PDA

View Full Version : просто искам да споделя



teen™girl™
11-24-2006, 15:50
V suvetite sam mn dobra, oba4e opre li se do problem svarzan s men, ne6to ne6tata ne se polu4avat. :( Haresvam, ne, obi4am edno mom4e, no taka i ne moga da si pokaja 4uvstvata , toi ima gaje,oba4e ne e mn bezrazli4en kum men, zanasqme se taka po detski i vse pove4e i pove4e iskam da sme zaedo. Kato e do men surceto mi napravo spira, iska mi se da go pregurna silno i nikoga nikoga da ne go puskam, no za jalost 6te si ostana samo sas jelaniqta.Ako nqkoi dr be6e spodelil takuv problem s men, bih go posuvetvala da slu6a surceto si i ako iska da go pregurne i da mu kaje, kolko go obi4a, no samata az nqmam smelost da go napravq :cry: porsto iskah da vi spodelq i naistina da 4uq mnenieto vi, ili pone kakvo bihte napravili vie .

GHz
11-24-2006, 15:52
Ако не почукаш няма да ти отворят!!!пробвай нищо не губиш,превъзмогни срама и се пробвай!!!Аз бих направил така поне 8)

teen_girl4e
11-24-2006, 15:53
ami ako go obi4am i ako toi naistina e 6tastliv s drugata 6te me boli no 6te budem samo priqteli a ako e svoboden bih mu kazala ama sled mnoooooogo 4udeniq i az em tova e macka taka bih postupila az

LO6IQ
11-24-2006, 16:44
Ако не почукаш няма да ти отворят!!!пробвай нищо не губиш,превъзмогни срама и се пробвай!!!Аз бих направил така поне 8)
Така... :mrgreen: и аз така бих Направил ( към момиче ) ...

koalka
11-24-2006, 17:04
Ами виж...малко гадничко се получава като има и трети човек,но какво да се прави...шанс.Ами аз на твое място може би щях да се откажа,но ако го обичам много силно бих признала чувствата си,защото положението трудно се издържа...Но имай в предвид,че това,че се закача по детски може и нищо да не означава.И ако не се получи(възможно е),най-добре да го превъзмоогнеш...

za3k^dFsG
11-24-2006, 18:38
ami ako go obi4am i ako toi naistina e 6tastliv s drugata 6te me boli no 6te budem samo priqteli a ako e svoboden bih mu kazala ama sled mnoooooogo 4udeniq i az em tova e macka taka bih postupila az

iiirish
11-24-2006, 19:53
о, няма начин да не ти е трудно. още повече, че със сигурност изпитваш страх как ще реагира той на това и по какъв начин би го приел. пък и прегръдката и изповядването на чувствата са миг, който отминава... а после как ще го погледнеш в очите или той теб?!

каквото и да ти кажа смятам, че има ли нещо, което те спира, то ти надали ще успееш да го преглътнеш и изолираш като пречка. ако чувстваш, че ще се справиш иди и му кажи, че го обичаш, ако ли не - запази отношенията ви в сегашното си положение

XXX_f
11-24-2006, 20:35
Мила, аз съм била в почти същата ситуация...в началото с едно момче излизахме започнахме и да правим секс , но без нищо друго (той си има приятелка) изведнъж аз изпитах чувства към него и един ден както си говорим, той заговори за неговата и ми обясни как стоят нещата и аз се направих на луда и го попитах "ами ако аз бях на неиното място мислиш ли , че щеше да се получи между нас"....с това искам да ти кажа ,че просто еи така между разговора вмъкни нещо от сорта на това което аз съм казала...от там ще ти стане по лесно и ще можеш да споделиш чувствата си...надявам се да съм ти помогнала

teardrop
11-24-2006, 20:43
Ако не почукаш няма да ти отворят!!!пробвай нищо не губиш,превъзмогни срама и се пробвай!!!Аз бих направил така поне 8)