PDA

View Full Version : Otnosno WebModels.com agenciqta.Hubava li e?



mircYs**
11-24-2006, 12:00
Zdraveite.Gledam v noviq broi na bravo sa izpolzvali modelite ot WebModels.com-internet modna ageciq.Hubava li e?Az sam mom4e na 16-za mom4eta na takava vazrast ima li angajimenti.Izpolzvat li modelite ot tazi agneciq ili tq e nqkakva izmislena?Koi firmi izpolzvat modelite na tazi agneciq ili spisaniq?Blagodarq.6te se radvam da mi pomognete i ako ima modeli kam tazi agenciq da kajat kak e-dano sa na moqta vazrast za da mi pomognat i da mi obqsnqt kak sedqt ne6tata v tazi agenciq.Stava duma za fotomodel-az ne iskam da sam maneken i da hodq tam po podiumi :P Mersi

Ескада
11-24-2006, 16:10
Zdraveite.Gledam v noviq broi na bravo sa izpolzvali modelite ot WebModels.com-internet modna ageciq.Hubava li e?Az sam mom4e na 16-za mom4eta na takava vazrast ima li angajimenti.Izpolzvat li modelite ot tazi agneciq ili tq e nqkakva izmislena?Koi firmi izpolzvat modelite na tazi agneciq ili spisaniq?Blagodarq.6te se radvam da mi pomognete i ako ima modeli kam tazi agenciq da kajat kak e-dano sa na moqta vazrast za da mi pomognat i da mi obqsnqt kak sedqt ne6tata v tazi agenciq.Stava duma za fotomodel-az ne iskam da sam maneken i da hodq tam po podiumi :P Mersi

Ами аз съм виждала че ELLE са използвали техни модели във фотосесии :roll:

drawers
11-24-2006, 19:38
като за начало можеш да напишеш десет пъти "обещавам да използвам търсачката"

6emet4e
11-25-2006, 09:01
според мене тая агенция си е зле и тва е....имам приятели там и мога да кажа че въобще не са ги ангажирали много,ходиха на 1,2 конкурса и тва беше....и някой си пратиха да им сложат снимките в сайта и до там...повече нищо :|

drawers
11-25-2006, 10:33
в нашето училище идваха някакви представители- една кифла и един гей. ебати, половин час ни говориха и накрая дадохда някви листчета, щели да организират конкурс за красота в нашето училище. а после една от моя клас ми рева, че не са дошли. прави си сметка колко са сериозни-организират нещо и го зарязват :mrgreen:

SweetBunny
11-26-2006, 08:15
Аз преди приказвах с една мацка,дето е модел в тази агенция от 10-11-годишна и каза, че в началото трябвало много пари да се вложат, а не било сигурно, че нещо ще се получи.....ъъъ у те карали да се съблечеш чисто гол пред много хора, за да покажеш, че не се срамуваш ае някфи такива....ама малолетна .... и да се събличаш...... :-k

sherry
11-26-2006, 08:32
Какво?! :shock: Карали те да се събличаш чисто гола, за да видели, че не се срамуваш? Тва е шантаво, никога не бих се съгласила и детето си не бих пуснала, ако е така... :shock: :shock:

MaDonna
11-26-2006, 11:43
Аз преди приказвах с една мацка,дето е модел в тази агенция от 10-11-годишна и каза, че в началото трябвало много пари да се вложат, а не било сигурно, че нещо ще се получи.....ъъъ у те карали да се съблечеш чисто гол пред много хора, за да покажеш, че не се срамуваш ае някфи такива....ама малолетна .... и да се събличаш...... :-k

Мен пък ме кефи!
Човек, който не се притеснява да се съблече чисто гол пред хора е човек, който наистина, ама наистина не му пука...Да го направиш, означава да преодолееш притесненията си, че защо не и страховете и комплекстите си....Добър метод :lol: :lol: :lol:
Не го намирам за яко само ако става въпрос за малко момиче, ако наистина е била на 10...та то горкото ще се чуди какво става и къде се намира... :lol:

Ескада
11-26-2006, 12:36
Аз преди приказвах с една мацка,дето е модел в тази агенция от 10-11-годишна и каза, че в началото трябвало много пари да се вложат, а не било сигурно, че нещо ще се получи.....ъъъ у те карали да се съблечеш чисто гол пред много хора, за да покажеш, че не се срамуваш ае някфи такива....ама малолетна .... и да се събличаш...... :-k

Боже искернно се надявам да се майтапиш....Егати... :shock:

leko_otkachena
11-26-2006, 13:36
Аз преди приказвах с една мацка,дето е модел в тази агенция от 10-11-годишна и каза, че в началото трябвало много пари да се вложат, а не било сигурно, че нещо ще се получи.....ъъъ у те карали да се съблечеш чисто гол пред много хора, за да покажеш, че не се срамуваш ае някфи такива....ама малолетна .... и да се събличаш...... :-k Olele......

miminia
11-26-2006, 17:43
ujas taq agenciq e pulen bokluk ako moga taka da se izrazq.Otna4alo naistina davash strashno mn pari i za da ti vkarta snimite v internet trqbva da dadesh 80 lv.Posle kato ti izte4e dogovora ti mahat snimkite i taka!Mnogo e zle taq agenciq,no blagodarenie na neq vidqh dve pevici deto repetiraha na gorniq etaj :-D

05-04-2007, 16:31
ami samo vlezte v saita i vi6te za kakvi grozotii stava na vapros,ama nali si pra6tat,kak nqma da im slojat snimkite.Dava6 pari za grim,za nqkvo obu4enie,za koeto si nqmat i na ideq,awe dava6 pari i to za ni6to,samo obe6taniq,i nakraq...ni6to