PDA

View Full Version : Моля ви,кажете за Постиньор-а!



Сгафила
11-24-2006, 13:48
С гаджето ми не усетихме как се скъса презерватива и въпреки че той беше дооста далеч от свършване, сега май се налага ди пия Постиньор Дуо. Моля ви, кажете ми спешно, нали не е задължително да се пие на гладно?
10х!

ABSOLUTme
11-24-2006, 13:53
uf,ne moga da se setq to4ny.. #-o
do postinor nikoga ne sum stigala,oba4e ot godina i ne6to vzimam Diane 35(tova e protivoza4atu4no) i to nikoga ne se vzima na gladno..tui 4e predpolagam i za Postinora vaji su6toto..poprincip lekarstva ne se vzimat nagladno.. 8-[

11-24-2006, 14:12
6tom ne e svur6il v teb nqma smisul da se trovi6 s toq postinor.mnogo hora pravqt sex bez prezervativ i pak ne se pritesnqvat tolkova.nqma da zabremenee6 zatova nedei da go pie6,za6toto e mnogo vreden i ako nqkoi put naistina ti se naloji nqma da moje6 da go vzeme6,za6toto ne moje da se pie pove4e ot 2 puti godi6no.

malka_sladuranka
11-24-2006, 15:18
за по сигурно да не те обърка някой тук отиди до аптеката и прочети листовката...иначе се пие до 24 часа(тогава е най-сигурно) пият се 2те хапчета на веднъж и мисля че не е на гладно :) успех :) и аиде бързо тичай до аптеката, че това не е шега

11-24-2006, 15:28
spokoino postinor ne e zadaljitelno da se pie na gladno kakto preceni6 ti.na opakovkata si pi6e.oba4e ne 4akai a go pii vednaga i dveteednovremenno.i na men mi se naloji ,no pih 4ak na tretia den i sled 5 dena mi doida.sig ni6to mi nqma no 4akam pak da mi doide.uspeh i ne 4akai a deistvai za6toto moje i da ne e svar6il no se otdelq malka 4ast speramtozoidi

Kaliq
11-24-2006, 15:35
uf,ne moga da se setq to4ny.. #-o
do postinor nikoga ne sum stigala,oba4e ot godina i ne6to vzimam Diane 35(tova e protivoza4atu4no) i to nikoga ne se vzima na gladno..tui 4e predpolagam i za Postinora vaji su6toto..poprincip lekarstva ne se vzimat nagladno.. 8-[ Точно за Постинор няма значение кога ще го пиеш :!: Има лекарства които се пият на гладно,недейте да пишете работи за които не сти сигурни :!: :!: :!:

Kaliq
11-24-2006, 15:39
за по сигурно да не те обърка някой тук отиди до аптеката и прочети листовката...иначе се пие до 24 часа(тогава е най-сигурно) пият се 2те хапчета на веднъж и мисля че не е на гладно :) успех :) и аиде бързо тичай до аптеката, че това не е шега Оф Боже,какви са тия глупости дето пишете не ми е ясно,Постинор се пие до 72 ЧАСА след акта :!: :!: :!: А момичето щом е сирно че приятеля и не е свършил в нея не ми е ясно защо ще пие хапчета :?: :?: :?:

krem4et0
11-24-2006, 16:03
А защо ще пиеш Постинор-то така ти трябва да се тъпчеш с него непрекъснато бе!