PDA

View Full Version : искам да ви споделя нещо



марто0о0о
11-24-2006, 20:59
тук има доста сериозни теми и повечето са малко негативни.. искам сега да споделя нещо и се надявам по този начин да помогна на много хора
та към въпроса: с едно момиче дълго време си чатихме в нета. Много я харесах а и тя много ме хареса. Разменяхме си снимки и така след 2-3 месеца чат тя искаше да се видим. На мен ми беше малко неудобно а и се страхувах че няма да ме хареса и затова всеки път и отказвах по най-лекия начин. Един ден обаче седнах и се замислих колко много мога да изгубя ако не се реша да се срещна с нея. Беше ми доста трудно и много време мина докато събера кураж но накрая и това стана. Видяхме се и 2-мата ужасно много се харесахме. Сега вече ходим и се чувствам най-щастливия човек на света. Сега като се обърна назад и си помисля за онзи ден, когато се питах че може да изгубя много - наистина е било така!Ако не се бях решил да го направя щях да изгубя толкова много.
Затова хора - съветвам ви да не се притеснявате и да не губите всяка една възможност от притеснение защото не се знае какъв шанс може да получите и да го пропилеете за едното нищо

Успех на всички и дано съм ви окуражил поне малко :)

Angel_eyes
11-24-2006, 21:03
Еее малко радост,хубаво е да видиш как връзките от нет-а имат развитие..Радвам се за теб и мисля,че темата ти ще помогне на доста хорица :wink:

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 23:08
да ама шансовете секи да има късмет като тебе са 100 на 1000 сешс се а и по чата има секви педофили и т.н... рядко сички имат такъв happy end

ПСИХОЗА
11-24-2006, 23:13
марто0о0о
Гост

ООоо БаЦе Мой ЧОВеК СИ !!!!
:mrgreen:
ТУка ВяРНО РАЗСЪЖДАВАШ ОБАЧЕ ЗАВИСИ КАКЪВ Е ЧОВЕКЪТ С КОЙТО СИ СИ РАЗМЕНИЛ СНИМКА, ЗАВИСИ ТИ САМИЯ КАКЪВ СИ ЗАЩОТО АКО СИ КАТО МЕН, ТОЕСТ АЗ СЪМ ИЗРОД НА 16 и половина мислещ като човек на 28 поради причини (САМО ПРОБЛЕМИ ДО СЕГА В ЖИВОТА МИ), АЗ НЕМОГА ДА ГОВОРЯ С МОМИЧЕТА които са красиви, но под красиви аз имам предвид 3 момичета на 12 училища, защото красотата не е само физическа а и духовна. ](*,)

izvunzemen
11-24-2006, 23:45
тук има доста сериозни теми и повечето са малко негативни.. искам сега да споделя нещо и се надявам по този начин да помогна на много хора
та към въпроса: с едно момиче дълго време си чатихме в нета. Много я харесах а и тя много ме хареса. Разменяхме си снимки и така след 2-3 месеца чат тя искаше да се видим. На мен ми беше малко неудобно а и се страхувах че няма да ме хареса и затова всеки път и отказвах по най-лекия начин. Един ден обаче седнах и се замислих колко много мога да изгубя ако не се реша да се срещна с нея. Беше ми доста трудно и много време мина докато събера кураж но накрая и това стана. Видяхме се и 2-мата ужасно много се харесахме. Сега вече ходим и се чувствам най-щастливия човек на света. Сега като се обърна назад и си помисля за онзи ден, когато се питах че може да изгубя много - наистина е било така!Ако не се бях решил да го направя щях да изгубя толкова много.
Затова хора - съветвам ви да не се притеснявате и да не губите всяка една възможност от притеснение защото не се знае какъв шанс може да получите и да го пропилеете за едното нищо

Успех на всички и дано съм ви окуражил поне малко :)



Малко смешно ми стана... Защото аз тръгнах по същия начин с бившата си... а и най-вече защото в единствения ми пост http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=65701 обяснявам как след 1 година ме заряза и ми съсипа живота. Не ти пожелавам същото и на теб де. Но все пак... абе важното е да не ставаш путка като мене.

koalka
11-25-2006, 05:57
Ами при мен и приятеля ми стана същото-запознахме се по чата и всичко мина по мед и масло.Сега той е най-важният човек за мен,както и любовта на живота ми.