PDA

View Full Version : Защо искаме пак да ни боли?



GHz
11-24-2006, 18:55
Здравейте,едно въпросче към хората минали през рая и ада на любовта!!!Не сте ли се питали защо искате пак да испитате любовта макар да знаете колко боли от нея?

za3k^dFsG
11-24-2006, 19:04
Защота чуството да си влюбен си заслужава всички болки

11-24-2006, 19:17
Любовта е сладка отрова ,боли но искаш още ,а без нея всичко губи своя смисал :|

tq_
11-24-2006, 19:31
Ами винаги е така ..трябва да събереш много горчив опит ,да останеш много пъти разочарован.....да изпиташ с всяка частица от тялото си болката от несподелената любов, от лъжата или изневярата....докато накрая не намериш истинската любов, която ще те кара да плачеш, но само от щастие. И всеки път,когато останеш наранен си казваш, че повече никога няма да обичаш... че не искаш повече никога да се влюбваш...но както казват: " Любовта не пита, а връхлита " ....и срещаш нов човек,който е различен...и който успява да достигне до сърцето ти и изведнъж осъзнаваш,че ти май отново си влюбен,,,на пук на самия себе си . ..без всякаква логика.
И когато се случи просто не трябва да гледаш назад към миналото !!!не трябва да си песеимист и да си сигурен, че накрая пак ще страдаш... Впусни се в Новото с надежда, че този път ще е различно...с Вяра за нещо истинско....не бягай от любовта , мислейки си ,че така ще избягаш от болката, а й дай шанс да кацне на твоето рамо.. Защото не знаеш кога ще те изненада. И се замисли: нали не искаш страха да е причина да изпуснеш щастието си !!! И както обичам да казвам : По-добре е да направиш нещо и да съжаляваш ако по някаква причина то се провали , отколкото цял живот да съжаляваш, че не си опитал !!!

P.S.- извинявам се ако мислите ми ви се струват "леко" объркани или съм се отклонила от темата..... просто написаното е силно повлияно от моментното ми емоционално състояние... :roll:

^Kiss_of_the_Sun^f
11-24-2006, 19:47
Ще ти го кажа простичко:боли когато те напусне човека който си обичал и той теб ,но боли повече когато никога не си бил обичан!

iiirish
11-24-2006, 19:47
човек не може да не обича! той е устроен така, че дори и след болката, дори и след лъжата и лицемерието, пак да прости и пак да се довери. всеки крие в душата си много любов и той иска да се раздаде до край на някой. чрез любовта си ние доверяваме на някой сърцето и мечтите ти, доверяваме най-съкровенните си желание и най-дръзките си надежди... нима всеки няма нужда от това? пък и има ли някой, които да не иска да бъде обичан?! хората са казали "дай за да ти бъде дадено"

XXX_f
11-24-2006, 20:16
Любовта , това е смисъла на живота....ако не обичаш неможеш да усетиш истинското щастие!!!
Предпочитам да обичам отново, макар че знам колко много боли , защото когато не обичам се чувствам 95487684 пъти по зле......защото всичката обич която тая в себеси няма на кой да я дам :(
от можеби година немога да се влюбя и това ме убива....последния път много ме болеше, но предпочитам да ми разбиват сърцето отколкото да нямам сърце, но не е и казано че следващия път ще ми разбият сърцето :D

teardrop
11-24-2006, 20:37
Няма болка, която да е силна като чувството да обичаш.