PDA

View Full Version : Бе що не мога да съм.........



Г0ст
11-24-2006, 22:03
Бе що не мога да съм като всички мъже - чукаш всяка путка , която ти върже пък после му мислиш.Дразна се.Знам , че са повечето момичета ще кажат , че това е добре и т.н. ма в крайна сметка щом съм решил да пиша явно не е толкова добре за мен.Някак си просто не мога да бъда такъв , но и не мога да бъда такъм какъвто съм и се получава егати тъпата ситуация.Винаги ми е било интересно да питам момчетата дето примерно правят секс с някое момиче и знаят , че тя си има гадже после не изпитват ли някакви огризение , че това нейно гадже , което си има чувства към нея и т.н. ще разбере и..........знаете как е.Не си ли представяте колко ще го заболи ?
Бързам да оточня , че не съм някой ***** гей или пък съм решил да ставам такъв [-X [-X [-X

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 22:07
ми в краина сметка кфо лошо ... задължително ли трябва да си като сички останали "мъже" не знам ама според мене тфа е тъпо ... е верно че и аз съм си изневерявала на гаждето веднъж и беше само няколко целувки ама се усетих ... се 1 ... та казвам че за кфо ти е да си като сички останали тъпаци наречени мъже които уж обичат момичето до себе си а пък чука някоя друга (е не сички) ... просто няма смисъл ... така чее споко пич хаа :mrgreen:

za3k^dFsG
11-24-2006, 23:00
... е верно че и аз съм си изневерявала на гаждето... че за кфо ти е да си като сички останали тъпаци наречени мъже които уж обичат момичето до себе си а пък чука някоя другаТака отрязано е много по добре

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 23:04
... е верно че и аз съм си изневерявала на гаждето... че за кфо ти е да си като сички останали тъпаци наречени мъже които уж обичат момичето до себе си а пък чука някоя другаТака отрязано е много по добре
ахаха ок

ПСИХОЗА
11-24-2006, 23:20
е що не мога да съм като всички мъже - чукаш всяка п*тка , която ти върже пък после му мислиш.Дразна се.Знам , че са повечето момичета ще кажат , че това е добре и т.н. ма в крайна сметка щом съм решил да пиша явно не е толкова добре за мен.Някак си просто не мога да бъда такъв , но и не мога да бъда такъм какъвто съм и се получава егати тъпата ситуация.Винаги ми е било интересно да питам момчетата дето примерно правят секс с някое момиче и знаят , че тя си има гадже после не изпитват ли някакви огризение , че това нейно гадже , което си има чувства към нея и т.н. ще разбере и..........знаете как е.Не си ли представяте колко ще го заболи ?



ХА ХА ХА

Първо момчетата които ебат без да обичат и без да ценят достойнството, на момичетата независимо, че момичето им е пуснало
СА ПЪЛНИ ЛАЙНА!!!
Защото момичетата са най-крехките, най-готините създания на земята и
както съм решил каде дочуя че някой е обарал момиче, че някое е целунал на сила момиче или нещо по-лошо ЩЕ СИ ИМА МН ПРОБЛЕМИ ЗАЩОТО ЛЮБОВТА ТРЯБВА ДА ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА!!!!!

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 23:21
ХА ХА ХА

Първо момчетата които ебат без да обичат и без да ценят достойнството, на момичетата независимо, че момичето им е пуснало
СА ПЪЛНИ ЛАЙНА!!!
Защото момичетата са най-крехките, най-готините създания на земята и
както съм решил каде дочуя че някой е обарал момиче, че някое е целунал на сила момиче или нещо по-лошо ЩЕ СИ ИМА МН ПРОБЛЕМИ ЗАЩОТО ЛЮБОВТА ТРЯБВА ДА ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА!!!!!

Ти си велик хаха ... :mrgreen: тфа ми хареса

za3k^dFsG
11-24-2006, 23:29
Да тва всеки го знае момчетата които ебат само защотото са им пуснали са злеподържщи се недъгави кастрирани травестити

ПСИХОЗА
11-24-2006, 23:35
Да тва всеки го знае момчетата които ебат само защотото са им пуснали са злеподържщи се недъгави кастрирани травестити

ТАКА ТИ СИ СЪЩИЯТ, ЧОВЕК КОЕТО ЦЕНИ ЛЮБОВТА, НЯМА ДА СИ СЛОЖИ ТАКЪВ АВАТАР, И ТИ ТЪРСИШ СЕКСА А МНЕНИЕТО ТИ Е ПРОСТО ЗАЩОТО ТАЯ НАПИСА ТОВА МИ ХАРЕСА И ТЕ СЕ ПРОВОКИРА ОТ ТОВА И РЕШИ да напишеш това всеки го знае [-X [-X [-X ...

Evil_ChilD_f_
11-24-2006, 23:52
ТАЯ ... тфа ме обижда :smt017 :smt012 :mrgreen:

LO6IQ
11-25-2006, 05:20
Абре защо трябва да си като тях .. те ти се смеят защото си различен - ти им се смей ,защото са еднакви - сичките за бройка - да не ти пука :-D

koalka
11-25-2006, 05:54
Ами ти явно искаш да си като тях,но просто характера не ти го позволява.Защо се стремиш да си някой,който не си?

air_J
11-25-2006, 09:59
Бой и ебане не се връщат! :-({|=

DevilWish
11-25-2006, 10:07
Мии трябва да се радваш ,че си такъв.Искам такова момченце :) ;-)

Г0ст
11-26-2006, 18:48
Бой и ебане не се връщат! :-({|=

Прав си ама нема много общо с темата :-#


защото ние можем..

леко баце.............леко....


Мии трябва да се радваш ,че си такъв.Искам такова момченце

Ми трябва ма несе радвам.Това е най-страмнното.А пък ти искаш такова момченце , ама я се замисли колко от момчетата с коя си била гадже са били такива и после си отговори на въпроса "Ма аз защо съм била с тях" #-o

za3k^dFsG
11-26-2006, 18:54
Да тва всеки го знае момчетата които ебат само защотото са им пуснали са злеподържщи се недъгави кастрирани травестити

ТАКА ТИ СИ СЪЩИЯТ, ЧОВЕК КОЕТО ЦЕНИ ЛЮБОВТА, НЯМА ДА СИ СЛОЖИ ТАКЪВ АВАТАР, И ТИ ТЪРСИШ СЕКСА А МНЕНИЕТО ТИ Е ПРОСТО ЗАЩОТО ТАЯ НАПИСА ТОВА МИ ХАРЕСА И ТЕ СЕ ПРОВОКИРА ОТ ТОВА И РЕШИ да напишеш това всеки го знае [-X [-X [-X ...Аппфф варви си одари една чикия и се оспокой мно се дразна когат МИ КАЖАТ ЧЕ СЪМ ПЕРВЕЗЕН защото не е така

sladoled
11-26-2006, 19:04
А си представи кави ще станат тези, дето не им пука ,след време.Вероятно гадни, безчувствени, тъпи, използвачи. Такъв ли искаш да станеш? Няма как да постъпваш по долен начин и да ти се връща добро.Така, че си бъди такъв, какъвто те е създала природата и дано срещаш доброта. :smt006 :smt006 :smt006

sladakk
11-26-2006, 19:26
Всеки иска да спи с някоя мадама отново и отново, това не е нимфоманство просто желание и кеф да го прави, колкото до огризенията всеки ги има въпреки че ги крие. Има и друг вариянт, може би те е страх каква ще е реакцията на гаджето на мацката!!! Все пак всеки си знае възможностите и всеки си е сам за себе си. Давай научи се или просто си хвани гадже и си я опрааи

feshankaa
11-26-2006, 19:29
[/quote]Първо момчетата които ебат без да обичат и без да ценят достойнството, на момичетата независимо, че момичето им е пуснало
СА ПЪЛНИ ЛАЙНА!!!
Защото момичетата са най-крехките, най-готините създания на земята и
както съм решил каде дочуя че някой е обарал момиче, че някое е целунал на сила момиче или нещо по-лошо ЩЕ СИ ИМА МН ПРОБЛЕМИ ЗАЩОТО ЛЮБОВТА ТРЯБВА ДА ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА!!!!![/quote]

:smt005

panterata
11-26-2006, 22:16
браво на теб че си такъв! =D> явно си свясно момче , но.. ние момичетата харесваме лошите момчета.. колкото и тъпо да е това..

Г0ст
11-29-2006, 16:54
браво на теб че си такъв! =D> явно си свясно момче , но.. ние момичетата харесваме лошите момчета.. колкото и тъпо да е това..

Axam.Наистина е тъпо.А най-тъпото е че всички момичета в мойто даскало ме смятат за някакъв гъзар , а просто мойта компания е такава.А пък най , най-тъпото от всичко е че съм и женкар , щом в междучасията си лафа с повече от едно момиче или пък с различни такива.Май е най-добре да спра да излизам с приятелите си , да спра да разговарям с момичетата и чак тогава някой хора ще забележат истенското ми АЗ.Тъпа работа е човек да си вади прибързани изводи.Е сега как да обясна на едно момиче от даскалото ми , че несъм женкар , защото преди известно време това я спря да тръгне с мен.Мислеше си , че само ще я използвам и след това ще я зарежа , а пък аз имах чувства към нея.Сега сме приятели , но тя продължава да ме мисли за женкарче и това си е , а мен това ме изкарва извън кожата ми и скоро май ще й се развикам.
В днешно време е трудно да бъдеш такъв какъвто си.

11-29-2006, 17:34
spored men tva 4e ne si lqga6 s vsqka, koqto ti pyska, e mn sladko, a i nikoi ne e kazal 4e e zadyljitelno da go pravi6, tfa 4e tvoite fr go pravqt ne govori dobre za tqh ne e po dobre da pravi6 sex s nqkoi kam koito ispitva6 nekvi 4yvstva??

{Sweety_f}
11-29-2006, 17:40
mi spored men e mn po dobre da si takyf ot kolkoto da eb*** si4ki nared bez da imash nqkvi 4ustva ili bez da ti puka...nqma smisyl spx:PP

TraPPed
11-29-2006, 17:49
Za6to pyk trqbva da pokazva6 istinkata si sy6tnost,tezi hora,koito sa takiva kakvito pokazvat navyn tyrpqt mnogo pove4e udari v jivota.Trqbva malko da igrae6!K`vo si trygnal da se oplakva6!Prevyrni tova v tvoi plius,nqma6 qvno rabota i zatova gi misli6 takiva!Jivota e borba i trqbva da nay4i6 kak da se predogajda6 kym nego!(Ni6to lichno)

He3HauKa
11-29-2006, 20:10
Всеки за себе си.Защо си мислиш ,че само момчетата са такива?Че то сигурно има повече момичета дето ще се изчукат с някой,като знаят че той си има приятелка,а вероятността да го направят с приятеля на най-добрата си приятелка е още по голяма.Това ,че си различен освен ,че е добре е и зле,защото общо взето всеки си гледа интереса и едва ли ще се замисли за нещастното човече,чиято приятелка ч*ка :smt019