PDA

View Full Version : Когато загубиш...



6okoladka
11-24-2006, 09:26
Здравейте... Много често чувам хората да казват "разбрах колко го/я искам, чак когато го/я загубих"...смятате ли, че това е вярно и защо става така? На вас случвало ли ви си е? Вие да искате да бъдете с някого, той да не споделя чувствата ви...и чак като се откажете, да разбере, че всъщност му/й липсвате? Или обратния вариант - някой е влюбен във вас, вие не можете да отговорите със същото...и след време, когато този човек вече се е отказал, усещате, че изпитвате нещо? Ако някой е преживял нещо подобно, нека сподели историята си...

(знам, че има подобни теми...но не искам съвет, просто смятам, че е интересно как се е развила подобна ситуация при различни хора...пък и тук, до голяма степен, става дума за несподелена любов...всеки да сподели, каквото му е/било на сърцето)

SINDEL
11-24-2006, 09:48
Мисля 4е понякога наистина тези думи са много верни.
С мен и моят приятел се слу4и нещо подобно - още преди да тръгнем, той имаше силни 4увства към мен, но аз в на4алото не му обръщах внимание. В смисъл, готино ми беше да знам 4е някой много много ме оби4а, но си мислех 4е аз не изпитвам нищо към него. И така в продължение на няколко месеца.... той правеше намеци, аз го режех. Докато накрая на него явно му писна и си хвана друга. Трябва да ти кажа 4е в момента в който го видях с нея направо отка4их. Тогава разбрах 4е и аз всъщност изпитвам нещо към него и лека полека се събрахме и се оправиха нещата :-D
Но наистина трябваше да го загубя, или поне да видя 4е го губя, за да разбера 4е го оби4ам. Тъпо, но се слу4ва.

koalka
11-24-2006, 10:45
Ами не ми се е случвало да загубя човек и после да осъзнавам колко много ми липсва.Ако се разделим с приятеля ми просто никога няма да мога да го превъзмогна и сега прекрасно знам какво ще стане с мен,ако го загубя.Но ми се е случвало едно момче да ме харесва и после аз да почна да го харесвам,но нищо не стана...

ABSOLUTme
11-24-2006, 11:01
koalka,tova,4e s priqtelq ti se obi4ate i ste zaedno e naistina prekrasno i ot vse surce vi pojelavam o6te mn mn mn vreme da ste zaedno!!!
oba4e...tova,4e obi4a6 nqkogo mn silno,ne zna4i,4e ako se razdelite i vseki produlji po putq si,nqma da moje6 da obi4a6 i drug/i muj/e..smisul to si zavisi..4uvstvata ostavat,no surceto e otvoreno i za sledva6ta liubov,stiga da mu bude pozvoleno i da si prevuzmognal/a razo4arovanieto.. :-s taka mislq az de :lol:

RoSsY88
11-24-2006, 11:08
Дам губила съм човек и после осъзнах колко мн го обича и своите грешки...при мен подчти всички дет съм ходила и са ме зарзвали след време се връщат при мен осъзнавай какво са имали,но уви чак след 1-2 години ства това,а моите чуства са изчезнали :?

$hEfKaTa
11-24-2006, 11:23
Дам...случи ми се съвсем наскоро...той ми каза че "вече не било същото"..мн ме нарани и осъзнах че не мога без него.....сега се оказа че още ме обича и му липсвам,но въпреки това не сме заедно...бе извода е че винаги се осъзнаваме твърде късно какво всъщност искаме....

6okoladka
11-24-2006, 19:33
$hefKaTa, ти го обичаш, той още те обича...и не сте заедно? Това е тъжно...поговорете, изяснете се...простете си ако трябва...наистина ти пожелавам късмет...

iiirish
11-24-2006, 19:43
много често правим грешката да подминаваме хората и емоциите около нас все едно са предмени от ежедневието, такива покрай които минаваме всеки ден и в забързаността си не забелязваме (дотолкова сме свикнали с тях). но идва момента когато това нещо изчезва и ти минавайки покрай мястото където е било си спомняш за него и те наляга един вид носталгия...

същото е и при хората. имаш ли един човек до себе си, не си задаваш въпроса "какво ще стане ако него го няма?" а според мен е правилно да мислиш за бъдещето. сякаш живеем само в настоящето, сякаш за нас има утре, но няма година или по догодина...

$hEfKaTa
11-24-2006, 20:24
Любовта е сложно нещо и колкото и пъти да искам да се изясним той все ми казва че не му стиска даже да ме целуне....просто не го пожелавам на никой тва...
Извода-Живейте за мига,радвайте се на всичко,за да има какво да си спомняте,когато всичко свърши и започне болката.....

Просто някоя
11-24-2006, 20:29
И на мен ми се случи същото наскоро,с тази разлика,че не аз не знаех какво искам,а той.Изгуби ме,защото не ме искаше,а след това се оказа,че все пак има чувства към мен.Когато се опитах да оправя нещата всичко се провали.Ситуацията обаче,ме накара да си променя мнението и сега определено смятам,че едва когато загубиш някого(разделиш се с него) започваш да осъзнаваш,че той ти е близък.Липсва ти,защото когато си сам имаш време да анализираш нещата и да откриеш истини,на които не би обърнал внимание ако виждаш и си с този човек всеки ден.

Girl-of-Sin
11-24-2006, 20:39
Дам...и моята истина е, че човек осзнава какво е имал, чак когато го загуби!Това важи в пълна сила и за така наречената любов.
Жалкото обаче е, че хората не се осъзнават на време...и понякога е твърде късно, за каквото и да било ](*,)

panterata
11-24-2006, 20:44
почти всички хора са така :) като имат нещо не го оценяват , като го изгубят тогава го искат :) илии като го спечелят вече не им е толкова инт. и даже не само в любовта ми и попринцип ;) ако имаш къдрава коса ще искаш да ти е права.. и т.н ;)

Kate
11-24-2006, 21:03
Razbira se,4e mi se e slu4valo!Edva li ima 4ovek,koito da ne go e izpitval tova nepriqtno 4uvstvo..horata,koito umeqt da ocenqvat tova,koeto imat,dokato e o6te tqhno,za sujalenie sa mnogo malko!Pove4eto ne sme 6tastlivi,kogato imame ne6to ili nqkoi i posle hop-razbirame,4e sme imali ne6to istinski cenno,no ve4e ne i togava idva golqmoto razo4arovanie.. :smt017

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:42
да засъжаление... не искам да разказвам за това ... много хора включително и аз ... осъзнават какво са имали чак когато го загубят... емоции ... чуства ... те стават по голями когато вече си прекратил отношенията с човека ... и боли ... но в краина сметка сичко отминава като дъжда ... вали вали вали спира ... всичко изсъхва ...

Barbie
11-24-2006, 22:53
Ne mi se e slu4valo...vinagi sum ocenqvala vseki edin 4ovek okolo sebe si i vsi4ko, koeto mi dava...za6toto znam, 4e sigurno sum sklonna da priema nqkogo za dadenost...ot vreme na vreme se spiram i se zamislqm kakvo li bih pravila ako dadeniq 4ovek go nqma6e...i razbiram, 4e sum kusmetliika (i ne stava suma samo za romanti4ni otno6eniq, a za vsi4ko - rodnini, priqteli...)

Ina4e, slu4valo se az da davam vsi4ko za nqkogo, a toi da ne go ocenqva i da zloupotrebqva s 4uvstvata, turpenieto, razbiraneto...i privurzanostta mi... (vsu6tnost v momenta mi se slu4va)...mnogo e tujno...

exelero
11-25-2006, 00:00
Ами аз точно заради тея капризи си загубих приятелката :? Исках я много получих я не я оцених и след като я загубих разбрах какво загубих........ тъпо [-( #-o

6okoladka
11-25-2006, 18:01
Zna4i dosta ot vas sa se sbluskvali s tova po nqkakuv na4in...
koga i kak osuznavate, 4e vsu6tnost obi4ate 4oveka, kogoto ste zagubili? Vednaga 6tom toi/tq izleze ot jivota vi? Kogato probvate s drug/druga i razberete 4e vtori kato nego/neq nqma? Kogato toi/tq ve4e e s druga/drug i osuznate, 4e revnuvate?
Ako puk ste bili ot drugata strana - koga 4oveka, koito vi e otblusnal, se e vurnal pri vas s dumite, 4e mu lipsvate ili 4e iska vtori 6ans (i vob6te napravil li e takova ne6to?) ???

(sujalqvam za 6liokavicata, na takava klaviatura sum...)

perky_girl
11-25-2006, 18:17
Да случвало ми се е,даже в момента съм в такава ситуация /то си личи от подписа де :evil: / Просто докато бях с човека когото обичам,неосъзнавах колко много наистина значи за мен,а сега когато го разбирам е твъде късно....
C'est la vie както казват французите

:((
11-26-2006, 18:21
Naistina e mn tujno.S priqtelkata mi hodihme 11 meseca,v4era q skusah.Dadoh i vsi4ko,koeto mojeh da i dam,vsi4ki mi kazvaha 4e q glezq prekaleno mnogo,4e nikoga ne pravq tova koeto na men mi e kef,a 4e samo na neq i ugajdam i 4e sled vreme 6te i pisna...Bqha pravi,pisnah i.Hodihme 11 meseca,poslednite 2 ot koito tq edva me poglejda6e.V4era q skusah,no vse o6te q obi4am do poluda i iskam da vidi kakvo e imala i da se nau4i da me za4ita i da se suberem otnovo...no tozi put nqma da povtorq su6tata si gre6ka,ili pone taka si mislq...

sladakk
11-26-2006, 18:34
На мен ми се случи следното в началото на връзката ни тя беше луда по мене а аз не беше ми все едно но след това нещата се обърнаха след време и двамата станахме много близки но щастливият край е само в приказките

exelero
11-27-2006, 01:16
Naistina e mn tujno.S priqtelkata mi hodihme 11 meseca,v4era q skusah.Dadoh i vsi4ko,koeto mojeh da i dam,vsi4ki mi kazvaha 4e q glezq prekaleno mnogo,4e nikoga ne pravq tova koeto na men mi e kef,a 4e samo na neq i ugajdam i 4e sled vreme 6te i pisna...Bqha pravi,pisnah i.Hodihme 11 meseca,poslednite 2 ot koito tq edva me poglejda6e.V4era q skusah,no vse o6te q obi4am do poluda i iskam da vidi kakvo e imala i da se nau4i da me za4ita i da se suberem otnovo...no tozi put nqma da povtorq su6tata si gre6ka,ili pone taka si mislq...

Хубаво си направил че си я изпреварил и дано и дойде акъла. А колкото до събиране недей бърза намери сега друго момиче да може да спреш да се измъчваш заради тази която не те е оценила. Тя после сигурно ще иска да се съберете но до тогава се прави на недостъпен и после най добре не се събирайте просто...... гаден съвет ти давам но след като си и писнал и тя се е разглезила толкова по добре да си чупи главата сама от колкото ти със нея :wink:

със 2 думи фани друга да може тая да ревнува и да се осети какво е загубила и това е ама после си помисли добре дали искаш да се събереш със нея

п.п. ако излезе някои малка лигла със голямо достойнство няма да иска да се върне от личен опит го знам :wink: прави се на интересна и че вече нямала чуства лапешки работи..........

tedinkata_
11-27-2006, 02:56
slu4valo mi se e- naskoro priatelq mi beshe na mnenie 4e triabva da se razdelim...idurja to4no den i zapo4na da mi obqsnqva kak mu lipsvam i kakuv glupak bil 4e da misli 4e moje bez men.. oceni me ama kogato me nqmashe..estestveno sega pak sme zaedno :) oba4e spored men tova 4e nqkoi te ocenqva sled kato te zagubi e zashtoto prosto toi ina4e si e sviknal da si te ima i za nego si e nqkvo ejednevie edva li ne da e s teb.. v momenta v koito te nqma stava edno prazno v nego..razbira 4e ne si samo edno ejednevie a neshto mn pove4e!!! za men li4no tova e jaluk fakt.. bi triabvalo da te ocenqvat dokato si s dadenia 4ovek a ne da se razdeliate za izvestno vreme i da si pi4niniavate bolka i dvamata samo za da razbere edinia 4e nemoje bez drugia :!:

exelero
11-27-2006, 03:31
slu4valo mi se e- naskoro priatelq mi beshe na mnenie 4e triabva da se razdelim...idurja to4no den i zapo4na da mi obqsnqva kak mu lipsvam i kakuv glupak bil 4e da misli 4e moje bez men.. oceni me ama kogato me nqmashe..estestveno sega pak sme zaedno :) oba4e spored men tova 4e nqkoi te ocenqva sled kato te zagubi e zashtoto prosto toi ina4e si e sviknal da si te ima i za nego si e nqkvo ejednevie edva li ne da e s teb.. v momenta v koito te nqma stava edno prazno v nego..razbira 4e ne si samo edno ejednevie a neshto mn pove4e!!! za men li4no tova e jaluk fakt.. bi triabvalo da te ocenqvat dokato si s dadenia 4ovek a ne da se razdeliate za izvestno vreme i da si pi4niniavate bolka i dvamata samo za da razbere edinia 4e nemoje bez drugia :!:

Да де ама вие сте се събрали и си карате връзката нищо че сте се разделили там за извесно време. Какво се оплакваш и аз исках тей както при вас да се съберем ама не стана !!! ](*,)

Nadelina
11-27-2006, 05:33
Da sluchvalo mi se e .. I ne e mnogo priatno da ocenish neshto chak kogato veche ne e tfoe.. I boli.. No ne sym sigurna dali ne go pravim ot gordost.....

$hEfKaTa
11-27-2006, 10:49
ми аз го осъзнах тва точно в момента,в който ми го каза...даже не си довършихме разговора...толко неща още имаше да му казвам.. ](*,)

tedinkata_
11-27-2006, 11:12
slu4valo mi se e- naskoro priatelq mi beshe na mnenie 4e triabva da se razdelim...idurja to4no den i zapo4na da mi obqsnqva kak mu lipsvam i kakuv glupak bil 4e da misli 4e moje bez men.. oceni me ama kogato me nqmashe..estestveno sega pak sme zaedno :) oba4e spored men tova 4e nqkoi te ocenqva sled kato te zagubi e zashtoto prosto toi ina4e si e sviknal da si te ima i za nego si e nqkvo ejednevie edva li ne da e s teb.. v momenta v koito te nqma stava edno prazno v nego..razbira 4e ne si samo edno ejednevie a neshto mn pove4e!!! za men li4no tova e jaluk fakt.. bi triabvalo da te ocenqvat dokato si s dadenia 4ovek a ne da se razdeliate za izvestno vreme i da si pi4niniavate bolka i dvamata samo za da razbere edinia 4e nemoje bez drugia :!:

Да де ама вие сте се събрали и си карате връзката нищо че сте се разделили там за извесно време. Какво се оплакваш и аз исках тей както при вас да се съберем ама не стана !!! ](*,) a ti siguren li si 4e naistina vsi4ko e izgubeno> sega v kakvi otnoshenia ste>? vij-ako imalo neshto silno i istinsko mejdu vas ne bi triabvalo taka lesno i burzo da te zabravi ...