PDA

View Full Version : Когато всичко свърши(samo spodelqm)



11-24-2006, 21:28
На 14 години съм момче съм.
Когато всичко сварши откачих направо нз ква е таз лубов побърках се!
Не сам я виждал а я обичам на 400 км разстояние сме :(
затова и и казах докато можех че тряа скасаме щото после ще по гадно и за двамата и много по трудно :(
Когато всичко свърши Те боли и не спира, при мен още не е спряло
защо ? ? ? и ся не се усмихвам не съм весел нз просто няам никво настроение е има но то минава бързо не съм забавен на никои и сякви
незнам........
Може би вси4ко свърши защото...... бяхме на далеко ...... нз !
Но разбрах 4е тряа си пазим ЧувСтвата щото трудно се вращат!

koalka
11-25-2006, 06:12
Най-добре си я върни,ако вече не е късно...

ObI4Am_Te
11-25-2006, 06:38
Най-добре си я върни,ако вече не е късно...
naistina !!
6te ima mn dni v koito 6te si spomnq6 za neq ! No dori 6te si spomni6 4e ste skusali ! zatova naistina po dobre si q varni dokato ne e ve4e kusno ..iza6toto posle 6te ti e gadno

11-25-2006, 19:18
Ami vijte sq az i zitrih nomera i kazah da ne me tarsi i tq da istrie moq vaapreki 4e znam neiniq na izust ........... no tva e drugo ve4e se opitvam da q zabravq no ne se polu4ava izob6to mislq vse pove4e i pove4e za neq
mislq nakraq da se napiq da otida na disko i da si namerq nqkoq ot moq grad........ i nz prosto iskah da spodelq ako nqkoi ima nekvi saveti molq da gi kaji ;)
10x za vnimanieto !

perky_girl
11-25-2006, 19:26
И какво като се нафиркаш и отидиш на диско,хубаво хващаш си друга мацка и на другия ден кФо пак ли ще се напиеш,че да можеш да излезнеш с нея на кафе.Защото ако обичаш/или поне харесваш толкова силно това момиче-както ти казваш/ то дори и да си хванеш най-готината мацка в твоя град ти пак няма да можеш да спреш да мислиш за нея.
Споделям мнението на предходните,обади и се,кажи и това което си написал тук!Ако наистина държиш на нея,само да я чуваш по телефона ще ти е горе-долу достатъчно,а и ако подържате връзка някой ден може да се видите отново,все пок това са 400км.Вие сте от една държава.Аз какво да кажа като момчето което обичам е в друга държава,а? :smt017

11-25-2006, 19:42
mi az daje ne sam q vijdal ama sam 100% siguren 4e q obi4am
tq nqma pic ama az iam i pratih i tka...... :) ai sq 6a q potarsq da q vidq kak e...... 10x za savetite

11-25-2006, 19:47
nai6 kvo otkazah se .........
vijte sq lubov ot razstoqnie nqma
tva e prosto ma4enie i za dvamata ....... no kakto i da e az sam sigoren 4e vsi4ko svar6i !!! :)
aide mersi za vsi4ki mneniq sbogommmmmm :P 4au 4au allll

11-27-2006, 13:39
ve4e haresvam druga ...... :)
mersi se pak za gre6ntie saveti!
Vijte hora pomislite kvo iskate vie i kak biht ego napraili to4no 6toto tiq hora ot foruma ne sa horata koito 6te vi pomognat osobeno mnogo nai mn vi dadat nqkoq ideq no visk4i znaem 4e nai hubavite idei sa si sobstvenite
teide 4ao 4ao !

IKisseDAGirL
11-27-2006, 13:51
има и луди хора на тоя свят.. [-(