PDA

View Full Version : какво ми причини една раздяла..



izvunzemen
11-24-2006, 20:56
Незнам защо се чувствам така. От няколко месеца немога да бъда себе си. Чуствам се друг. Чувствам, се самотен. Зле. Пропаднал. Тъжен. Немога да разсмивам хората както преди. Немога да бъда това, което бях. Имам чувството, че това никога няма да свърши. Липсата и ме убива. Бавно. Всичко, което се случваше преди 4 месеца беше напълно различно в сравнение със всичко това. ;( Дори незнам дали имам някакви чувства останали към нея. Струва ми се, че нямам. Яд ме е на всичко. Боли ме главата от яд. Много. Плача понякога. Ей така. Когато се сетя за нея. Съжалявам, че захвърли всичко на вятъра. И че я чаках напразно... В началото искаше малка почивка. После каза, че иска да бъде сама. А след това, че така било по-добре и за двамата... не ми е по-добре. Какво я промени така? Как и отминаха чувствата а моите не? Защо спря да иска да се виждаме. Какво стана по дяволите?! Защо защо защо защо защо? РАЗБИТ СЪМ!!!!!!!!!!!!!!!! Не се чувствам човек вече. Някаква отрепка се чувствам. Едно нищо. Без желание за нищо. Немога да бъда щастлив, каквото и да се случи. А ако бъда ще е за миг и ще отмине. Объркан съм. Нямам настроение за нищо. Главата ме боли... странно. Сякаш нещо е хванало мозъка ми и го стиска. Сякаш липсва нещо от главата ми. Или просто нервите ми са толкова опънати, че главата ми пуши. ташаци. псувам непрекъснато. изпълнен съм с гняв. не ми се спортува не ми се яде не ми се пие не ми се гледа. Единствено си мисля за нея и за хилядите хубави спомени, които сме прекарали заедно. От първия миг до последния... Всяка целувка... всеки мил смс.. всяка прегръдка.. всяка нейна усмивка ми се появява, сякаш за да ме зарадва, но вместо да се зарадвам ми става още по-лошо. Всичко започна когато и писах смс, че ми липсва. Отговора и беше : и аз какво да направя. Не обърнах внимание на това и пак продължих с обяненията си ,че немога без нея и, че я искам много да бъде до мен. Тогава тя ми отговори така: не ми е до такива работи сега... Тогава започнах да се чувствам различно... да се чудя.. да незнам какво става... да немога да мисля трезво.. да немога да се съсредоточа и да стоя в неведение. Може би месец по-късно и писах смс, "как може да те обичам толкова мн?", а тя ми отговори "какви са тез въпроси защо ме будиш така ти?". Разби ми сърцето... Оказа се, че всичко което изпитвам... е напразно. Всеки копнеж да бъда с нея... Всяка мисъл за нея...изобщо...Какво става с мен ? Слушам ТАТУ - ГОМЕНАСАИ(sorry). КАКВО СТАВА С МЕН?!?!?! какво става;( какво става бе!!!! "какво стана с вечното ми чувство за хумор" с до лудост граничещия ми оптимизъм. Нямам никакво самочувствие. Обичах живота. Обичах всички. А може би обичах и себе си. Но най-много от всичко обичах нея. Сега не обичам нищо. Не мисля и че ще заобичам нещо отново... Нaчина ми на мислене... е свързан с начина ми на чувстване...(това второто тъпо звучи) Сякаш обичам нещо но... незнам какво..na maika ti v putkata. poveche nqma da placha za nqkva patka...
Draft saved at Jul 25
Ami kakvo moga da vmetna oshte. Osven che nqmashe promqna do purvi oktomvri (sega e 3-ti) v nastroenieto mi tq trugna sus nqkakavi ot dneshniq razgovor mi spodeli s golqma radost che DOSTA go haresva. Vchera misleh da se samoubivam. Samo se porqzah nishto mi nqma. Dnes sushto mislq. Ujasno mi e;( Chetoh pak stari logove v koito mi obeshtava pak da se razhojdame v morskata... da hodim na plaj... a vsushtnost vmesto da go napravim tq skusa s men. Ne izdurjam poveche na tova muchenie. Iskam da umra. Ili da buda s neq. Sled kato e sus tozi predpo4itam da umra... nai-lo6oto e 4e sigurno shte budat mn dulgo vreme zaedno... shte spodelq i shte pravi vsi4ko koeto pravi6e s men... Ako ne i pove4e..;( iskam da umra!
Draft saved at Oct 3
Ami kvo da vi kaja... sega e 4 noemvri mesec sled kato trugnaha. Tq e na nqkakvo party... sus priqtelq si. Ne mi se misli kvo 6te praqt dvamata tam. Samo kato se setq na 9 april tazi godina na rojdeniq den na *(tyk ne trqbva6e da ima ime) kakvo pravit6e s men mrasnicata...
predi 2 sedmici nqkude avera i imashe rojden den.. malko predi tova q napsuvah kato i kazah gnusna pa4a da si ebe maikata i 4e nemoga da povqrvam che sum obi4al takuv bokluk kato neq i 4e e kurva zaspala i drugi takiva, sled koeto mi kaza che nqma da me pogledne i naistina ot togava ne mi govori. Predi edna sedmcia puk gi gledah da se mlqskat zaedno i tq se kefi6e kato be6e sednala v nego.ujas. na tupiq pohod. ta6ak. da eba maika mu.
nqkoi hora mi kazvat 4e 1 godina ne bilo mnogo za 1 vruzka..tova moeto ne bilo normalno... emi ne e taka v greshka ste _)_

NQkoi si det znai vsi4ko
11-24-2006, 21:09
Pi4 vij sq sa6toto sam go izptival na4i vij
pomisli malko sedni za 1 4as i pomisli prosto posle se saberi s priqteli
i se napii kat lud i ako en se uhili6 togava nz :)
ama sigoren 4e 6ti mini vari na disko 6a vidi6 4e ima i drugi momi4eta ne e samo tq i az tei bqh ama mi mina kat ispih 3 vodki i izabraih imeto bazikam se :) est vij sq Alkohola pomoga ponqkoga ! :)

Angel_eyes
11-24-2006, 21:14
Аз..уоу :cry: В написаното виждам толкова много болка..а мислех,че мен ме боли :shock: Тази раздяла много те е наранила,съжалявам но бъди сигурен,че самоубийството не е начина по който ще премине всичко..Да сложиш край на живота си от една страна е смела постъпка а от друга доста страхлива.Смела е защото не всеки има куража да си среже вените или да се нагълта с някфи хапчета и пр.а е страхлива,защото по този начин показваш слабост..Бори се,след бурята винаги изгрява слънцето носейки нова надежда..Недей така :wink:

dream_dragon
11-24-2006, 21:30
Пич, ако още си жив не си сам. Но днес вече всичко умря. Вряно, че не казах сбогом, както исках, но основното остана. Не мога вече да мисля за нея и приятеля ми като част от моя живот, за това им казах, че нещо не върви и също сбогом. Жалко, че той развали ефекта, като ми отвърна, че е така. Да беше ми го казал по-рано вместо да се излагам. Но те съветвам да си поемеш дъх и да затвориш очи. Спомни си за нея, но когато ги отвориш, трябва да се освободиш от нея. Просто си помисли дали имаш нужда от тази болка. Колкото и да е трудно, ако ти не я изкараш от живота си и мисли те си няма кой друг. В един момент ще осезнаеш, че не си заслужава. Казвам ти че в морето има много риби и макар никоя да не е същата, като нея ще е уникална по своя си начин. А иколкото и да е красива една риба в началото после винаги може да се измъкне от кукичката. Пожелавам ти слид време и ти като мен да се освободиш от неприятните спомени. Сега заявявав не ми пука за нея и него, нека са щастливи заедно, просто не е трябвало да бъда с нея. Дано и ти си го кажеш.

Barbie
11-24-2006, 21:45
Eeeei, nedei takaaaa...
Nqma da kaja, 4e razbiram kakvo ti e, za6toto vseki izjivqva, priema i se bori s bolkata po razli4en na4in....no ti trqbva da go preodolee6. Qvno tova ne e bilo momi4eto za teb, a nqkude tam te 4aka nqkoq prekrasna devoika, koqto 6te oceni liubovta ti.
Az samata, kakto predpolagam i mn hora ot foruma, v momenta izjivqvam ne6to...bolezneno...no, kakvo da ti kaja - life is life. Nqma lesno. Vzima6 se v ruce i produljava6 napred - nqma6 izbor ;)
(mani gi tiq istorii sus samoubiistvoto...za6to da propuska6 6ansa si da bude6 6tstliv?!)
Za6to ne mi pi6e6 LS...ili ne dade6 skype, ne6to - moge da te izslu6am i da spodeli6 - tova ponqkoga pomaga mnogo ;)

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:36
човечее като четох сичко това се поставих на твое място разплаках се :smt010 почуствах нещо много тежко в сърцето си ... няма да ти казвам споко сичко ше се оправи зашото знам че тфа споко не е нишо .... но колкото и да е тежко...гадно ...отвратително.... болезнено да ги виждаш заедно ... да знаеш какво прави тя с него ... да си спомняш всички прекрасни моменти... смс-и ... и т.н. колкотоо и да си депресиран наранен и скапан от всичко това трябва да повярваш ... да повярваш в това,че тя не заслужава твоите сълзи ... твоята любов... спри ... просто недеи ... сам си го причиняваш ... нали знаеш че надеждата умира последна ... и аз онзи ден се опитах да се самоубия просто се чуствах точно като теб но по други причини... легнах на земата взех нож и тръгнах да си режа вените по дължина ... но изведнъж нещо ми трепна и се замислих "ами хората?моите приятели? тези които ме обичат? семеиството ми? какво ще стане?" и няма смисъл да вършим глупости заради шибаната любов ... помисли ...

koalka
11-25-2006, 06:09
Само едно важно нещо ще ти кажа-не си струва да умреш за човек,който не изпитва нищо към теб и нехае за това какво изпитваш,а и на всичкото отгоре и се държи не много добре.Според теб има ли смисъл?Историята ти наистина е ужасна,знам,но просто ти не искаш явно да забравиш.Просто все едно нарочно се сещаш за нея,припомняш си хубавите ви моменти,яд те е и въобще.Пак ти казвам-недей да правиш глупости,защото ако го направиш ще е вече късно.Не знам преди колко време сте се разделили,но има още много време пред теб и има още много време да живееш.Знам,че това звучи абсурдно сега,но цял живот ли ще страдаш заради нея,а тя вече ще има дом,деца и т.н.?Пример ти давам,ще е забравила за теб,а ти целият си живот ще си пропилял за това да си спомняш хубавите моменти,нервите да са ти опънати и главата ти да пуши.Просто разбери,че няма смисъл.А и сигурен ли си,че още не я обичаш?Дано не.Моля те,послушай съветите ми и положи усилие да не мислиш за нея,да излизаш,да се смееш,прави го насила,въпреки че не го искаш.Пак ще е по-добре,от колкото да седиш затворен в къщи и да мислиш за нея.Надявам се да си се позамислил за това,което ти казах и най-вече да си го прочел и да разбереш смисъла на цялото това написано...

HopeLesss
11-25-2006, 09:48
На сила хубост не става! Знам, че ти е адски трудно в момента, че в съзнанието ти нахлуват хиляди прекрасни спомени, но недей ги убива, само защото не си с това момиче! Запази хубавите моменти такива, каквито са, а не ги зачерквай от живота си! Има една много хубава мисъл, която мисля, че ще ти помогне - Не знаем какво печелим, когато губим! Чакат те много хубави мигове, но само ако им дадеш шанс да се сбъднат! Горе главата и само напред и нагоре!

DevilWish
11-25-2006, 10:24
В началото на темата преди пратените ви смс-и мислих ,че това го е писал моят бивш приятел-съвсем сериозно.Той се чувства по същият начин за мен и зная ,че му е много гадно и на мен ми става гадно... ](*,) :(

11-25-2006, 12:17
ako bqh na teb shtqh da q ubiq ot boi ;) ne ti li e kofti kato si pomislish che si stradal tolkova mnogo a sega se kefi s avera si ? trqbva i tq da strada. napravi i jivota 4eren. ubii kucheto i

11-25-2006, 16:00
Tova,koeto pro4etoh,prosto me potrese!I ne tolkova ot sy4uvstvie,kolkoto...vse edno,tova,koeto beshe napisal,vse edno pro4etoh tova,koeto moqt segashen priqtel bi napisal sled izvestno vreme!Kakva e istoriqta-sled ednogodishna vryzka s vyzmojno nai-obi4ashtiqt me 4ovek na sveta,osyznah,4e ne sym prevyzmognala 4uvstva kym edin 4ovek,koito ne mi e bil gadje,no ot 3 govidi poznavam i obi4am.razbrah,4e sega imam shans s nego,i prosto nz...tolkova mn go obi4am,a moqt priqtel tolkova mn me obi4a!Prosto ne moga da se resha da napravq tova,koeto sa ti pri4inili na teb...dano go prevyzmognesh mn skoro...kysmet!

teardrop
11-25-2006, 16:33
Не мога да повярвам, че очите ми се насълзиха, докато го четях... Не знам какво точно да те посъветвам без да звучи банално, клиширано и изтъркано. Единственото, което мога да кажа, колкото и тривиално да звучи, е че с времето всичко ще отмине. Знам, че изглежда невъзможно, но с течение на времето ще ти стане по-скоро безразлична. Въпреки че винаги ще си спомняш за прекрасните ви моменти заедно, те няма да те нараняват, а ще са просто част от миналото. Гледай напред! Няма да ти казвам да я забравиш, защото сама знам, че ще е невъзможно поне за момента. Но явно тя вече е минало. Не можеш да я накараш отново да те обича. Не оставай с лоши спомени, запази само хубавите и си потърси друга. Не е единствена на света. Успех!

Dead inside
11-25-2006, 19:52
Прав си ,че надеждата умира последна.....но все пак и тя умира някога...И аз се чувствам по същия начин...писна ми да се крия зад маската на смеха и да се правя на непукист...просто искам да плача....да плача...докато не остане нищо...нищо.... :smt087

11-26-2006, 12:03
в момента съм в същото положение и направо не ми се мисли ...просто си стоя и плача и немога да спра..........гадно е

leko_otkachena
11-26-2006, 13:16
ako bqh na teb shtqh da q ubiq ot boi ;) ne ti li e kofti kato si pomislish che si stradal tolkova mnogo a sega se kefi s avera si ? trqbva i tq da strada. napravi i jivota 4eren. ubii kucheto idobre be spored teb sichko li se reshava s boi?

FcheSladko
11-26-2006, 13:25
Историята ти е супер подобна на моята. Доплака ми се още повече когато я прочетох :( :( Ужасно много го обичам.. а той предпочита да е сам или с друга :cry: :cry: Чуствам се ужасно объркана.. не знам как да продължа оттук нататък. Живота ми се срина до дъно.. От два дни не съм излизала от нас, освен до магазина :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Просто не мога да намеря думи с които да изразя чуствата си.. почуствах се още по-гадно когато прочетох историята ти.. Не знам какво да те посъветвам, защото знам какво ти е сега на теб... След толкова много време заедно да чуеш от човека който обичаш безумно много, че иска да е сам и... че не си му нужен вече... не не не няма друго такова чувство.. В момента хиляди пъти предпочитам да не съм се раждала щом човека когото обичам го няма и не го интересувам.. Господи, живота е толкова толкова несправедлив.. В момента само се надявам всичко да мине по-бързо.. не мога да ти кажа да не мислиш за нея.. само времето е способно да разбере колко велика е любовта.. и само времето може да излекува тази болка..

LSD^Lady
11-26-2006, 13:37
Аз..уоу :cry: В написаното виждам толкова много болка..а мислех,че мен ме боли :shock: Тази раздяла много те е наранила,съжалявам но бъди сигурен,че самоубийството не е начина по който ще премине всичко..Да сложиш край на живота си от една страна е смела постъпка а от друга доста страхлива.Смела е защото не всеки има куража да си среже вените или да се нагълта с някфи хапчета и пр.а е страхлива,защото по този начин показваш слабост..Бори се,след бурята винаги изгрява слънцето носейки нова надежда..Недей така :wink:


И аз съм на това мнение... Просто незнам какво друго да ти кажа. Ако искаш си дай Skype или ICQ и там ще си поговорим!

11-26-2006, 23:31
Парадокс е колко хора са с такъв проблем...и аз имам доста подобен, само дето при мен има и изневяра която адски ме нарани. Но самоубийството го забрави, не е начина... опитай да подредиш мислите си, в крайна сметка опитай с друго момиче, колкото и да боли и да обичаш......... :cry:

exelero
11-27-2006, 00:27
Аз..уоу :cry: В написаното виждам толкова много болка..а мислех,че мен ме боли :shock: Тази раздяла много те е наранила,съжалявам но бъди сигурен,че самоубийството не е начина по който ще премине всичко..Да сложиш край на живота си от една страна е смела постъпка а от друга доста страхлива.Смела е защото не всеки има куража да си среже вените или да се нагълта с някфи хапчета и пр.а е страхлива,защото по този начин показваш слабост..Бори се,след бурята винаги изгрява слънцето носейки нова надежда..Недей така :wink:


И аз съм на това мнение... Просто незнам какво друго да ти кажа. Ако искаш си дай Skype или ICQ и там ще си поговорим!

Аз да си дам ли мойто :mrgreen:

п.п. може да направим конференция и да обсъждаме тая тема :wink:

exelero
11-27-2006, 00:29
Историята ти е супер подобна на моята. Доплака ми се още повече когато я прочетох :( :( Ужасно много го обичам.. а той предпочита да е сам или с друга :cry: :cry: Чуствам се ужасно объркана.. не знам как да продължа оттук нататък. Живота ми се срина до дъно.. От два дни не съм излизала от нас, освен до магазина :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Просто не мога да намеря думи с които да изразя чуствата си.. почуствах се още по-гадно когато прочетох историята ти.. Не знам какво да те посъветвам, защото знам какво ти е сега на теб... След толкова много време заедно да чуеш от човека който обичаш безумно много, че иска да е сам и... че не си му нужен вече... не не не няма друго такова чувство.. В момента хиляди пъти предпочитам да не съм се раждала щом човека когото обичам го няма и не го интересувам.. Господи, живота е толкова толкова несправедлив.. В момента само се надявам всичко да мине по-бързо.. не мога да ти кажа да не мислиш за нея.. само времето е способно да разбере колко велика е любовта.. и само времето може да излекува тази болка..

Ако си над 14 си дай Skype да си говорим и да те утешавам :mrgreen:

п.п. сериозно дайте да си направим конференция и да обсъждаме колко ялов е живота :wink: щото и аз нищо хубаво не съм виждал от него

ketitu
11-27-2006, 09:05
kogato chetqh napisanoto ot teb ochite mi se nas1lziha..jivot1t moje da b1de tolkova boleznen i da prichinim adski mn bolka na tezi,koito ne go zaslujavat..nz kakvo da ti kaja,ot dumite mi edva li shte ti stane po leko..vs mis1l e sv1rzana s neq,nali?vseki spomen,vsqko mqsto ot k1deto minesh..kolko m1chitelno,da si s nqkoi cqla godina i da oznachava tolkova mn za teb..a nakraq toy da se podigrae s vsichko..iska ti se da iztriesh spomenite,da ne si obichal,tazi godina da ne e bila nikoga..no za jalost e nev1zmojno..edinstvenoto,koeto moga da ti kaje e,che vremeto lekuva vs,no sm1rtta ne e sapsenie,znaesh li kolko p1ti i az s1m go iskala tova..vedn1j dori gl1tnah shepa hapcheta,zaradi edno momche..tova e ludost,nikoi ne zaslujava tova,dori i tvoqt bivsha lybov..s vremeto shte otkriesh nqkoq istinska,koqto da e vinagi do teb i da ti dava onova,ot koeto se nujdaesh..ako iskash da spodelish neshto mi pishi na maila kett_mi6i@abv.bg i ne se sduhvai!!

Mike-Jones
11-27-2006, 09:31
da sa ibe marshata;]

11-27-2006, 17:38
da sa ibe marshata;]
pravilno

oO
11-28-2006, 12:12
pf neznam kvo da ti kaja bratle, pro4etoh vnimatelno vsi4ko koeto si pisal i vsi4ki postove vypreki 4e na maitap vlqzoh v tazi tema (v smisyl ne sym celql da q 4eta cqlata i t.n. a prosto da vidq zakvo stava vypros) kakto i da e. Zaintriguva me. Razbiram kolko ti e kofti 6toto sym bil v podobni situaci (4ak v takava opredeleno ne sym bil dano da ne se slu4va na nikoi naistina mnogo boli) smelo napred i tva e. razbiram 4e postoqnno misli6 za neq i t.n. no vypreki vsi4ko probvai s drugo momi4e. moje puk da q zaobi4a6 pove4e ot kolkoto drugata. Ili pone moje da ti pomogne da zabravi6 starata si liubov... :(

izvunzemen
11-29-2006, 11:24
Благодаря на всички за отговорите.

Tender Poison
11-29-2006, 15:39
Много е кофти така,разбирам те,изпитвала съм го,но няма какво толкова да се коркаш,опитай се да забравиш,не се измъчвай с въпроси от рода на "Защо стана така" и т.н. Щом се е случило..преодолей го и продължи напред,а и от една връзка не трябва да се помни само лошото,навярно сте имали и хубави моменти

{Sweety_f}
11-29-2006, 15:51
ako iskate mi vqrvaite oba4e na men mi stana mn kofti ot tva...nqkoi 4ovek da te obi4a tolkova mnogo,a ti da go ostavish i az postypih taka ,no tva moito mai e mn po razli4no i sq se 4ustvam mn kofti i kato pro4etoh i tova...opitai se da q zabravish....znam 4e nqma da ti e lesno no opitai po sqkayv na4in ako trqbva si hvani nqkoe dr gadje i pravi vsi4ko za da q drznish makar 4e nqma da e 4esno sprqmo dr momi4e ...nz nz kakvo moje da se napravi v takavi situaciq