /осбено истинските / са завинаги :P Предпочитам истниски приятел до себе си от колкто временно гадже,щот с гаджето рано или късно се разделяме,просто няма вечни неща...Макар ся да съм в такова полужение...гаджето ми не хареса мойта компания,момичетата не харесаха него и ся излизам или само с тях или смао с него 8)

AiKaTa
11-26-2006, 07:14
случвало ми се е и на мен и около мен.но никога не съм избирала,защото хората около мен винаги са ме разбирали,винахи съм съчетавала времето м/у приятелите и гаджето но в краина сметка гаджето един ден го няма,а приятелите...