PDA

View Full Version : Писма ми от вси4ко и от вси4ки



Sunny_stz
11-24-2006, 11:52
Направо не издържам!!Мразя вси4ко!!!И в момента знам 4е проявявавм слабост,но просто немога пове4е да го държа в мен!!Писна ми в у4илище тъпите надувки да се опитват да се изтъкнат и да се правят на най-умните,защото са толкова тъпи и жалки....те просто са смешни,но няма кой да им го каже,но и те няма да го разберат!На последък ми стана много нагорно това у4илище,много неща на веднъж,понеже нашия срок свършва скоро и май наистина ми стана много и неможах да се справя .И ми е болно за това 4е аз по принцип по4ти винаги си постигам това което искам и не оставям да ме ма4кат ,а сега то4но така се полу4и...просто съм изморена!!Видях трудност и неможах да я премина и преодоеля.Изморена съм от вси4ко,много неща за мен нямат смисъл ,но се 4удя ка да ги преодолея!Не ми стига времето и силите за вси4ко!!У4а в музикално у4илище,което изисква и да се у4и и да се свири ,у4ат се и други музикални предмети и просто трябва и да у4иш,ако искаш да имаш хубав успех и много да свириш за да постигнеш успех в музиката,а пък нали уж е музикално у4илище,кадето си там заради музиката ,а то ....става много натоварено!!!Пък и аз не съм по у4енето и много ме мързи,но когато ве4е трябва да се стегна го правя и си изкарвам хубавите оценки ,а сега какво стана,уж се опитах си4ко да направя ,но някак си не успях....4удите се какъв ми е проблема ли?Просто ми кажете вас какво ви държи силни и активни ,да направите вси4ко за толкова малко време без да се побъркате и са блъфирате ,да преминете през трудностите,но в същото време и да се забавлявате #-o Просто искам нещо,което да ме стимулира....искам да съм нещо!!!Искам да премина през вси4ки трудности без да се предавам!!!Просто нямам никакво желание за някои неща,които са ми трудни и немога да премина през тях,защото се 4увствам изморена и малко неуверена!И искам да поставя тъпите надувки на мястото им и да им покажа 4е не трябва да се подиграват с мен.Мразя споровете,не съм конфликтен 4овек ,просто знам 4е е под моето ниво да се подигравам с по-нисшите от мен-това прозву4а скромно :П
Просто това е!Искам да съм нещо пове4е от един обикновен 4овек,но просто и мързелът е много коварен!Нямам сили пове4е......вси4ки искат от мен!!!Вси4ко да е перфектно!!Е немога да съм някав робот !!! ](*,)
Това е целия проблем...просто ми писна от вси4ко,нямам миг покой,добре 4е имам приятели които ме подкрепят,но и това много не ме успокоява,защото както си го направиш така е....просто искам да знам ,,рецептата'' за силен дух,воля ,борбеност (да се пребориш с вси4ко и да го направиш),сили и желание(които 4есто ми липсват,време(което въобще не стига) Все пак съм млада и искам да се забавлявам,защото ако живота беше само работа ...направо незнам!!
Както са казали хората луд умора нема!!Искам да съм луд :-#

Kisses_P
11-24-2006, 12:04
и на мене точно сега училището ми идва много нанагорно.разбирам те. аз какво правя ли? ми казвам си че мога и трябва, сядам и уча като редувам почивки с учене.излизам за малко. искаш да се забавляваш?използвай съботата и неделята.може да си разпределиш дните така че примерно сутрин да учиш,, по обяд да излезеш. и следобяда пак да седнеш да поучиш... просто редувай ученето с приятното.можеш след училище да оставаш с приятели малко и после да се прибираш ида учиш. а за съучениците дето се надуват... просто не трябва да ти пука. не обръщай внимание. аз съм на принципа че си в училище за да учиш.другите не трябва да те интерсуват. все някога ще спрат да се надуват като видят че не ти пука.мързелът наистина е голямо нещо.... ако те мързи просто до никъде няма да стигнеш.трябва да го преодолееш. сама казваш че срока скоро свършва. постарай се да го завършиш добре, учи пък после ще имаш време за почивка.

sun4e
11-24-2006, 14:31
съгласна съм с Kisses{P} и аз правя така...просто няма нищо лесно за всичко трябва да полагаш усилия за да стане...когато разбереш това няма да ти е толкова трудно просто го приеми ...не се ядосвай че имаш много да учиш щото така става още по зле...повярвай че можеш! :)

Alira
11-25-2006, 22:16
Колкото и да е гадно трябва да си седнем на задниците и да учим(това важи и за мен),но понякога е много тъпо когато си знам нещата и пред мен стане неква зубърка и изпее урока .Писна ми да ме подценяват , само защото не ближа задниците на тъпите даскали :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

njama zna4enie
11-26-2006, 17:08
Прочетох с интерес какво си написала.Ще ти отговоря с една история от книгата "Аквариумът".Един човек бил чувал,че най-важното условие за успеха е да упражняваш нещото, с което се занимаваш, редовно.И понеже той искал за стане прочут атлет,започнал всеки божи ден упражнения - всеки ден вдигал една ютия.И чудно нещо-не станал атлет!Чак после му обяснили,че всеки ден трябва да преодоляваш себе си и да надмогваш макар и със сантиметър вчерашното си постижение,да знаеш,че ще умреш,но да направиш не 59,а 60 лицеви опори/примерно/.Истината е,че всяко нещо си има цена и ако искаш да постигнеш нещо,трябва да победиш себе си най-напред.Иначе си оставаш посредственост и половина