PDA

View Full Version : Лични постижения



ти
11-24-2006, 12:45
Имате ли нещо в живата си, което да смятате за лично постижение, нещо което ви прави поне донякъде горди и удовлетворени от себе си :?

n0 CoNnEc7i0n =)
11-24-2006, 13:24
моето най-голямо лично постижение е,че след цяла година неучене, мързелуване, непукизъм за училище и вс свързано с него и най вече без дори да си купя учебник по литература или математика изкарах добри оценки на изпитите:)

olive_oil
11-24-2006, 13:27
аз смятам като лично постижение това,че влязах в училището,в което исках миналата година с 6 по рисуване и 5.25 на теста.

RoyTheReaper
11-24-2006, 14:44
доволен съм че досега винаги съм имал висок успех в училище, че завърших елитна гимназия и сега следвам елитна специалност в може би най-подходящото място за това в страната. доволен съм че с минимум усилия постигам високи резултати. също така имам доста познания в различни области (въпреки че някои, например че знам столиците на половината държави в света, нямат никакво практическо приложение). владея отлично чужд език (английски) и имам основни познания по още два (немски и испански). също така съм горд с присъщата си скромност :lol: :twisted:

като цяло нямам кой знае какви постижения. бих бил доволен ако бях приет в елитен университет в чужбина, ако имах спортни успехи, ако бях печелил олимпиади; но и без всичко това се надявам че в бъдеще ще постигна големи неща.

rozi4_ka
11-24-2006, 15:07
Аз оценките в училище не ги смята като лично постижение. Обаче за мене най-голямото ми постижение досега е, че в 7 клас се класирах на 3 място на областния кръг на олимпиадата по химия.

TikiraYang
11-24-2006, 16:09
доволен съм че досега винаги съм имал висок успех в училище, че завърших елитна гимназия и сега следвам елитна специалност в може би най-подходящото място за това в страната. доволен съм че с минимум усилия постигам високи резултати. също така имам доста познания в различни области (въпреки че някои, например че знам столиците на половината държави в света, нямат никакво практическо приложение). владея отлично чужд език (английски) и имам основни познания по още два (немски и испански). също така съм горд с присъщата си скромност :lol: :twisted:

като цяло нямам кой знае какви постижения. бих бил доволен ако бях приет в елитен университет в чужбина, ако имах спортни успехи, ако бях печелил олимпиади; но и без всичко това се надявам че в бъдеще ще постигна големи неща.


scromnostta e kachestwo za tezi,koito nqmat drygi kachestwa

RoyTheReaper
11-24-2006, 16:28
ама аз го казах с ирония; щото се изкарах бахти феномена пък има хора които са постигнали много повече на същата възраст :wink:

BunnYY_f
11-24-2006, 16:40
Аз освен че влязох преди три години в най-елитната гимназия други постижения нямам:) Чак запомнящи се :)

sherry
11-24-2006, 17:45
Да, аз също често постигам доста и то с минимални усилия. Примерно в училище, слушам ли през часа, често не се налага да уча в дома, запомням лесно. Когато уча, не ми е нужно да преповтарям сто пъти или т.н, въпросът е да се съсредоточа и ги разбирам нещата, ама лиготията си казва думата понякога. Относно олимпиадите, радвам се, че на областния кръг по литература съм имала 2 пъти 6(не съм стигала до 3 кръг, защото само 12 клас имат, май...), печелила съм 3 конкурса за есе, първо, второ и трето място... :roll: Бе не се гордея с тея неща, не мисля, че са някви големи постижения, радвам се, че поне в нещо ме бива.

Dr. Kazimbutt
11-24-2006, 21:35
Освен това, че се научих да свиря на китара съвсем сам, без някой да ми е показвал каквото и да било (е, като изключим мажорната и минорната гама на една струна), май нямам други лични постижения... Абе безделник съм си.

brain_stew
11-24-2006, 22:00
Аз се гордея с това, че тази година почти влязох в Класическата!И реших да влизам там, 10 дена преди изпита.Трябваше да науча перфектно шест теми по история и три по литература!По история изкарах 4.50, а по литература 4!Ама на кандидат гимназисткия изпит по литература имам 5.25 и то без да ходя на уроци!Гордея се с това, че знам перфектно падежите, склоненията и спреженията в руския, без дори да съм отваряла учебника.Гордея се с това, че мога да готвя!
Абе като цяло съм си доста горделива, ама не е кой знае кво! :lol:

teenkopele
11-25-2006, 08:39
В момента се сещам за три, от малкото лични постижения, с които се гордея: :mrgreen:

:arrow: 9то място на три километровия маратон на София 2005г. . :)

:arrow: Класиране в челната 10ка на маратона на Самсунг 2006г. . :)

:arrow: Сам съм се учил, а и все още се уча де, да правя скици, бомби, троуъпи, графити. :wink:

malone
11-25-2006, 08:56
Ами за постижение смятам че се научих за 3 месеца да свиря на флейта и да успея да свиря някакво произведение макар и от четитри реда.След това се явих на испит приема за училището в което съм сега и се справих отлично.

kisS``me
11-25-2006, 09:42
Да ви се похваля ще рисувам картина за национален конкурс и съм много щастлива,защото може след това да я отпечатат на картичка :-D

Alira
11-25-2006, 22:19
Колкото и на всички да им е смешно гордея се с първото си място на градско по тенис на маса.При положение че не тренирам професионално успях да сложа в джоба си надувките от спортни школи. Понякога ми става тъпо когато някои започнат да си вадят многото дипломи от олимпиади и не смея да кажа нищо и все пак това е моята гордост.Надявам се тази година да повторя успеха си :mrgreen:

kati_0513
11-26-2006, 10:20
Имате ли нещо в живата си, което да смятате за лично постижение, нещо което ви прави поне донякъде горди и удовлетворени от себе си :?

Лични постижения имам известен брой, но най- се гордея, поне за сега, че съм единствена от училище с 6 по биология, а учителката ти пище 2,5 на Цикъл на Кребс, 2,5 на Цикъл на Калвин и ако искаш повече, примерно 3,5 научи теорията и на двата, а за повече- целия материал... но какво учене падна тогава! :D

вили
11-27-2006, 09:57
правя сайт на класа- доста добре се полечава и не съвсем елементарно