PDA

View Full Version : Какво правите за да бъдете забелязани!!!



GHz
11-24-2006, 14:26
Бих желал да ми споделите(момчета и момичета)какви усилия правите за да бъдете забелязани, и какво е най-дивото нещо което сте правили за да ви забележи човекът Х който харесвате?

iiirish
11-24-2006, 14:28
когато един човек те харесва той винаги ще те забележи дори и да не се набиваш на очи с поведение или дрехи... а ако не те харесва няма да ти обърне внимание каквото и да правиш!

Myrcheto
11-24-2006, 15:01
Май няма смисъл от излишни фалшове...защо просто не го заговориш,питай го как е.Ако не друго,ще го впечатлиш със смелост и увереност :)

malone
11-24-2006, 15:33
Няма смисъл да се правя на нещо повече или на нещо което не съм аз съм и аз и искам да ме харесват заради самия себе си.Който както ме приеме. ;-)

TikiraYang
11-24-2006, 15:45
Няма смисъл да се правя на нещо повече или на нещо което не съм аз съм и аз и искам да ме харесват заради самия себе си.Който както ме приеме. ;-)

Agree,az lichto razchitam na chara si

BunnYY_f
11-24-2006, 16:31
Ми по принцип винаги съм забелязвана, щото обикновенно стърча над тълпата заради скромните ми 1,82 :-D А иначе съм съгласна че ако някой е заинтересован от мен ще ме забелязва дори и да не се отличавам с ръста си :)

LO6IQ
11-24-2006, 16:34
когато един човек те харесва той винаги ще те забележи дори и да не се набиваш на очи с поведение или дрехи... а ако не те харесва няма да ти обърне внимание каквото и да правиш!
Ай Агрий

TeditoOoo
11-24-2006, 18:22
Чак пък усилие :-k аз съм такава лигла,че и да не искам пак ме забелязват (пу-пу-пу) :D

za3k^dFsG
11-24-2006, 18:29
Ако искаш да те забележи един човек просто го заговори.Ако са много зависи от възраста ако си кат мене началото и средата на побертета знаеш смешки заначки но ако си голям блесни с разум здържано.И естествено зависи от хората

GHz
11-24-2006, 18:59
Смисъла които аз влагам не е да ми дадете савет ами да видя дали някои полага някакви грижи за себе си освен да се изкъпе :)!!!

OrientalecaStasy
11-24-2006, 19:20
az seki den si biq 4ikiii do pripadak.. kupq se kato se namlata edno hubavo ina4e trea da habim voda zaludo ...

piska_
11-24-2006, 19:27
Държа се естествено :smt006

XXX_f
11-24-2006, 20:46
когато един човек те харесва той винаги ще те забележи дори и да не се набиваш на очи с поведение или дрехи... а ако не те харесва няма да ти обърне внимание каквото и да правиш!

това не е вярно!!! някои хора не са така...харесах си едно момче , но видях че той не прави нищо към мен и аз отидох при него, в началото той се дърпаше..не за да се прави на интересен имаше друга причина....и след като аз настъпих и направих така, че да ме забележе той започна да ме сваля.
За да ме забележат аз се представям и казвам някои по пикантни неща за себеси които никои не би споделил на 1-вите срещи.разбира се и чаровната ми усмивка играе голяма роля :wink:

Angel_eyes
11-24-2006, 20:54
Когато искаш някой да те забележи,най-добре е да бъдеш себе си..Да покажеш това което си,в рамките на нормалното а не с някфи гримаси като "аз не съм като другите" и дрън та пляс.Много ясно,че е така всеки е различен и индивидуален..и това е чара във всеки един от нас..А както видях коментар по-нагоре,ако дадената личност "Х" няа никъф интерес ако щеш и от Айфеловата кула се хвърли..няа да има файда :wink:

iiirish
11-24-2006, 20:56
когато един човек те харесва той винаги ще те забележи дори и да не се набиваш на очи с поведение или дрехи... а ако не те харесва няма да ти обърне внимание каквото и да правиш!

това не е вярно!!! някои хора не са така...харесах си едно момче , но видях че той не прави нищо към мен и аз отидох при него, в началото той се дърпаше..не за да се прави на интересен имаше друга причина....и след като аз настъпих и направих така, че да ме забележе той започна да ме сваля.
За да ме забележат аз се представям и казвам някои по пикантни неща за себеси които никои не би споделил на 1-вите срещи.разбира се и чаровната ми усмивка играе голяма роля :wink:

случей като твоя са единици. аз говоря за болшинството!

Kate
11-24-2006, 20:58
Ni6to osobeno ne pravq,za da me zabelzvat..prosto sum usmihnata i estestvena i mislq,4e tova im haresva na horata v men :) Kogato si izkustven vinagi si li4i i daje ponqkoga v usiliqta si da se napravqt na mnogo interesni,nqkoi momi4eta stavat adski sme6ni.. :|

exelero
11-25-2006, 00:15
OMG :roll:

А познай какво правим да бъдем забелязани ХОДИМ ГОЛИ ПО УЛИЦИТЕ

лелелеле